x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    National Geographic Kiikarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • National Geographic 3x30 kiikarit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154190280.jpg
      National Geographic National Geographic 3x30 kiikarit 3x30 kiikarit 3x30 kiikarit The 3x30 children binoculars is a first entry model with a fair pricing. Compact and with a true center wheel focusing. (7)
      National Geographic 3x30 kiikarit
      • 09992856204811
      1
      31.22 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Vortex DEFAULT
        • vortex
      • Zeiss DEFAULT
        • zeiss
      • Swarovski Optik DEFAULT
        • swarovski_optik
      • Canon DEFAULT
        • canon
      • Lintujen tarkkailu DEFAULT
        • lintujen_tarkkailu
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nikon (nikon)
      • Bushnell (bushnell)
      • Pentax (pentax)
      • Canon (canon)
      • Steiner (steiner)
      • Vortex (vortex)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Zeiss (zeiss)
      • Hawke (hawke)
      • Kowa (kowa)
      • Barr & Stroud (barr_stroud)
      • Braun (braun)
      • Bresser (bresser)
      • Brunton (brunton)
      • Celestron (celestron)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Dörr (do_rr)
      • Eschenbach (eschenbach)
      • Focus (focus)
      • Hama (hama)
      • Helios (helios)
      • Kasper & Richter (kasper_richter)
      • Konus (konus)
      • Leupold (leupold)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Meopta (meopta)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Niggeloh (niggeloh)
      • Nikko Stirling (nikko_stirling)
      • Olympus (olympus)
      • Pulsar (pulsar)
      • Silva (silva)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tasco (tasco)
      • Technaxx (technaxx)
      • Urberg (urberg)
      • Vanguard (vanguard)
      • Yukon (yukon)
    • Hinta (price):
      • < 110 € (budget)
      • 110 € - 230 € (price_2)
      • 230 € - 635 € (price_3)
      • ≥ 635 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Focus Outdoor (focus_outdoor)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Aculon W10 (nikon_aculon_w10)
      • Nikon Coolshot 40 (nikon_coolshot_40)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Nikon Travelite EX (nikon_travelite_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski Optik CL Companion (swarovski_optik_cl_companion)
      • Swarovski Optik CL Pocket (swarovski_optik_cl_pocket)
      • Swarovski Optik EL (swarovski_optik_el)
      • Swarovski Optik Habicht (swarovski_optik_habicht)
      • Swarovski Optik SLC (swarovski_optik_slc)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Kiikarin käyttötarkoitus (ulkoiluva_lineen_ka_ytto_tarkoitus):
      • Lintujen tarkkailu (lintujen_tarkkailu)
      • Metsästys (metsa_stys)
      • Matkailu & vapaa-aika (matkailu_vapaa_aika)
      • Teatteri & konsertti (teatteri_konsertti)
      • Tähtien tarkkailu (ta_htien_tarkkailu)
      • Urheilutapahtumien seuranta (urheilutapahtumien_seuranta)
      • Vesiurheilu (vesiurheilu)
    • Prisman tyyppi (prisman_tyyppi):
      • Bak-4 (bak_4)
      • Kattoprisma (kattoprisma)
      • Porro-prisma (porro_prisma)
    • Objektiivin halkaisija (objektiivin_halkaisija):
      • < 25 mm (objektiivin_halkaisija_1)
      • 25 mm - 36 mm (objektiivin_halkaisija_2)
      • 36 mm - 42 mm (objektiivin_halkaisija_3)
      • ≥ 42 mm (objektiivin_halkaisija_4)
    • Suurennus (suurennus):
      • < 8 x (suurennus_1)
      • 8 x - 9 x (suurennus_2)
      • 9 x - 10 x (suurennus_3)
      • ≥ 10 x (suurennus_4)
    • Ulkopupilli (ulkopupilli):
      • < 3 mm (ulkopupilli_1)
      • 3 mm - 4.2 mm (ulkopupilli_2)
      • 4.2 mm - 5 mm (ulkopupilli_3)
      • ≥ 5 mm (ulkopupilli_4)
    • Ilmeinen näkyvyysalue (ilmeinen_na_kyvyysalue):
      • < 10 ° (ilmeinen_na_kyvyysalue_1)
      • 10 ° - 55 ° (ilmeinen_na_kyvyysalue_2)
      • ≥ 55 ° (ilmeinen_na_kyvyysalue_3)
    • Näkökentän laajuus (1000m) (na_ko_kentta_1000_m_):
      • < 100 m (na_ko_kentta_1000_m__1)
      • 100 m - 110 m (na_ko_kentta_1000_m__2)
      • 110 m - 125 m (na_ko_kentta_1000_m__3)
      • ≥ 125 m (na_ko_kentta_1000_m__4)
    • Paino (paino_g):
      • < 345 g (paino_g_1)
      • 345 g - 630 g (paino_g_2)
      • 630 g - 825 g (paino_g_3)
      • ≥ 825 g (paino_g_4)
    • Silmän etäisyys (silma_eta_isyys):
      • < 14 mm (silma_eta_isyys_1)
      • 14 mm - 16 mm (silma_eta_isyys_2)
      • 16 mm - 18 mm (silma_eta_isyys_3)
      • ≥ 18 mm (silma_eta_isyys_4)
    • Tarkennus (tarkennus):
      • Keskitarkennus (keskitarkennus)
      • Manuaalinen tarkennus (manuaalinen_tarkennus)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi