x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Zwilling Enfinigy Digitaalinen Keittiövaaka

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Zwilling Enfinigy Digitaalinen Keittiövaaka
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Zwilling Enfinigy Digitaalinen Keittiövaaka
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Zwilling Enfinigy Digitaalinen Keittiövaaka
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163380825.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206106715.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163380824.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181275379.jpg?ts=1
Zwilling Zwilling Enfinigy Digitaalinen Keittiövaaka Enfinigy Digitaalinen Keittiövaaka Enfinigy Digitaalinen Keittiövaaka Keittiövaa'assa Zwilling-tuotemerkiltä on leipomiseen täydellisesti sopiva helppokäyttöinen muotoilu suurehkolla pinnalla lasista ja 10 kg kapasiteetilla. Siinä on ladattava, sisäänrakennettu Li-Ion paristo sisällytetyllä USB-kaapelilla. Tietoa Zwilling-merkkisestä keittiövaa'asta - LCD kuvaruutu.- Fiksu kosketussensori helppoon käyttöön.- Automaattinen sulkutoiminto.- Tare g/oz toiminto.- Sisäänrakennettu paristo ladattavalla toiminnolla.- Lataa USB-kaapelilla.- USB-kaapeli sisältyy mukaan.-... (2)
  • 04009839427190
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen, Vaaleanpunainen
    • Materiaalit: Lasi
  • 41.99 55.00 EUR 2
    2
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      Zwilling-serien Enfinigy Zwilling-sarjan tyylipuhdas ja modernisti muotoiltu digitaalinen keittiövaaka antaa täydellisen tarkan näytön.41.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Keittiövaa'assa Zwilling-tuotemerkiltä on leipomiseen täydellisesti sopiva helppokäyttöinen muotoilu suurehkolla pinnalla lasista ja 10 k...55.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Princess Bambu Kitchen Scales Ruskea One Size / EU Plug
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212884549.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231987406.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212884574.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155924042.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228950085.jpg?ts=1
      Princess Princess Bambu Kitchen Scales Ruskea One Size / EU Plug Bambu Kitchen Scales Ruskea One Size / EU Plug Bambu Kitchen Scales Ruskea One Size / EU Plug Tämä trendikäs keittiövaaka, jossa on bambupäällyste, pystyy käsittelemään jopa 5 kg painavia LCD-näyttöjä, jotka on helppo lukea ja joita voidaan käyttää sekä kirje- että keittiövaa ana. (1)
      Princess Bambu Kitchen Scales Ruskea One Size / EU Plug
      • 08713016086020
      • 01.492944.01.001
      • 6413955
      • 50990736
      2
    • Steinberg Basic Digitaalinen pöytävaaka - 3 kg/ 0,1 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143280736.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224733477.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224733478.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224733480.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224733479.jpg?ts=1
      Steinberg Basic Steinberg Basic Digitaalinen pöytävaaka - 3 kg/ 0,1 g Digitaalinen pöytävaaka - 3 kg/ 0,1 g Digitaalinen pöytävaaka - 3 kg/ 0,1 g Steinberg BASICin pöytävaa'alla voit punnita painoja nopeasti ja luotettavasti aina 3 kg asti. Vaa'assa on myös kappalelaskutoiminto. Käytännöllisten toimintojensa ansiosta vaaka on mainio apuväline esimerkiksi pienten postilähetysten, raaka-aineiden, korujen ja kolikoiden punnituksissa. Punnitustason koko on 13 x 9,8 cm, joten vaaka löytää paikkansa pienessäkin tilassa. Taso on ruostumatonta terästä, joten se on erittäin kestävä ja helppo puhdistaa. Mikäli vaa'an enimmäiskapasiteetti ylitetä... (1)
      Steinberg Basic Digitaalinen pöytävaaka - 3 kg/ 0,1 g
      • 04250928632906
      1
    • Steinberg Systems Tarkkuusvaaka - 7 500 g / 0,1 g - LCD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143303673.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229482758.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229482757.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229482759.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229482760.jpg?ts=1
      Steinberg Systems Steinberg Systems Tarkkuusvaaka - 7 500 g / 0,1 g - LCD Tarkkuusvaaka - 7 500 g / 0,1 g - LCD Tarkkuusvaaka - 7 500 g / 0,1 g - LCD Tarkkuusvaaka - 7 500 g / 0,1 g - LCD Tarkkuusvaaalla SBS-LW-7500A saat erityisen tarkkoja mittaustuloksia ja se punnitsee jopa 7 500 g painon 0,1 g tarkkuudella. Vaaka soveltuu täten kaikille osa-alueille, kun hyvä mittaustarkkuus on tarpeen. Täten sitä voidaan käyttää niin laboratorioissa tai ravintola-alalla sekä myös teollisuudessa. Näin ollen askareet, kuten kappalemäärän lasku tai raaka-aineiden erittäin tarkka punnitus käy nyt lapsellisen helposti. Steinbergin valikoimasta löydät laadu... (1)
      Steinberg Systems Tarkkuusvaaka - 7 500 g / 0,1 g - LCD
      • 04260223021459
      1
    • Steinberg Systems Tarkkuusvaaka - 2 000 g / 0,01 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143303698.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211378876.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211378877.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197194398.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211375580.jpg?ts=1
      Steinberg Systems Steinberg Systems Tarkkuusvaaka - 2 000 g / 0,01 g Tarkkuusvaaka - 2 000 g / 0,01 g Tarkkuusvaaka - 2 000 g / 0,01 g Tarkkuusvaaka - 2 000 g / 0,01 g Tarkkuusvaaalla SBS-LW-2000A saat erityisen tarkkoja mittaustuloksia ja se punnitsee jopa 2 000 g painon 0,01 g tarkkuudella. Vaaka soveltuu täten kaikille osa-alueille, kun hyvä mittaustarkkuus on tarpeen. Täten sitä voidaan käyttää niin laboratorioissa tai ravintola-alalla sekä myös teollisuudessa. Näin ollen askareet, kuten kappalemäärän lasku tai raaka-aineiden erittäin tarkka punnitus käy nyt lapsellisen helposti. Steinbergin valikoimasta löydät laadukkaa... (1)
      Steinberg Systems Tarkkuusvaaka - 2 000 g / 0,01 g
      • 04260223021442
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 36.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 41.99
    • info@vertaa.fi