x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Soehnle Page Compact 100 Kitchen Scales Musta One Size / EU Plug

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Soehnle Page Compact 100 Kitchen Scales Musta One Size / EU Plug
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Soehnle Page Compact 100 Kitchen Scales Musta One Size / EU Plug
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Soehnle Page Compact 100 Kitchen Scales Musta One Size / EU Plug
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/186230228.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/186303522.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158504771.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182727888.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212308061.jpg?ts=1
Soehnle Soehnle Page Compact 100 Kitchen Scales Musta One Size / EU Plug Page Compact 100 Kitchen Scales Musta One Size / EU Plug Page Compact 100 Kitchen Scales Musta One Size / EU Plug Soehnle Page Compact 100 -keittiövaaka mittaa tarkasti painon ja sisältää käytännöllisen taaratoiminnon sekä helppolukuisen LCD-näytön. Laitteen moderni ja kompakti muotoilu sopii erinomaisesti kaikille keittiötasoille. (1)
  • 04006501615008
  • 7151379
  • 4006501615008
  • 61500
4
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Musta
    • Materiaalit: Muovi, Lasi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 1 cm
    • Leveys (cm): 14 cm
  • 23.39 29.70 EUR 4
    4
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Keittiövaaka, musta23.39, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Soehnle Page Compact 100 -keittiövaaka mittaa tarkasti painon ja sisältää käytännöllisen taaratoiminnon sekä helppolukuisen LCD-näytön. L...28.85, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Keittiövaaka Page Compact 100 soehnle tuotemerkiltä SOEHNLE29.70, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Keittiövaaka Page Compact 100 soehnle tuotemerkiltä SOEHNLE29.70, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Steinberg Systems Hinnoitteluvaaka - 35 kg / 2 g - valkoinen - LCD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143303706.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211672845.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211672842.jpg?ts=1
      Steinberg Systems Steinberg Systems Hinnoitteluvaaka - 35 kg / 2 g - valkoinen - LCD Hinnoitteluvaaka - 35 kg / 2 g - valkoinen - LCD Hinnoitteluvaaka - 35 kg / 2 g - valkoinen - LCD Hinnoitteluvaaka - 35 kg / 2 g - valkoinen - LCD Hinnoitteluvaaka SBS-PW-352W tuottaa erityisen tarkkoja mittaustuloksia. Sen suurin punnituskapasiteetti on 35 kg ja tarkkuus 2 g. Vaaka soveltuu erinomaisesti varastoihin, verstaisiin, tukkuihin, elintarviketeollisuuteen tai muihin käyttökohteisiin, joissa halutaan tarkastaa tuotteen paino. Vaaka on valmiiksi kalibroitu, se ei vaadi lisäsäätöjä ja on heti käyttövalmis. Steinbergin valikoimista löydät korkealuokkaisia teollisuustarvikkeita ja t... (1)
      Steinberg Systems Hinnoitteluvaaka - 35 kg / 2 g - valkoinen - LCD
      • 04250928690104
      1
    • Point PO6551H05 KEITTIÖVAAKA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158088618.jpg?ts=1
      Point Point PO6551H05 KEITTIÖVAAKA PO6551H05 KEITTIÖVAAKA PO6551H05 KEITTIÖVAAKA (1)
      Point PO6551H05 KEITTIÖVAAKA
      • 04897053873653
      1
    • Point PONS1481 KEITTIÖVAAKA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205829844.jpg?ts=1
      Point Point PONS1481 KEITTIÖVAAKA PONS1481 KEITTIÖVAAKA PONS1481 KEITTIÖVAAKA (2)
      Point PONS1481 KEITTIÖVAAKA
      • 04894526003715
      1
    • Epson Värikasetti Magenta 1.5k
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140153261.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236962920.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155355945.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155355797.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97525831.jpg?ts=1
      Epson Epson Värikasetti Magenta 1.5k Värikasetti Magenta 1.5k Värikasetti Magenta 1.5k . (1)
      Epson Värikasetti Magenta 1.5k
      • 00010343605879
      • 05704327116196
      • 05055344657095
      • 00103436058796
      • 08720146276733
      • 04053162270848
      • C13S050192
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 25.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 25.89
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 25.89
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 25.89
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 25.79
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 25.79
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 25.79
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 26.79
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 26.79
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 23.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 23.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 26.29
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 26.29
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 26.09
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 26.19
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 26.19
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 26.19
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 26.19
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 26.19
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 26.19
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 26.19
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 26.19
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 26.09
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 28.69
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 28.79
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 28.79
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 23.40
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 23.39
    • info@vertaa.fi