x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Wüsthof Keittiöveitset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Wüsthof CLASSIC Kokkiveitsi 20 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116390412.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84737999.jpg
      Wüsthof Wüsthof CLASSIC Kokkiveitsi 20 cm CLASSIC Kokkiveitsi 20 cm CLASSIC Kokkiveitsi 20 cm The Wüsthof's Classic knife series provides you with a functional, robust and sharp knife with full-bolster, which makes the knife safe and well-balanced to work with while also protecting your hand. Equipped with a robust riveted handle for high durability in a timeless design. Characteristics Knife in classic design Forged in chromium-molybdenum vanadium steel Extremely sharp thanks to laser-controlled sharpening, PEtec Full-bolster, protects hand and makes the knife safe and balanced to us... (3)
      Wüsthof CLASSIC Kokkiveitsi 20 cm
      • 04002293456317
      • 4563
      3
      114.32 EUR
    • Wüsthof PRO Lohiveitsi 28 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272027.jpg
      Wüsthof Wüsthof PRO Lohiveitsi 28 cm PRO Lohiveitsi 28 cm PRO Lohiveitsi 28 cm PRO Lohiveitsi 28 cm tuotemerkiltä Wüsthof (1)
      Wüsthof PRO Lohiveitsi 28 cm
      • 04002293485928
      2
      47.35 EUR
    • Wüsthof IKON Paistiveitsi 20 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116391450.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275825.jpg
      Wüsthof Wüsthof IKON Paistiveitsi 20 cm IKON Paistiveitsi 20 cm IKON Paistiveitsi 20 cm IKON Paistiveitsi 20 cm tuotemerkiltä Wüsthof (1)
      Wüsthof IKON Paistiveitsi 20 cm
      • 04002293490649
      • 4906-20
      2
      119.95 EUR
    • Wüsthof CLASSIC IKON Kokinveitsi 16 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142269233.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124007424.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167738694.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84737963.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84737961.jpg
      Wüsthof Wüsthof CLASSIC IKON Kokinveitsi 16 cm CLASSIC IKON Kokinveitsi 16 cm CLASSIC IKON Kokinveitsi 16 cm CLASSIC IKON Kokinveitsi 16 cm tuotemerkiltä Wüsthof (1)
      Wüsthof CLASSIC IKON Kokinveitsi 16 cm
      • 04002293159621
      2
      75.90 EUR
    • Wüsthof CLASSIC Kokkiveitsi 20 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158006195.jpg
      Wüsthof Wüsthof CLASSIC Kokkiveitsi 20 cm CLASSIC Kokkiveitsi 20 cm CLASSIC Kokkiveitsi 20 cm CLASSIC Kokkiveitsi 20 cm tuotemerkiltä Wüsthof (1)
      Wüsthof CLASSIC Kokkiveitsi 20 cm
      • 04002293105475
      2
      123.00 EUR
    • Wüsthof Classic Veitsisetti Veitsenteroittimella 3-osaa - Veitsisetit Teräs - 9608-5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116389939.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152312806.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151696552.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166988677.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134643903.jpg
      Wüsthof Wüsthof Classic Veitsisetti Veitsenteroittimella 3-osaa - Veitsisetit Teräs - 9608-5 Classic Veitsisetti Veitsenteroittimella 3-osaa - Veitsisetit Teräs - 9608-5 Classic Veitsisetti Veitsenteroittimella 3-osaa - Veitsisetit Teräs - 9608-5 The set includes Chef knife 20 cm, Paring knife 10 cm and a knife sharpener. The Wüsthof's Classic knife series provides you with a functional, robust and sharp knife with full-bolster, which makes the knife safe and well-balanced to work with while also protecting your hand. Equipped with a robust riveted handle for high durability in a timeless design. Characteristics Knife in classic design Forged in chromium-molybdenum vanadium steel Extremely sharp thanks to laser-controlled sharpening, ... (1)
      Wüsthof Classic Veitsisetti Veitsenteroittimella 3-osaa - Veitsisetit Teräs - 9608-5
      • 04002293960852
      • 9608-5
      1
      208.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Satake DEFAULT
        • satake
      • Chroma DEFAULT
        • chroma
      • Global DEFAULT
        • global
      • Kai DEFAULT
        • kai
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Fiskars (fiskars)
      • Chroma (chroma)
      • Global (global)
      • Kai (kai)
      • Satake (satake)
      • Kyocera (kyocera)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Alessi (alessi)
      • Arcos (arcos)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brabantia (brabantia)
      • Böker (bo_ker)
      • Carl Mertens (carl_mertens)
      • Cecotec (cecotec)
      • Chef'n (chef_n)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Dorre (dorre)
      • EGO (ego)
      • FOX (fox)
      • Funktion (funktion)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • Gastromax (gastromax)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • HAY (hay)
      • Heirol (heirol)
      • Helle (helle)
      • Iittala (iittala)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kai Shun (kai_shun)
      • Kökskungen (ko_kskungen)
      • Laguiole (laguiole)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Legnoart (legnoart)
      • Lion Sabatier (lion_sabatier)
      • MAC (mac)
      • Marttiini (marttiini)
      • Miyabi (miyabi)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • MSR (msr)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Opinel (opinel)
      • Peugeot (peugeot)
      • Professional Secrets (professional_secrets)
      • Richardson Sheffield (richardson_sheffield)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Sagaform (sagaform)
      • Samura (samura)
      • Sanelli Ambrogio (sanelli_ambrogio)
      • Scanpan (scanpan)
      • Severin (severin)
      • SOG (sog)
      • Stelton (stelton)
      • Taylor's Eye Witness (taylor_s_eye_witness)
      • Tefal (tefal)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vitility (vitility)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Wüsthof (wu_sthof)
      • Yaxell (yaxell)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 70 € (price_2)
      • 70 € - 115 € (price_3)
      • ≥ 115 € (price_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Veitsen tyyppi (veitsen_tyyppi):
      • Kokkiveitsi (kokkiveitsi)
      • Fileointiveitsi (fileointiveitsi)
      • Leipäveitsi (leipa_veitsi)
      • Yleisveitsi (yleisveitsi)
      • Hedelmäveitsi (hedelma_veitsi)
      • Juustoveitsi (juustoveitsi)
      • Kuorimaveitsi (kuorimaveitsi)
      • Lihaveitsi (lihaveitsi)
      • Paloitteluveitsi (paloitteluveitsi)
      • Samppanjasapeli (samppanjasapeli)
      • Santoku-veitsi (santoku_veitsi)
      • Tomaattiveitsi (tomaattiveitsi)
      • Veitsisetti (veitsisetti)
      • Vihannesveitsi (vihannesveitsi)
      • Viipalointiveitsi (viipalointiveitsi)
      • Yanagiba-veitsi (yanagiba_veitsi)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Teräs (tera_s)
      • Titaani (titaani)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi