x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Steinberg Systems Digitaalinen pöytävaaka - 500 g / 0,01 g

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Steinberg Systems Digitaalinen pöytävaaka - 500 g / 0,01 g
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Steinberg Systems Digitaalinen pöytävaaka - 500 g / 0,01 g
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Steinberg Systems Digitaalinen pöytävaaka - 500 g / 0,01 g
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/143303676.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211372763.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211372761.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/198437150.jpg?ts=1
Steinberg Systems Steinberg Systems Digitaalinen pöytävaaka - 500 g / 0,01 g Digitaalinen pöytävaaka - 500 g / 0,01 g Digitaalinen pöytävaaka - 500 g / 0,01 g Digitaalinen pöytävaaka - 500 g / 0,01 g Pöytävaaka SBS-TW-500 antaa erityisen tarkat punnitustulokset, sen maksimi punnitusalue on 500 g ja tarkkuus 0,01 g. Vaaka sopii täten erinomaisesti kauppoihin, apteekkeihin, teekauppoihin, elintarviketeollisuuteen tai markkinoille sekä kaikkiin muihin tilanteisiin, joissa tuotteen paino halutaan tarkistaa. Lisäksi vaaassa on käteviä toimintoa ja valittavissa jopa kuudesta painoyksiköstä (g, kg, lb, oz, ct ja tl). Vaaka on valmiiksi kalibroitu, joten se on heti käyttövalmis. Steinberg Systemsin valikoimasta löydät hyvälaatuisia teollisuustarvikkeita tarkkaan punnitukseen moniin eri tarkoituksiin. taustavalaistu LCD-näyttö selkeästi luettavissa myös huonossa valaistuksessa tai kulmassa erittäin tarkkaan punnitukseen: 0,05 - 500 g punnitusalue 0,01 g tarkkuudella 6 painoyksikköä kg / g / ct / tl / lb / oz / suojamekanismit ylikuormitus- ja paristovaroitus suuri, mitoiltaan 101 x 101 mm oleva punnitustaso (1)
  • 04250928682017
1
  • Suorituskyky
    • Maksimi kantokyky: 0.5 kg
  • Tekniset tiedot
    • Jännite: 230 V
  • Yleiset ominaisuudet
    • Load taking capacity: 0 kg
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 2 cm
    • Leveys (cm): 10.5 cm
    • Paino: 0.25 kg
    • Pituus: 14 cm
  • Virranhallinta
    • Virtalähteen tyyppi: Akku
  • Muut ominaisuudet
    • Sisäpakkausken pituus (cm): 14 cm
  • 55.00 55.00 EUR 1
    1
    • Expondo.fi Expondo.fi
      Digitaalinen pöytävaaka - 500 g / 0,01 g Pöytävaaka SBS-TW-500 antaa erityisen tarkat punnitustulokset, sen maksimi punnitusalue on 500 g...55.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Steinberg Systems Tasovaaka - 100 kg / 20 g - 40 x 30 cm - ruostumatonta terästä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219179225.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219179227.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219179226.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149809003.jpg?ts=1
      Steinberg Systems Steinberg Systems Tasovaaka - 100 kg / 20 g - 40 x 30 cm - ruostumatonta terästä Tasovaaka - 100 kg / 20 g - 40 x 30 cm - ruostumatonta terästä Tasovaaka - 100 kg / 20 g - 40 x 30 cm - ruostumatonta terästä Tarkat punnitustulokset tasovaaalla jopa 100 kg saakka myös tien päällä Steinberg Systemsin taitettava tasovaaka SBS-PF-100/20E sopii niin liikkuvaan kuin myös paikallaan pysyvään käyttöön punnittaessa kevyitä tai raskaita objekteja niiden arvon määrittämiseksi. Teollisuustarvikkeena se sopii ihanteellisesti varastohalleihin, tukkukauppaan, markkinoille ja moneen muuhun. kuormitettava tasovaaka 30 x 40cm punnituslevyllä ja punnitusalueella 100 kg asti pitkä käyttöaika jopa 96 tunnin akkukäyttö matalan virran varoituksella kannettava taitettava kuljetuksen tai säilytyksen ajaksi selkeä LED-nyättö 15 mm kokoisilla luvuilla ja teräsnäppäimistöllä toiminnot PRICE, TARE, ZERO, CLEAR, ADD, COUNTING, CALIBRATION taloudellinen energiansäästötila 3 s kuluessa vaaan ollessa käyttämättömänä (1)
      Steinberg Systems Tasovaaka - 100 kg / 20 g - 40 x 30 cm - ruostumatonta terästä
      • 04062859983138
      1
    • TEM Pöytävaaka - varmennettu - 15 kg / 5 g - LCD - muisti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151019406.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211385586.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198473631.jpg?ts=1
      TEM TEM Pöytävaaka - varmennettu - 15 kg / 5 g - LCD - muisti Pöytävaaka - varmennettu - 15 kg / 5 g - LCD - muisti Pöytävaaka - varmennettu - 15 kg / 5 g - LCD - muisti Pöytävaaka - varmennettu - 15 kg / 5 g - LCD - muisti TEM:n pöytävaaka on välttämätön kaikkialla, missä tuotteen paino on tarkastettava nopeasti mutta selkeästi. Vaaan maksimi punnitusalue on 15 kg ja se tarjoaa tarkat tulokset, jotka on luettavissa LCD-näytöltä mukavasti. Vaaka on valmiiksi kalibroitu sekä varmennettu, joten se soveltuu myös kaupalliseen käyttöön! Varmennus on voimassa kaksi vuotta käyttöönotosta. TEM:n valikoimasta löydät laadukkaita teollisuustarvikkeita ja tarkkoja vaakoja yleisiin käyttötarkoituksiin. tehdaskalibroitu ja varmennettu kaupalliseen punnitukseen hyvällä tarkkuudella: 2 g (6 kg) - 5 g (15 kg) etupuolella oleva taustavalaistu LCD-näyttö suurilla luvuilla kestävä akku jopa 100 tunnin käyttöön 23 x 30 cm suuri ruostumatonta terästä oleva punnitustaso RS232-liitäntä tietojensiirtoon kassalle tai tietokoneelle (1)
      TEM Pöytävaaka - varmennettu - 15 kg / 5 g - LCD - muisti
      • 04062859994899
      1
    • Küchenprofi Nostalgia -keittiövaaka, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162055830.jpg?ts=1
      Küchenprofi Küchenprofi Nostalgia -keittiövaaka, musta Nostalgia -keittiövaaka, musta Nostalgia -keittiövaaka, musta Aitoa retrohenkisyyttä keittiöösi tuo Küchenprofi Nostalgia -keittiövaaka, joka mittaa kaiken 10 gramman tarkkuudella aina kahteen kiloon asti. Tuote on valmistettu ruostumattomasta teräksestä, joten se kestää hyvin käyttöä. Suuri kellotaulu ja tilava puntariosa tekevät vaa'asta entistä käytännöllisemmän. Kulhon tilavuus on 1 litra ja se on irroitettavissa konepesua varten. Materiaali: ruostumaton teräsMittaustarkkuus: 10 g - 2 kgKulho konepesunkestäväVäri: mustaMitat: 25 x 20 x 21 cm (1)
      Küchenprofi Nostalgia -keittiövaaka, musta
      • 04007371060011
      • 0903301000
      1
    • Kulz KEITTIÖVAAKA KUSC40WH
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131092549.jpg?ts=1
      Kulz Kulz KEITTIÖVAAKA KUSC40WH KEITTIÖVAAKA KUSC40WH KEITTIÖVAAKA KUSC40WH Tyylikäs keittiövaaka digitaalisella näytöllä. Ohut muotoilu ja kestävä lasipinta. LCD-näyttö kosketusnäppäimillä. Maksimipaino 5 kg. Valkoinen. (1)
      Kulz KEITTIÖVAAKA KUSC40WH
      • 04894526023652
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 59.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 59.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 59.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 59.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 59.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 59.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 59.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 59.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 59.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 55.00
    • info@vertaa.fi