x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bevenni Keittiöveitset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Bevenni Samppanjasapeli 42 cm ruostumatonta terästä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200379729.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201952227.jpg?ts=1
      Bevenni Bevenni Samppanjasapeli 42 cm ruostumatonta terästä Samppanjasapeli 42 cm ruostumatonta terästä Samppanjasapeli 42 cm ruostumatonta terästä Samppanjasapeli 42 cm ruostumatonta terästä tuotemerkiltä Bevenni (1)
      Bevenni Samppanjasapeli 42 cm ruostumatonta terästä
      • 07350113151001
      2
      deal
      43.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Satake DEFAULT
        • satake
      • Chroma DEFAULT
        • chroma
      • Global DEFAULT
        • global
      • Kai DEFAULT
        • kai
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Fiskars (fiskars)
      • Chroma (chroma)
      • Global (global)
      • Kai (kai)
      • Satake (satake)
      • Kyocera (kyocera)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Amefa (amefa)
      • Arcos (arcos)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bevenni (bevenni)
      • BioLite (biolite)
      • Blokker (blokker)
      • Brabantia (brabantia)
      • Böker (bo_ker)
      • Cilio (cilio)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Condor (condor)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Dorre (dorre)
      • Dreamfarm (dreamfarm)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • DUKA (duka)
      • EGO (ego)
      • ERNST (ernst)
      • Esperanza (esperanza)
      • Exxent (exxent)
      • Fissler (fissler)
      • FOX (fox)
      • Gastromax (gastromax)
      • GEFU (gefu)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerber (gerber)
      • Grit&Grain (grit_grain)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • Heirol (heirol)
      • Helle (helle)
      • Iittala (iittala)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Jata (jata)
      • Kanetsune (kanetsune)
      • Kasumi (kasumi)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • Klarstein (klarstein)
      • Küchenprofi (ku_chenprofi)
      • Lamart (lamart)
      • Leatherman (leatherman)
      • Lion Sabatier (lion_sabatier)
      • Lou Laguiole (lou_laguiole)
      • Lékué (le_kue_)
      • MAC (mac)
      • Maku (maku)
      • Marttiini (marttiini)
      • Master Pro (master_pro)
      • Microplane (microplane)
      • Mikamax (mikamax)
      • Mingle (mingle)
      • Miyabi (miyabi)
      • MSR (msr)
      • Nesmuk (nesmuk)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Ninja (ninja)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Opinel (opinel)
      • Our Place (our_place)
      • Patisse (patisse)
      • Quttin (quttin)
      • Richardson Sheffield (richardson_sheffield)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Rösle (ro_sle)
      • SABATIER Trompette (sabatier_trompette)
      • Sagaform (sagaform)
      • Samura (samura)
      • Scandinavian Home (scandinavian_home)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Spyderco (spyderco)
      • Stelton (stelton)
      • Stoneline (stoneline)
      • Svörd (svo_rd)
      • Swibo (swibo)
      • Taylor's Eye Witness (taylor_s_eye_witness)
      • Tefal (tefal)
      • Tescoma (tescoma)
      • Tramontina (tramontina)
      • Vepa Bins (vepa_bins)
      • Victorinox (victorinox)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • WAYS TOYS (ways_toys)
      • Weber (weber)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Wolfcraft (wolfcraft)
      • Wüsthof (wu_sthof)
      • Yaxell (yaxell)
      • Zanmai/Mcusta (zanmai_mcusta)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Veitsen tyyppi (veitsen_tyyppi):
      • Kokkiveitsi (kokkiveitsi)
      • Fileointiveitsi (fileointiveitsi)
      • Leipäveitsi (leipa_veitsi)
      • Yleisveitsi (yleisveitsi)
      • Hedelmäveitsi (hedelma_veitsi)
      • Juustoveitsi (juustoveitsi)
      • Jälkiruokaveitsi (ja_lkiruokaveitsi)
      • Kakkuveitsi (kakkuveitsi)
      • Kuorimaveitsi (kuorimaveitsi)
      • Kääntöveitsi (ka_a_nto_veitsi)
      • Lihaveitsi (lihaveitsi)
      • Multitool (multitool)
      • Osteriveitsi (osteriveitsi)
      • Paloitteluveitsi (paloitteluveitsi)
      • Pihviveitsi (pihviveitsi)
      • Puukko (puukko)
      • Samppanjasapeli (samppanjasapeli)
      • Santoku-veitsi (santoku_veitsi)
      • Tomaattiveitsi (tomaattiveitsi)
      • Veitsisetti (veitsisetti)
      • Vihannesveitsi (vihannesveitsi)
      • Viipalointiveitsi (viipalointiveitsi)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Hiiliteräs (hiilitera_s)
      • Hopea (hopea)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Koivu (koivu)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kromi (kromi)
      • Lasi (lasi)
      • Liuskekivi (liuskekivi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Titaani (titaani)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi