x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Helios Kiikarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Helios Nitrosport 12x50 binoculars
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123418959.jpg
      Helios Helios Nitrosport 12x50 binoculars Nitrosport 12x50 binoculars Nitrosport 12x50 binoculars The newNitrosportrange of10x50and12x50roof prismbinoculars feature a stylish modern open hinge design, making themlightweightand easy to handle. Great for Birdwatching, Hunting, and General Observing. Both models featurehigh index silver coated BaK-4 prismsandFully multi-coated optics. In addition, the prisms are Phase-Coated for enhanced light transmission and contrast. (5)
      Helios Nitrosport 12x50 binoculars
      • 04007922049953
      1
      153.00 EUR
    • Helios Fieldmaster 10x50 kiikari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142843077.jpg
      Helios Helios Fieldmaster 10x50 kiikari Fieldmaster 10x50 kiikari Fieldmaster 10x50 kiikari Erittäin hyvän luokan kiikari se yhdistää sekä hyvää hintaa että laadun osoittimia. Kaikilla Fieldmaster:n malleilla on BaK-4 prismat ja multi- pinnoitettu optiikka. Suuri etäisyys silmistä - se tarkoittaa, että kiikari on myös sopiva ihmisille, jotka käyttävät silmälaseja.Siitä on mahdollisuus liittääjalustaanja kiikarilla on kantolaukku ja kaulahihna. (4)
      Helios Fieldmaster 10x50 kiikari
      • 09992280743092
      1
      105.11 EUR
    • Helios Mistral WP6 12x50 kiikari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111801209.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142842544.jpg
      Helios Helios Mistral WP6 12x50 kiikari Mistral WP6 12x50 kiikari Mistral WP6 12x50 kiikari Uusi, huippuluokan Helios MISTRAL WP6 kattoprisma valikoima koostuu kymmenestä eri mallista jotka omaavat yli 32mm, 42mm ja 50mm linssiaukot. Ne ovat erittäin päteviä välineitä lintujen & muiden asioiden tarkkailun ja edustavat hämmästyttävää vastinetta rahoillesi. Niissä on erittäin tyylikäs, ergonominen ja moderni yläsaranan muotoilu, joka on katettu tyylikkäällä vihreällä kumipanssaroinnilla. Runko on valmistettu kevyestä, mutta kestävästä polykarbonaatista. Kaikkiin malleihin kuuluu huipp... (1)
      Helios Mistral WP6 12x50 kiikari
      • 05055534802137
      • 2230960
      1
      181.97 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Vortex DEFAULT
        • vortex
      • Bushnell DEFAULT
        • bushnell
    • Merkki (brand):
      • Nikon (nikon)
      • Bushnell (bushnell)
      • Canon (canon)
      • Steiner (steiner)
      • Bresser (bresser)
      • Brunton (brunton)
      • Celestron (celestron)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Dörr (do_rr)
      • Evelox (evelox)
      • Focus (focus)
      • Hatsan (hatsan)
      • Helios (helios)
      • Konus (konus)
      • Leica (leica)
      • Leupold (leupold)
      • Meopta (meopta)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nikko Stirling (nikko_stirling)
      • Olympus (olympus)
      • Seek Thermal (seek_thermal)
      • Sigma (sigma)
      • Silva (silva)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Tasco (tasco)
      • Technaxx (technaxx)
      • Urberg (urberg)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vortex (vortex)
      • Yukon (yukon)
      • Zeiss (zeiss)
    • Hinta (price):
      • < 105 € (budget)
      • 105 € - 255 € (price_110_260)
      • 255 € - 635 € (price_260_640)
      • ≥ 635 € (price_640)
    • Malli (group):
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Focus Handy (focus_handy)
      • Focus Outdoor (focus_outdoor)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Ultravid (leica_ultravid)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Aculon W10 (nikon_aculon_w10)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Swarovski CL Companion (swarovski_cl_companion)
      • Swarovski CL Pocket (swarovski_cl_pocket)
      • Swarovski EL (swarovski_el)
      • Swarovski SLC (swarovski_slc)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Kiikarin käyttötarkoitus (ulkoiluva_lineen_ka_ytto_tarkoitus):
      • Lintujen tarkkailu (lintujen_tarkkailu)
      • Matkailu & vapaa-aika (matkailu_vapaa_aika)
      • Teatteri & konsertti (teatteri_konsertti)
      • Tähtien tarkkailu (ta_htien_tarkkailu)
      • Vesiurheilu (vesiurheilu)
    • Prisman tyyppi (prisman_tyyppi):
      • Kattoprisma (kattoprisma)
      • Porro-prisma (porro_prisma)
    • Objektiivin halkaisija (objektiivin_halkaisija):
      • < 25 mm (objektiivin_halkaisija_25)
      • 25 mm - 35 mm (objektiivin_halkaisija_25_35)
      • 35 mm - 42 mm (objektiivin_halkaisija_35_42)
      • ≥ 42 mm (objektiivin_halkaisija_42)
    • Suurennus (suurennus):
      • < 8 x (suurennus_8)
      • 8 x - 10 x (suurennus_8_10)
      • ≥ 10 x (suurennus_10)
    • Ulkopupilli (ulkopupilli):
      • < 2.8 mm (ulkopupilli_2.8)
      • 2.8 mm - 4 mm (ulkopupilli_2.8_4)
      • 4 mm - 5 mm (ulkopupilli_4_5)
      • ≥ 5 mm (ulkopupilli_5)
    • Ilmeinen näkyvyysalue (ilmeinen_na_kyvyysalue):
      • < 48 ° (ilmeinen_na_kyvyysalue_48)
      • 48 ° - 52 ° (ilmeinen_na_kyvyysalue_48_52)
      • 52 ° - 59 ° (ilmeinen_na_kyvyysalue_52_59)
      • ≥ 59 ° (ilmeinen_na_kyvyysalue_59)
    • Näkökentän laajuus (1000m) (na_ko_kentta_1000_m_):
      • < 100 m (na_ko_kentta_1000_m__100)
      • 100 m - 110 m (na_ko_kentta_1000_m__100_110)
      • 110 m - 120 m (na_ko_kentta_1000_m__110_120)
      • ≥ 120 m (na_ko_kentta_1000_m__120)
    • Paino (paino_g):
      • < 295 g (paino_g_300)
      • 295 g - 625 g (paino_g_300_630)
      • 625 g - 795 g (paino_g_630_800)
      • ≥ 795 g (paino_g_800)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Silmän etäisyys (silma_eta_isyys):
      • < 12 mm (silma_eta_isyys_12)
      • 12 mm - 16 mm (silma_eta_isyys_12_16)
      • 16 mm - 17 mm (silma_eta_isyys_16_17)
      • ≥ 17 mm (silma_eta_isyys_17)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi