x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    National Geographic Kiikarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • National Geographic 4x30 kiikari BK-7 Musta, Keltainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148848645.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104000791.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119209771.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108406646.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140011400.jpg
      National Geographic National Geographic 4x30 kiikari BK-7 Musta, Keltainen 4x30 kiikari BK-7 Musta, Keltainen 4x30 kiikari BK-7 Musta, Keltainen 4x30 lastenkiikarit on edullinen valinta ensimmäisiksi kiikareiksi. Ne ovat kompaktin kokoiset ja niissä on keskuspyörätarkennus (11)
      National Geographic 4x30 kiikari BK-7 Musta, Keltainen
      • 04007922001562
      • 9104000
      1
      33.27 EUR
    • National Geographic 6x21 kiikari BK-7 Musta, Keltainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149255801.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104000397.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145617594.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147038306.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118418200.jpg
      National Geographic National Geographic 6x21 kiikari BK-7 Musta, Keltainen 6x21 kiikari BK-7 Musta, Keltainen 6x21 kiikari BK-7 Musta, Keltainen Kiikari 6 x 21, katto, keltainen (3)
      National Geographic 6x21 kiikari BK-7 Musta, Keltainen
      • 05010994861827
      • 04007922001555
      • 9103000
      1
      37.06 EUR
    • National Geographic 10x50 kiikari Porro Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/23912327.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105347133.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140000657.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101122630.jpg
      National Geographic National Geographic 10x50 kiikari Porro Musta 10x50 kiikari Porro Musta 10x50 kiikari Porro Musta Kiikari 10 x 50, porro (1)
      National Geographic 10x50 kiikari Porro Musta
      • 04007922201399
      • 9056000
      1
      70.72 EUR
    • National Geographic 8X42 WP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147084474.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102459648.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129058856.jpg
      National Geographic National Geographic 8X42 WP 8X42 WP 8X42 WP Kiikari 8 x 42 WP, vesitiivis, katto, musta (1)
      National Geographic 8X42 WP
      • 04007922000596
      1
      231.71 EUR
    • National Geographic 8-24x50 Porro kiikari Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111255403.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129058112.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145615378.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111344287.jpg
      National Geographic National Geographic 8-24x50 Porro kiikari Musta 8-24x50 Porro kiikari Musta 8-24x50 Porro kiikari Musta Kiikari 8-24 x 50, zoomaus, porro, musta (1)
      National Geographic 8-24x50 Porro kiikari Musta
      • 04007922000275
      • 9064000
      1
      89.67 EUR
    • National Geographic 8x21 kiikari Katto Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148848481.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/23912318.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147079177.jpg
      National Geographic National Geographic 8x21 kiikari Katto Musta 8x21 kiikari Katto Musta 8x21 kiikari Katto Musta Kiikari 8 x 21, katto (1)
      National Geographic 8x21 kiikari Katto Musta
      • 04007922201405
      • 9024000
      1
      37.06 EUR
    • National Geographic 20-60x60 spotting scope
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111263093.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145614601.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/56088392.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147083129.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124886641.jpg
      National Geographic National Geographic 20-60x60 spotting scope 20-60x60 spotting scope 20-60x60 spotting scope Osoitin 20-60 x 60 (1)
      National Geographic 20-60x60 spotting scope
      • 04007922201672
      • 9057000
      1
      95.72 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Vortex DEFAULT
        • vortex
      • Bushnell DEFAULT
        • bushnell
    • Merkki (brand):
      • Nikon (nikon)
      • Bushnell (bushnell)
      • Canon (canon)
      • Steiner (steiner)
      • Bresser (bresser)
      • Brunton (brunton)
      • Celestron (celestron)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Dörr (do_rr)
      • Evelox (evelox)
      • Focus (focus)
      • Hatsan (hatsan)
      • Helios (helios)
      • Konus (konus)
      • Leica (leica)
      • Leupold (leupold)
      • Meopta (meopta)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nikko Stirling (nikko_stirling)
      • Olympus (olympus)
      • Seek Thermal (seek_thermal)
      • Sigma (sigma)
      • Silva (silva)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Tasco (tasco)
      • Technaxx (technaxx)
      • Urberg (urberg)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vortex (vortex)
      • Yukon (yukon)
      • Zeiss (zeiss)
    • Hinta (price):
      • < 105 € (budget)
      • 105 € - 255 € (price_110_260)
      • 255 € - 635 € (price_260_640)
      • ≥ 635 € (price_640)
    • Malli (group):
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Focus Handy (focus_handy)
      • Focus Outdoor (focus_outdoor)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Ultravid (leica_ultravid)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Aculon W10 (nikon_aculon_w10)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Swarovski CL Companion (swarovski_cl_companion)
      • Swarovski CL Pocket (swarovski_cl_pocket)
      • Swarovski EL (swarovski_el)
      • Swarovski SLC (swarovski_slc)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Kiikarin käyttötarkoitus (ulkoiluva_lineen_ka_ytto_tarkoitus):
      • Lintujen tarkkailu (lintujen_tarkkailu)
      • Matkailu & vapaa-aika (matkailu_vapaa_aika)
      • Teatteri & konsertti (teatteri_konsertti)
      • Tähtien tarkkailu (ta_htien_tarkkailu)
      • Vesiurheilu (vesiurheilu)
    • Prisman tyyppi (prisman_tyyppi):
      • Kattoprisma (kattoprisma)
      • Porro-prisma (porro_prisma)
    • Objektiivin halkaisija (objektiivin_halkaisija):
      • < 25 mm (objektiivin_halkaisija_25)
      • 25 mm - 35 mm (objektiivin_halkaisija_25_35)
      • 35 mm - 42 mm (objektiivin_halkaisija_35_42)
      • ≥ 42 mm (objektiivin_halkaisija_42)
    • Suurennus (suurennus):
      • < 8 x (suurennus_8)
      • 8 x - 10 x (suurennus_8_10)
      • ≥ 10 x (suurennus_10)
    • Ulkopupilli (ulkopupilli):
      • < 2.8 mm (ulkopupilli_2.8)
      • 2.8 mm - 4 mm (ulkopupilli_2.8_4)
      • 4 mm - 5 mm (ulkopupilli_4_5)
      • ≥ 5 mm (ulkopupilli_5)
    • Ilmeinen näkyvyysalue (ilmeinen_na_kyvyysalue):
      • < 48 ° (ilmeinen_na_kyvyysalue_48)
      • 48 ° - 52 ° (ilmeinen_na_kyvyysalue_48_52)
      • 52 ° - 59 ° (ilmeinen_na_kyvyysalue_52_59)
      • ≥ 59 ° (ilmeinen_na_kyvyysalue_59)
    • Näkökentän laajuus (1000m) (na_ko_kentta_1000_m_):
      • < 100 m (na_ko_kentta_1000_m__100)
      • 100 m - 110 m (na_ko_kentta_1000_m__100_110)
      • 110 m - 120 m (na_ko_kentta_1000_m__110_120)
      • ≥ 120 m (na_ko_kentta_1000_m__120)
    • Paino (paino_g):
      • < 295 g (paino_g_300)
      • 295 g - 625 g (paino_g_300_630)
      • 625 g - 795 g (paino_g_630_800)
      • ≥ 795 g (paino_g_800)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Silmän etäisyys (silma_eta_isyys):
      • < 12 mm (silma_eta_isyys_12)
      • 12 mm - 16 mm (silma_eta_isyys_12_16)
      • 16 mm - 17 mm (silma_eta_isyys_16_17)
      • ≥ 17 mm (silma_eta_isyys_17)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi