x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Gastromax Keittiöveitset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Gastromax Voiveitsi "lilleman" Gastromax Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257204570.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/268099018.jpg?ts=1
      Gastromax Gastromax Voiveitsi "lilleman" Gastromax Black Voiveitsi "lilleman" Gastromax Black Voiveitsi "lilleman" Gastromax Black (1)
      Gastromax Voiveitsi "lilleman" Gastromax Black
      • 07316830071008
      1
      20.90 EUR
    • Gastromax Kuorintaveitsi 20cm Gastromax Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142342009.jpg?ts=1
      Gastromax Gastromax Kuorintaveitsi 20cm Gastromax Black Kuorintaveitsi 20cm Gastromax Black Kuorintaveitsi 20cm Gastromax Black 20 cm pitkä kuoriveitsi GastroMaxilta. Ergonominen ja pitoturvallinen kahva ja korkealaatuiset terästerät. määrittelemätön (1)
      Gastromax Kuorintaveitsi 20cm Gastromax Black
      • 07332462058378
      1
      22.91 EUR
    • Gastromax Perunankuorija / Kuorija 18 Cm Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262355339.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/265712331.jpg?ts=1
      Gastromax Gastromax Perunankuorija / Kuorija 18 Cm Black Perunankuorija / Kuorija 18 Cm Black Perunankuorija / Kuorija 18 Cm Black Testin parhaaksi nimetty. Partaveitsenterävä kuorija, jossa on helppo tarttua kahva. Kuorii helposti kaikenlaiset hedelmät ja vihannekset. Leikkaa ohuiksi viipaleiksi tomaattia, kiiviä, parsaa ja juureksia. perunankuorija kuorimaveitsi keittiövälineet (1)
      Gastromax Perunankuorija / Kuorija 18 Cm Black
      • 07316830074016
      1
      19.24 EUR
    • Gastromax Y-skaalaus 14 Cm Gastromax Black 14 Cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212990890.jpg?ts=1
      Gastromax Gastromax Y-skaalaus 14 Cm Gastromax Black 14 Cm Y-skaalaus 14 Cm Gastromax Black 14 Cm Y-skaalaus 14 Cm Gastromax Black 14 Cm Y-muotoinen kuorimakone on ammattikeittiön suosikkityökalu. Kuorinnassa on vaakasuora terä nopeampaa ja mukavampaa kuorintaa varten, kuorintaliike on vähemmän rasittavaa kättä verrattuna tavallisiin suoriin kuorimiin. Terävä liikkuva terä on valmistettu ruostumattomasta teräksestä ja tekee kuorimisesta helppoa myös hedelmien ja vihannesten, joiden kuori on pehmeämpi. Sisäänrakennettu juoksuputki poistaa helposti tahrat ja vauriot yksinkertaisella liikkeellä. Astianpesukoneen kestävä. Mitat: 14 (1)
      Gastromax Y-skaalaus 14 Cm Gastromax Black 14 Cm
      • 07332462071827
      1
      20.17 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Satake DEFAULT
        • satake
      • Chroma DEFAULT
        • chroma
      • Global DEFAULT
        • global
      • Kai DEFAULT
        • kai
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Fiskars (fiskars)
      • Chroma (chroma)
      • Global (global)
      • Kai (kai)
      • Satake (satake)
      • Kyocera (kyocera)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Amefa (amefa)
      • Arcos (arcos)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bevenni (bevenni)
      • BioLite (biolite)
      • Blokker (blokker)
      • Brabantia (brabantia)
      • Buck (buck)
      • Böker (bo_ker)
      • Cilio (cilio)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Condor (condor)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Dorre (dorre)
      • Dreamfarm (dreamfarm)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • DUKA (duka)
      • EGO (ego)
      • Erdi (erdi)
      • ERNST (ernst)
      • Esperanza (esperanza)
      • Exxent (exxent)
      • Fissler (fissler)
      • FOX (fox)
      • Gastromax (gastromax)
      • GEFU (gefu)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerber (gerber)
      • Grit&Grain (grit_grain)
      • Güde (gu_de)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • Heirol (heirol)
      • Helle (helle)
      • Honey Badger (honey_badger)
      • IDesign (idesign)
      • Iittala (iittala)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Jata (jata)
      • Jokari (jokari)
      • Kanetsune (kanetsune)
      • Kasumi (kasumi)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • Klarstein (klarstein)
      • Küchenprofi (ku_chenprofi)
      • Lamart (lamart)
      • Leatherman (leatherman)
      • Lion Sabatier (lion_sabatier)
      • Lou Laguiole (lou_laguiole)
      • Lékué (le_kue_)
      • MAC (mac)
      • Maku (maku)
      • Marttiini (marttiini)
      • Master Pro (master_pro)
      • Microplane (microplane)
      • Mikamax (mikamax)
      • Mingle (mingle)
      • Miyabi (miyabi)
      • Morakniv (morakniv)
      • MSR (msr)
      • Nesmuk (nesmuk)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Ninja (ninja)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Opinel (opinel)
      • Our Place (our_place)
      • Outdoor Edge (outdoor_edge)
      • Quttin (quttin)
      • Richardson Sheffield (richardson_sheffield)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Rösle (ro_sle)
      • SABATIER Trompette (sabatier_trompette)
      • Sagaform (sagaform)
      • Samura (samura)
      • Scandinavian Home (scandinavian_home)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • SOG (sog)
      • Spyderco (spyderco)
      • Stelton (stelton)
      • Stoneline (stoneline)
      • Svörd (svo_rd)
      • Swibo (swibo)
      • Taylor's Eye Witness (taylor_s_eye_witness)
      • Tefal (tefal)
      • Tescoma (tescoma)
      • Tramontina (tramontina)
      • Vepa Bins (vepa_bins)
      • Victorinox (victorinox)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • WAYS TOYS (ways_toys)
      • Weber (weber)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Wolfcraft (wolfcraft)
      • Wüsthof (wu_sthof)
      • Yaxell (yaxell)
      • Zanmai/Mcusta (zanmai_mcusta)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
      • Zwilling (zwilling)
      • Zyliss (zyliss)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Veitsen tyyppi (veitsen_tyyppi):
      • Kokkiveitsi (kokkiveitsi)
      • Fileointiveitsi (fileointiveitsi)
      • Leipäveitsi (leipa_veitsi)
      • Yleisveitsi (yleisveitsi)
      • Hedelmäveitsi (hedelma_veitsi)
      • Juustoveitsi (juustoveitsi)
      • Jälkiruokaveitsi (ja_lkiruokaveitsi)
      • Kakkuveitsi (kakkuveitsi)
      • Kuorimaveitsi (kuorimaveitsi)
      • Kääntöveitsi (ka_a_nto_veitsi)
      • Lihaveitsi (lihaveitsi)
      • Multitool (multitool)
      • Osteriveitsi (osteriveitsi)
      • Paloitteluveitsi (paloitteluveitsi)
      • Pihviveitsi (pihviveitsi)
      • Puukko (puukko)
      • Samppanjasapeli (samppanjasapeli)
      • Santoku-veitsi (santoku_veitsi)
      • Tomaattiveitsi (tomaattiveitsi)
      • Veitsisetti (veitsisetti)
      • Vihannesveitsi (vihannesveitsi)
      • Viipalointiveitsi (viipalointiveitsi)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Hiiliteräs (hiilitera_s)
      • Hopea (hopea)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Koivu (koivu)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kromi (kromi)
      • Lasi (lasi)
      • Liuskekivi (liuskekivi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Titaani (titaani)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi