x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Georg Jensen Keittiöveitset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Georg Jensen Indulgence samppanjasapeli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143698597.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142270884.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162272868.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Indulgence samppanjasapeli Indulgence samppanjasapeli Indulgence samppanjasapeli Upea Sandell shampanjasapeli on valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Täydellinen yhdistettäväksi Georg Jensenin suunnittelemiin shampanjajäähdyttimiin. Osta Viini- & Baaritarvikkeet ja muita Drinkki- & Baaritarvikkeet @ Royal Design. (3)
      Georg Jensen Indulgence samppanjasapeli
      • 05705145081093
      • 337793
      3
      129.70 EUR
    • Georg Jensen Sky Juustoveitsi Ruostumaton Teräs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141974263.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Sky Juustoveitsi Ruostumaton Teräs Sky Juustoveitsi Ruostumaton Teräs Sky Juustoveitsi Ruostumaton Teräs Sky Juustoveitsi Ruostumaton Teräs tuotemerkiltä Georg Jensen (1)
      Georg Jensen Sky Juustoveitsi Ruostumaton Teräs
      • 05713275056089
      1
      51.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Satake DEFAULT
        • satake
      • Chroma DEFAULT
        • chroma
      • Global DEFAULT
        • global
      • Kai DEFAULT
        • kai
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Fiskars (fiskars)
      • Chroma (chroma)
      • Global (global)
      • Kai (kai)
      • Satake (satake)
      • Kyocera (kyocera)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Alessi (alessi)
      • Arcos (arcos)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brabantia (brabantia)
      • Böker (bo_ker)
      • Carl Mertens (carl_mertens)
      • Cecotec (cecotec)
      • Chef'n (chef_n)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Dorre (dorre)
      • EGO (ego)
      • FOX (fox)
      • Funktion (funktion)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • Gastromax (gastromax)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • HAY (hay)
      • Heirol (heirol)
      • Helle (helle)
      • Iittala (iittala)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kai Shun (kai_shun)
      • Kökskungen (ko_kskungen)
      • Laguiole (laguiole)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Legnoart (legnoart)
      • Lion Sabatier (lion_sabatier)
      • MAC (mac)
      • Marttiini (marttiini)
      • Miyabi (miyabi)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • MSR (msr)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Opinel (opinel)
      • Peugeot (peugeot)
      • Professional Secrets (professional_secrets)
      • Richardson Sheffield (richardson_sheffield)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Sagaform (sagaform)
      • Samura (samura)
      • Sanelli Ambrogio (sanelli_ambrogio)
      • Scanpan (scanpan)
      • Severin (severin)
      • SOG (sog)
      • Stelton (stelton)
      • Taylor's Eye Witness (taylor_s_eye_witness)
      • Tefal (tefal)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vitility (vitility)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Wüsthof (wu_sthof)
      • Yaxell (yaxell)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 70 € (price_2)
      • 70 € - 115 € (price_3)
      • ≥ 115 € (price_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Veitsen tyyppi (veitsen_tyyppi):
      • Kokkiveitsi (kokkiveitsi)
      • Fileointiveitsi (fileointiveitsi)
      • Leipäveitsi (leipa_veitsi)
      • Yleisveitsi (yleisveitsi)
      • Hedelmäveitsi (hedelma_veitsi)
      • Juustoveitsi (juustoveitsi)
      • Kuorimaveitsi (kuorimaveitsi)
      • Lihaveitsi (lihaveitsi)
      • Paloitteluveitsi (paloitteluveitsi)
      • Samppanjasapeli (samppanjasapeli)
      • Santoku-veitsi (santoku_veitsi)
      • Tomaattiveitsi (tomaattiveitsi)
      • Veitsisetti (veitsisetti)
      • Vihannesveitsi (vihannesveitsi)
      • Viipalointiveitsi (viipalointiveitsi)
      • Yanagiba-veitsi (yanagiba_veitsi)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Teräs (tera_s)
      • Titaani (titaani)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi