x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

CooperVision Biomedics 1 day Extra

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut CooperVision Biomedics 1 day Extra
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot CooperVision Biomedics 1 day Extra
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
CooperVision Biomedics 1 day Extra
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171190998.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157564732.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/72832025.jpg?ts=1
CooperVision CooperVision Biomedics 1 day Extra Biomedics 1 day Extra Biomedics 1 day Extra piilolinssit Endagslinser 30-pack (1)
  • 00829196083297
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Linssien tyyppi: Silikonihydrogeelilinssit
    • Linssien määrä: 30 kpl
    • Lens Power: -0.25
    • Linssien kaarevuus: 8.6 mm
    • Vesipitoisuus: 55 %
    • Sukupuoli: Unisex
  • 17.50 17.50 EUR 1
    1
    • netlens netlens
      4.272180777454588 (4)
      piilolinssit Endagslinser 30-pack17.50, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • CooperVision Clariti 1 Day Multifocal 90 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157564884.jpg?ts=1
      CooperVision CooperVision Clariti 1 Day Multifocal 90 kpl Clariti 1 Day Multifocal 90 kpl Clariti 1 Day Multifocal 90 kpl Clariti 1-päiväinen multifokaali on monipuolinen päivittäinen piilolinssi silikonihydrogeelissä, joka on suunniteltu sopivaksi useimmille objektiivin käyttäjille. CooperVisionin ainutlaatuinen WetLocTM-teknologia ylläpitää mukavuutta koko päivän ajan. Linssin sisäänrakennettu YV-suojaus suojaa myös silmäsi auringon vaarallisilta säteiltä."" (1)
      CooperVision Clariti 1 Day Multifocal 90 kpl
      • 08032507705326
      1
    • Biomedics 1 Day Extra Toric 30 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169019275.jpg?ts=1
      Biomedics Biomedics 1 Day Extra Toric 30 kpl 1 Day Extra Toric 30 kpl 1 Day Extra Toric 30 kpl Biomedics 1 Day Extra Toric -kertakäyttölinssit CooperVisionilta korjaavat hajataittoa ja ovat erittäin mukavat käyttää. (3)
      Biomedics 1 Day Extra Toric 30 kpl
      • 00824442868321
      4
    • Alcon DAILIES All Day Comfort - 30/laatikko
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171191031.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157564685.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120482912.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108963016.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214105400.jpg?ts=1
      Alcon Alcon DAILIES All Day Comfort - 30/laatikko DAILIES All Day Comfort - 30/laatikko DAILIES All Day Comfort - 30/laatikko piilolinssit Focus Dailies 30-pack (1)
      Alcon DAILIES All Day Comfort - 30/laatikko
      • 00630175461254
      1
    • Alcon DAILIES AquaComfort Plus Multifocal 90kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/74474050.jpg?ts=1
      Alcon Alcon DAILIES AquaComfort Plus Multifocal 90kpl DAILIES AquaComfort Plus Multifocal 90kpl DAILIES AquaComfort Plus Multifocal 90kpl DAILIES AquaComfort Plus Multi piilolinssit. Valmistaja: Alcon. Kpl 90 linssin pakkauksia. Vesipitoisuus: 69% (3)
      Alcon DAILIES AquaComfort Plus Multifocal 90kpl
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 16.40
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.40
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 17.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 17.50
    • info@vertaa.fi