x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nikko Stirling Kiikarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Nikko Stirling Diamond Hunting Illum 2,5-10x50 4Dot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185476471.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175987869.jpg
      Nikko Stirling Nikko Stirling Diamond Hunting Illum 2,5-10x50 4Dot Diamond Hunting Illum 2,5-10x50 4Dot Diamond Hunting Illum 2,5-10x50 4Dot Nikko Stirling Diamond 2,5-10x50 on edullinen ja valovoimainen tähtäin ammuttaessa keksipitkiltä ja pitkiltä etäisyyksiltä heikossakin valossa. Se on vesitiivis ja typpitäyte estää tähtäintä huurtumasta sisältä. Iso etulinssi, joka on monikalvopäällysteinen antaa kirkkaan ja kontrastisen kuvan. (1)
      Nikko Stirling Diamond Hunting Illum 2,5-10x50 4Dot
      • 09420008993080
      2
      289.00 EUR
    • Nikko Stirling Steel Lok QD Steel Brackets High Weaver 30 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176224555.jpg
      Nikko Stirling Nikko Stirling Steel Lok QD Steel Brackets High Weaver 30 mm Steel Lok QD Steel Brackets High Weaver 30 mm Steel Lok QD Steel Brackets High Weaver 30 mm Nikko Stirling Steel Lok QD Steel Brackets High Weaver 30 mm on kiikari metsästykseen. Sopii kaikille. (1)
      Nikko Stirling Steel Lok QD Steel Brackets High Weaver 30 mm
      • 09420001434429
      1
      70.80 EUR
    • Nikko Stirling Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver Low
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038213.jpg
      Nikko Stirling Nikko Stirling Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver Low Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver Low Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver Low Nikko Stirling Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver Low on kiikari metsästykseen. Sopii kaikille. (1)
      Nikko Stirling Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver Low
      • 09420008914153
      1
      34.80 EUR
    • Nikko Stirling Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver Medium
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038396.jpg
      Nikko Stirling Nikko Stirling Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver Medium Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver Medium Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver Medium Nikko Stirling Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver Medium on kiikari metsästykseen. Sopii kaikille. (1)
      Nikko Stirling Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver Medium
      • 09420008914160
      1
      36.80 EUR
    • Nikko Stirling Sport Match Steel Binocular Sight Mount 30mm High
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176224577.jpg
      Nikko Stirling Nikko Stirling Sport Match Steel Binocular Sight Mount 30mm High Sport Match Steel Binocular Sight Mount 30mm High Sport Match Steel Binocular Sight Mount 30mm High Nikko Stirling Sport Match Steel Binocular Sight Mount 30mm High on kiikari metsästykseen. Sopii kaikille. (1)
      Nikko Stirling Sport Match Steel Binocular Sight Mount 30mm High
      • 09420001436805
      1
      48.80 EUR
    • Nikko Stirling Sport Match Steel Binocular Sight Mount 30mm Mediu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038287.jpg
      Nikko Stirling Nikko Stirling Sport Match Steel Binocular Sight Mount 30mm Mediu Sport Match Steel Binocular Sight Mount 30mm Mediu Sport Match Steel Binocular Sight Mount 30mm Mediu Nikko Stirling Sport Match Steel Binocular Sight Mount 30mm Mediu on kiikari metsästykseen. Sopii kaikille. (1)
      Nikko Stirling Sport Match Steel Binocular Sight Mount 30mm Mediu
      • 09420001436799
      1
      46.80 EUR
    • Nikko Stirling Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver High
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038319.jpg
      Nikko Stirling Nikko Stirling Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver High Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver High Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver High Nikko Stirling Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver High on kiikari metsästykseen. Sopii kaikille. (1)
      Nikko Stirling Match Binocular Sight Mount 30mm Weaver High
      • 09420008914177
      1
      38.80 EUR
    • Nikko Stirling Steel Lok QD Steel Brackets Low Weaver 30 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176224630.jpg
      Nikko Stirling Nikko Stirling Steel Lok QD Steel Brackets Low Weaver 30 mm Steel Lok QD Steel Brackets Low Weaver 30 mm Steel Lok QD Steel Brackets Low Weaver 30 mm Nikko Stirling Steel Lok QD Steel Brackets Low Weaver 30 mm on kiikari metsästykseen. Sopii kaikille. (1)
      Nikko Stirling Steel Lok QD Steel Brackets Low Weaver 30 mm
      • 09420001434436
      1
      70.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Vortex DEFAULT
        • vortex
      • Zeiss DEFAULT
        • zeiss
      • Swarovski Optik DEFAULT
        • swarovski_optik
      • Canon DEFAULT
        • canon
      • Leica DEFAULT
        • leica
      • Lintujen tarkkailu DEFAULT
        • lintujen_tarkkailu
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nikon (nikon)
      • Bushnell (bushnell)
      • Pentax (pentax)
      • Canon (canon)
      • Steiner (steiner)
      • Vortex (vortex)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Zeiss (zeiss)
      • Leica (leica)
      • Hawke (hawke)
      • Kowa (kowa)
      • Braun (braun)
      • Bresser (bresser)
      • Brunton (brunton)
      • Burrel (burrel)
      • Celestron (celestron)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Dörr (do_rr)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Focus (focus)
      • German Precision Optics (german_precision_optics)
      • Hama (hama)
      • Helios (helios)
      • Hikmicro (hikmicro)
      • Humvee (humvee)
      • Kahles (kahles)
      • Kenko (kenko)
      • Meopta (meopta)
      • Nedis (nedis)
      • Nikko Stirling (nikko_stirling)
      • Nordic Hawk (nordic_hawk)
      • Olympus (olympus)
      • Silva (silva)
      • Swarovski (swarovski)
      • Technaxx (technaxx)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Urberg (urberg)
      • Vanguard (vanguard)
      • Yukon (yukon)
    • Hinta (price):
      • < 120 € (budget)
      • 120 € - 300 € (price_2)
      • 300 € - 700 € (price_3)
      • ≥ 700 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Braun Premium (braun_premium)
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Focus Handy (focus_handy)
      • Focus Outdoor (focus_outdoor)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Trinovid (leica_trinovid)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Nikon Travelite EX (nikon_travelite_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Ultrasharp (steiner_ultrasharp)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski Optik CL Companion (swarovski_optik_cl_companion)
      • Swarovski Optik CL Pocket (swarovski_optik_cl_pocket)
      • Swarovski Optik EL (swarovski_optik_el)
      • Swarovski Optik Habicht (swarovski_optik_habicht)
      • Swarovski Optik SLC (swarovski_optik_slc)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Kiikarin käyttötarkoitus (ulkoiluva_lineen_ka_ytto_tarkoitus):
      • Lintujen tarkkailu (lintujen_tarkkailu)
      • Metsästys (metsa_stys)
      • Matkailu & vapaa-aika (matkailu_vapaa_aika)
      • Teatteri & konsertti (teatteri_konsertti)
      • Tähtien tarkkailu (ta_htien_tarkkailu)
      • Urheilutapahtumien seuranta (urheilutapahtumien_seuranta)
      • Vesiurheilu (vesiurheilu)
    • Prisman tyyppi (prisman_tyyppi):
      • Bak-4 (bak_4)
      • Kattoprisma (kattoprisma)
      • Monocular (monocular)
      • Porro-prisma (porro_prisma)
    • Objektiivin halkaisija (objektiivin_halkaisija):
      • < 25 mm (objektiivin_halkaisija_1)
      • 25 mm - 36 mm (objektiivin_halkaisija_2)
      • 36 mm - 42 mm (objektiivin_halkaisija_3)
      • ≥ 42 mm (objektiivin_halkaisija_4)
    • Suurennus (suurennus):
      • < 8 x (suurennus_1)
      • 8 x - 9 x (suurennus_2)
      • 9 x - 10 x (suurennus_3)
      • ≥ 10 x (suurennus_4)
    • Ulkopupilli (ulkopupilli):
      • < 3 mm (ulkopupilli_1)
      • 3 mm - 4 mm (ulkopupilli_2)
      • 4 mm - 5 mm (ulkopupilli_3)
      • ≥ 5 mm (ulkopupilli_4)
    • Ilmeinen näkyvyysalue (ilmeinen_na_kyvyysalue):
      • < 10 ° (ilmeinen_na_kyvyysalue_1)
      • 10 ° - 55 ° (ilmeinen_na_kyvyysalue_2)
      • ≥ 55 ° (ilmeinen_na_kyvyysalue_3)
    • Näkökentän laajuus (1000m) (na_ko_kentta_1000_m_):
      • < 100 m (na_ko_kentta_1000_m__1)
      • 100 m - 115 m (na_ko_kentta_1000_m__2)
      • 115 m - 125 m (na_ko_kentta_1000_m__3)
      • ≥ 125 m (na_ko_kentta_1000_m__4)
    • Paino (paino_g):
      • < 310 g (paino_g_1)
      • 310 g - 620 g (paino_g_2)
      • 620 g - 820 g (paino_g_3)
      • ≥ 820 g (paino_g_4)
    • Silmän etäisyys (silma_eta_isyys):
      • < 14 mm (silma_eta_isyys_1)
      • 14 mm - 16 mm (silma_eta_isyys_2)
      • 16 mm - 18 mm (silma_eta_isyys_3)
      • ≥ 18 mm (silma_eta_isyys_4)
    • Tarkennus (tarkennus):
      • Keskitarkennus (keskitarkennus)
      • Manuaalinen tarkennus (manuaalinen_tarkennus)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi