x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Royalty Line Keittiöveitset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Royalty Line Veitsisarja, 5 osaa, ROYALTY LINE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208070359.jpg?ts=1
      Royalty Line Royalty Line Veitsisarja, 5 osaa, ROYALTY LINE Veitsisarja, 5 osaa, ROYALTY LINE Veitsisarja, 5 osaa, ROYALTY LINE Oletko valmis keittiön uusia suosikkeja varten? Tässä sarjassa on kokkiveitsi, leipäveitsi, viipalointiveitsi, yleisveitsi ja kuorimaveitsi. Kaikki veitsien kahvoista saa hyvän otteen. Terän tarttumaton pinnoite helpottaa puhdistamista. Antibakteerinen pintakäsittely pitää veitset raikkaina pidempään. (2)
      Royalty Line Veitsisarja, 5 osaa, ROYALTY LINE
      • 05407004745763
      2
      57.40 EUR
    • Royalty Line Veitsisarja, 3 osaa, ROYALTY LINE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166909483.jpg?ts=1
      Royalty Line Royalty Line Veitsisarja, 3 osaa, ROYALTY LINE Veitsisarja, 3 osaa, ROYALTY LINE Veitsisarja, 3 osaa, ROYALTY LINE Sarjassa kolme veistä: tyylikäs muotoilu, ergonomiset kahvat ja tarttumattomaksi pinnoitettu terä.Antibakteerinen pintakäsittely pitää veitset raikkaina pidempään. Sarja sisältää kokkiveitsen, leipäveitsen ja vihannesveitsi. (1)
      Royalty Line Veitsisarja, 3 osaa, ROYALTY LINE
      • 05407004744575
      3
      42.89 EUR
    • Royalty Line 5 Veistä Ja 1 Kuorintakone, Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231456370.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147693714.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134999926.jpg?ts=1
      Royalty Line Royalty Line 5 Veistä Ja 1 Kuorintakone, Musta 5 Veistä Ja 1 Kuorintakone, Musta 5 Veistä Ja 1 Kuorintakone, Musta Tyylikäs ja laadukas 5-osainen veitsisarja, joka sisältää 1 vihanneskuorijan (yhteensä 6 kpl). Veitsissä on moderni ja kaunis tyyli ergonomisilla kahvoilla, jotka tekevät ruoanlaitosta puhdasta iloa. Veitseissä on myös tarttumaton pinnoite, mikä tarkoittaa, että veitset liukuvat uskomattoman helposti ruoan läpi ja estävät esimerkiksi vihannespalojen tarttumisen veitsiin. Kotona ruoanlaitto on paljon parempaa ja hauskempaa todella terävien veitsien avulla. Ominaisuudet Ergonomiset kahvat takaav (1)
      Royalty Line 5 Veistä Ja 1 Kuorintakone, Musta
      • 05508250112689
      1
      23.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Satake DEFAULT
        • satake
      • Chroma DEFAULT
        • chroma
      • Global DEFAULT
        • global
      • Kai DEFAULT
        • kai
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Fiskars (fiskars)
      • Chroma (chroma)
      • Global (global)
      • Kai (kai)
      • Satake (satake)
      • Kyocera (kyocera)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Amefa (amefa)
      • Arcos (arcos)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bevenni (bevenni)
      • BioLite (biolite)
      • Blokker (blokker)
      • Brabantia (brabantia)
      • Buck (buck)
      • Böker (bo_ker)
      • Cilio (cilio)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Condor (condor)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Dorre (dorre)
      • Dreamfarm (dreamfarm)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • DUKA (duka)
      • EGO (ego)
      • Erdi (erdi)
      • ERNST (ernst)
      • Esperanza (esperanza)
      • Exxent (exxent)
      • Fissler (fissler)
      • FOX (fox)
      • Gastromax (gastromax)
      • GEFU (gefu)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerber (gerber)
      • Grit&Grain (grit_grain)
      • Güde (gu_de)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • Heirol (heirol)
      • Helle (helle)
      • Honey Badger (honey_badger)
      • IDesign (idesign)
      • Iittala (iittala)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Jata (jata)
      • Jokari (jokari)
      • Kanetsune (kanetsune)
      • Kasumi (kasumi)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • Klarstein (klarstein)
      • Küchenprofi (ku_chenprofi)
      • Lamart (lamart)
      • Leatherman (leatherman)
      • Lion Sabatier (lion_sabatier)
      • Lou Laguiole (lou_laguiole)
      • Lékué (le_kue_)
      • MAC (mac)
      • Maku (maku)
      • Marttiini (marttiini)
      • Master Pro (master_pro)
      • Microplane (microplane)
      • Mikamax (mikamax)
      • Mingle (mingle)
      • Miyabi (miyabi)
      • Morakniv (morakniv)
      • MSR (msr)
      • Nesmuk (nesmuk)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Ninja (ninja)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Opinel (opinel)
      • Our Place (our_place)
      • Outdoor Edge (outdoor_edge)
      • Quttin (quttin)
      • Richardson Sheffield (richardson_sheffield)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Rösle (ro_sle)
      • SABATIER Trompette (sabatier_trompette)
      • Sagaform (sagaform)
      • Samura (samura)
      • Scandinavian Home (scandinavian_home)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • SOG (sog)
      • Spyderco (spyderco)
      • Stelton (stelton)
      • Stoneline (stoneline)
      • Svörd (svo_rd)
      • Swibo (swibo)
      • Taylor's Eye Witness (taylor_s_eye_witness)
      • Tefal (tefal)
      • Tescoma (tescoma)
      • Tramontina (tramontina)
      • Vepa Bins (vepa_bins)
      • Victorinox (victorinox)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • WAYS TOYS (ways_toys)
      • Weber (weber)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Wolfcraft (wolfcraft)
      • Wüsthof (wu_sthof)
      • Yaxell (yaxell)
      • Zanmai/Mcusta (zanmai_mcusta)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
      • Zwilling (zwilling)
      • Zyliss (zyliss)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Veitsen tyyppi (veitsen_tyyppi):
      • Kokkiveitsi (kokkiveitsi)
      • Fileointiveitsi (fileointiveitsi)
      • Leipäveitsi (leipa_veitsi)
      • Yleisveitsi (yleisveitsi)
      • Hedelmäveitsi (hedelma_veitsi)
      • Juustoveitsi (juustoveitsi)
      • Jälkiruokaveitsi (ja_lkiruokaveitsi)
      • Kakkuveitsi (kakkuveitsi)
      • Kuorimaveitsi (kuorimaveitsi)
      • Kääntöveitsi (ka_a_nto_veitsi)
      • Lihaveitsi (lihaveitsi)
      • Multitool (multitool)
      • Osteriveitsi (osteriveitsi)
      • Paloitteluveitsi (paloitteluveitsi)
      • Pihviveitsi (pihviveitsi)
      • Puukko (puukko)
      • Samppanjasapeli (samppanjasapeli)
      • Santoku-veitsi (santoku_veitsi)
      • Tomaattiveitsi (tomaattiveitsi)
      • Veitsisetti (veitsisetti)
      • Vihannesveitsi (vihannesveitsi)
      • Viipalointiveitsi (viipalointiveitsi)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Hiiliteräs (hiilitera_s)
      • Hopea (hopea)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Koivu (koivu)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kromi (kromi)
      • Lasi (lasi)
      • Liuskekivi (liuskekivi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Titaani (titaani)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi