x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Grit&Grain Keittiöveitset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Grit&Grain Kiritsuke Hiiliteräsveitsi 18 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218264912.jpg?ts=1
      Grit&Grain Grit&Grain Kiritsuke Hiiliteräsveitsi 18 cm Kiritsuke Hiiliteräsveitsi 18 cm Kiritsuke Hiiliteräsveitsi 18 cm Kiritsuke Hiiliteräsveitsi 18 cm tuotemerkiltä Grit&Grain (2)
      Grit&Grain Kiritsuke Hiiliteräsveitsi 18 cm
      • 07350113151254
      2
      51.09 EUR
    • Grit&Grain Kiinalainen kokkiveitsi 67 kerrosta Damaskusterästä 18 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216913939.jpg?ts=1
      Grit&Grain Grit&Grain Kiinalainen kokkiveitsi 67 kerrosta Damaskusterästä 18 cm Kiinalainen kokkiveitsi 67 kerrosta Damaskusterästä 18 cm Kiinalainen kokkiveitsi 67 kerrosta Damaskusterästä 18 cm Kiinalainen kokkiveitsi 67 kerrosta Damaskusterästä 18 cm tuotemerkiltä Grit&Grain (2)
      Grit&Grain Kiinalainen kokkiveitsi 67 kerrosta Damaskusterästä 18 cm
      • 07350113150974
      2
      80.98 EUR
    • Grit&Grain Lihakirves vasaroidulla terällä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201952109.jpg?ts=1
      Grit&Grain Grit&Grain Lihakirves vasaroidulla terällä Lihakirves vasaroidulla terällä Lihakirves vasaroidulla terällä Lihakirves vasaroidulla terällä tuotemerkiltä Grit&Grain (1)
      Grit&Grain Lihakirves vasaroidulla terällä
      • 07350113151018
      2
      62.29 EUR
    • Grit&Grain Kokkiveitsi Damaskus 67 kerrosta Keltainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171262182.jpg?ts=1
      Grit&Grain Grit&Grain Kokkiveitsi Damaskus 67 kerrosta Keltainen Kokkiveitsi Damaskus 67 kerrosta Keltainen Kokkiveitsi Damaskus 67 kerrosta Keltainen Kokkiveitsi Damaskus 67 kerrosta Keltainen tuotemerkiltä Grit&Grain (1)
      Grit&Grain Kokkiveitsi Damaskus 67 kerrosta Keltainen
      • 07350113150745
      2
      95.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Satake DEFAULT
        • satake
      • Chroma DEFAULT
        • chroma
      • Global DEFAULT
        • global
      • Kai DEFAULT
        • kai
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Fiskars (fiskars)
      • Chroma (chroma)
      • Global (global)
      • Kai (kai)
      • Satake (satake)
      • Kyocera (kyocera)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Amefa (amefa)
      • Arcos (arcos)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bevenni (bevenni)
      • BioLite (biolite)
      • Blokker (blokker)
      • Brabantia (brabantia)
      • Buck (buck)
      • Böker (bo_ker)
      • Cilio (cilio)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Condor (condor)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Dorre (dorre)
      • Dreamfarm (dreamfarm)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • DUKA (duka)
      • EGO (ego)
      • Erdi (erdi)
      • ERNST (ernst)
      • Esperanza (esperanza)
      • Exxent (exxent)
      • Fissler (fissler)
      • FOX (fox)
      • Gastromax (gastromax)
      • GEFU (gefu)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerber (gerber)
      • Grit&Grain (grit_grain)
      • Güde (gu_de)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • Heirol (heirol)
      • Helle (helle)
      • Honey Badger (honey_badger)
      • IDesign (idesign)
      • Iittala (iittala)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Jata (jata)
      • Jokari (jokari)
      • Kanetsune (kanetsune)
      • Kasumi (kasumi)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • Klarstein (klarstein)
      • Küchenprofi (ku_chenprofi)
      • Lamart (lamart)
      • Leatherman (leatherman)
      • Lion Sabatier (lion_sabatier)
      • Lou Laguiole (lou_laguiole)
      • Lékué (le_kue_)
      • MAC (mac)
      • Maku (maku)
      • Marttiini (marttiini)
      • Master Pro (master_pro)
      • Microplane (microplane)
      • Mikamax (mikamax)
      • Mingle (mingle)
      • Miyabi (miyabi)
      • Morakniv (morakniv)
      • MSR (msr)
      • Nesmuk (nesmuk)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Ninja (ninja)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Opinel (opinel)
      • Our Place (our_place)
      • Outdoor Edge (outdoor_edge)
      • Quttin (quttin)
      • Richardson Sheffield (richardson_sheffield)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Rösle (ro_sle)
      • SABATIER Trompette (sabatier_trompette)
      • Sagaform (sagaform)
      • Samura (samura)
      • Scandinavian Home (scandinavian_home)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • SOG (sog)
      • Spyderco (spyderco)
      • Stelton (stelton)
      • Stoneline (stoneline)
      • Svörd (svo_rd)
      • Swibo (swibo)
      • Taylor's Eye Witness (taylor_s_eye_witness)
      • Tefal (tefal)
      • Tescoma (tescoma)
      • Tramontina (tramontina)
      • Vepa Bins (vepa_bins)
      • Victorinox (victorinox)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • WAYS TOYS (ways_toys)
      • Weber (weber)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Wolfcraft (wolfcraft)
      • Wüsthof (wu_sthof)
      • Yaxell (yaxell)
      • Zanmai/Mcusta (zanmai_mcusta)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
      • Zwilling (zwilling)
      • Zyliss (zyliss)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Veitsen tyyppi (veitsen_tyyppi):
      • Kokkiveitsi (kokkiveitsi)
      • Fileointiveitsi (fileointiveitsi)
      • Leipäveitsi (leipa_veitsi)
      • Yleisveitsi (yleisveitsi)
      • Hedelmäveitsi (hedelma_veitsi)
      • Juustoveitsi (juustoveitsi)
      • Jälkiruokaveitsi (ja_lkiruokaveitsi)
      • Kakkuveitsi (kakkuveitsi)
      • Kuorimaveitsi (kuorimaveitsi)
      • Kääntöveitsi (ka_a_nto_veitsi)
      • Lihaveitsi (lihaveitsi)
      • Multitool (multitool)
      • Osteriveitsi (osteriveitsi)
      • Paloitteluveitsi (paloitteluveitsi)
      • Pihviveitsi (pihviveitsi)
      • Puukko (puukko)
      • Samppanjasapeli (samppanjasapeli)
      • Santoku-veitsi (santoku_veitsi)
      • Tomaattiveitsi (tomaattiveitsi)
      • Veitsisetti (veitsisetti)
      • Vihannesveitsi (vihannesveitsi)
      • Viipalointiveitsi (viipalointiveitsi)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Hiiliteräs (hiilitera_s)
      • Hopea (hopea)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Koivu (koivu)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kromi (kromi)
      • Lasi (lasi)
      • Liuskekivi (liuskekivi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Titaani (titaani)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi