x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Steinberg Systems Tasovaaka - 150 kg / 20 g - langaton

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Steinberg Systems Tasovaaka - 150 kg / 20 g - langaton
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Steinberg Systems Tasovaaka - 150 kg / 20 g - langaton
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Steinberg Systems Tasovaaka - 150 kg / 20 g - langaton
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211377590.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211384498.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211425591.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229482693.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211384495.jpg?ts=1
Steinberg Systems Steinberg Systems Tasovaaka - 150 kg / 20 g - langaton Tasovaaka - 150 kg / 20 g - langaton Tasovaaka - 150 kg / 20 g - langaton Tasovaaka - 150 kg / 20 g - langaton Steinberg Systemsin SBS-PF-A150/20-tasovaa'assa yhdistyvät korkealaatuiset materiaalit ja ensiluokkainen viimeistely. Niinpä laite on luotettava, ja sillä on pitkä käyttöikä. Tasovaa'an enimmäiskuorma on 150 kg ja sen punnitustarkkuus on 20 g. Niinpä se soveltuu mainiosti käytettäväksi tavaraa pakatessa, vastaanotettaessa tai lähetettäessä. Tasapainotuksen yksiköt voidaan ilmoittaa kiloina (kg) ja paunoina (lb). Tavaran pakkaamista, vastaanottamista ja läh... (1)
  • 04250928693396
1
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Sininen
  • Tekniset tiedot
    • Johdon pituus (m): 1 m
  • Yleiset ominaisuudet
    • Load taking capacity: 150 kg
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 11.2 cm
    • Leveys (cm): 52 cm
    • Paino: 12.5 kg
    • Pituus: 46 cm
  • Virranhallinta
    • Virtalähteen tyyppi: Akku
  • Muut ominaisuudet
    • Sisäpakkausken pituus (cm): 46 cm
  • 169.00 199.00 EUR 1
    1
    • Expondo.fi Expondo.fi
      Tasovaaka - 150 kg / 20 g - langaton Steinberg Systemsin SBS-PF-A150/20-tasovaa'assa yhdistyvät korkealaatuiset materiaalit ja ensiluokka...
      169.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Steinberg Basic Digitaalinen pöytävaaka - 3 kg/ 0,1 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143280736.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224733477.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224733478.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224733480.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224733479.jpg?ts=1
      Steinberg Basic Steinberg Basic Digitaalinen pöytävaaka - 3 kg/ 0,1 g Digitaalinen pöytävaaka - 3 kg/ 0,1 g Digitaalinen pöytävaaka - 3 kg/ 0,1 g Steinberg BASICin pöytävaa'alla voit punnita painoja nopeasti ja luotettavasti aina 3 kg asti. Vaa'assa on myös kappalelaskutoiminto. Käytännöllisten toimintojensa ansiosta vaaka on mainio apuväline esimerkiksi pienten postilähetysten, raaka-aineiden, korujen ja kolikoiden punnituksissa. Punnitustason koko on 13 x 9,8 cm, joten vaaka löytää paikkansa pienessäkin tilassa. Taso on ruostumatonta terästä, joten se on erittäin kestävä ja helppo puhdistaa. Mikäli vaa'an enimmäiskapasiteetti ylitetä... (1)
      Steinberg Basic Digitaalinen pöytävaaka - 3 kg/ 0,1 g
      • 04250928632906
      1
    • TEM Hinnoitteluvaaka - korotettu näyttö - varmennettu - 30 kg/10 g - 60 kg/20 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211375612.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211379364.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211379368.jpg?ts=1
      TEM TEM Hinnoitteluvaaka - korotettu näyttö - varmennettu - 30 kg/10 g - 60 kg/20 g Hinnoitteluvaaka - korotettu näyttö - varmennettu - 30 kg/10 g - 60 kg/20 g Hinnoitteluvaaka - korotettu näyttö - varmennettu - 30 kg/10 g - 60 kg/20 g Hinnoitteluvaaka - korotettu näyttö - varmennettu - 30 kg/10 g - 60 kg/20 g Hinnoitteluvaaka BE2CA035X040060-B1 antaa erityisen tarkat punnitustulokset ja sen maksimi punnituskapasiteetti on 60 kg 20 g tarkkuudella. Nämä tulokset esitetään korotetulla LCD-näytöllä. Vaaka sopii täten erinomaisesti työskentelyyn apteekeissa, teekaupoissa, elintarviketeollisuudessa tai markkinoilla tai muihin käyttötarkoituksiin, kun tuotteen paino on tarkistettava. Vaaka on valmiiksi kalibroitu sekä varmennettu... (1)
      TEM Hinnoitteluvaaka - korotettu näyttö - varmennettu - 30 kg/10 g - 60 kg/20 g
      • 04062859995032
      1
    • TEM Hinnoitteluvaaka - varmennettu - 3 kg/1 g - 6 kg/2 g - LED
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224521482.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224521484.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224521486.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224521485.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151019286.jpg?ts=1
      TEM TEM Hinnoitteluvaaka - varmennettu - 3 kg/1 g - 6 kg/2 g - LED Hinnoitteluvaaka - varmennettu - 3 kg/1 g - 6 kg/2 g - LED Hinnoitteluvaaka - varmennettu - 3 kg/1 g - 6 kg/2 g - LED Hinnoitteluvaaka - varmennettu - 3 kg/1 g - 6 kg/2 g - LED Hinnoitteluvaaka TEKO+LED06T-PLS-B1 tuottaa erityisen tarkkoja mittaustuloksia. Sen suurin punnituskapasiteetti on 6 kg ja tarkkuus 2 g. Vaaka soveltuu erinomaisesti varastoihin, verstaisiin, tukkuihin, elintarviketeollisuuteen tai muihin käyttökohteisiin, joissa halutaan tarkastaa tuotteen paino. Vaaka on valmiiksi kalibroitu ja varmennettavissa ja siten hyväksytty kauppoihin! Varmennus on voimassa kaksi vuotta käyttöönotosta. TEM:n ... (1)
      TEM Hinnoitteluvaaka - varmennettu - 3 kg/1 g - 6 kg/2 g - LED
      • 04250928699978
      1
    • 24hShop Minivaaka, kuin auton avain 0.01g~100g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165654877.jpg?ts=1
      24hShop 24hShop Minivaaka, kuin auton avain 0.01g~100g Minivaaka, kuin auton avain 0.01g~100g Minivaaka, kuin auton avain 0.01g~100g Minivaaka, kuin auton avain 0.01g~100g (1)
      24hShop Minivaaka, kuin auton avain 0.01g~100g
      • 07313380287668
      • 65383
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
    • info@vertaa.fi