x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    FDB Møbler Kirjahyllyt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • FDB Møbler A88 Vig kirjahylly, matala
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177700424.jpg?ts=1
      FDB Møbler FDB Møbler A88 Vig kirjahylly, matala A88 Vig kirjahylly, matala A88 Vig kirjahylly, matala FDB Møblerin Vig-hylly on muotoiluduo Halskov Dalsgaardin eli Christina Halskovin ja Hanne Dalsgaardin suunnittelema säilytyskaluste, jonka olemuksessa on nähtävissä vaikutteita tanskalaisen muotoilun kultakauden eleganteista linjoista sekä FDB Møblerille tyypillisestä pelkistetystä tyylistä. Hyllykössä perinteet yhdistyvät saumattomasti moderniin ja nykypäivän tarpeisiin vastaavaan muotoiluun: arjen haasteet on huomioitu esimerkiksi hyllyn jaloissa, joiden ansiosta pölypallerot saa kätevästi... (2)
      FDB Møbler A88 Vig kirjahylly, matala
      • 05715054004397
      1
      good_buy
      899.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Menu DEFAULT
        • menu
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Beliani DEFAULT
        • beliani
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Menu (menu)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Beliani (beliani)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Disney (disney)
      • 3 Sprouts (3_sprouts)
      • A2 (a2)
      • Adea (adea)
      • Ariake (ariake)
      • Carl Hansen & Son (carl_hansen_son)
      • Demeyere (demeyere)
      • Ethnicraft (ethnicraft)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • HAY (hay)
      • HEM (hem)
      • Hoppekids (hoppekids)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Inter Link (inter_link)
      • Inter Link Sas (inter_link_sas)
      • Interlink (interlink)
      • Interstil (interstil)
      • Kalune Design (kalune_design)
      • Karakter (karakter)
      • Kartell (kartell)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Lundia (lundia)
      • Montana (montana)
      • My Home (my_home)
      • Möbilia (mo_bilia)
      • Nichba-Design (nichba_design)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Pinolino (pinolino)
      • Poiat (poiat)
      • Roba (roba)
      • Room05 (room05)
      • SalesFever (salesfever)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Sky Style (sky_style)
      • Swedese (swedese)
      • Vitra (vitra)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Woud (woud)
    • Hinta (price):
      • < 155 € (budget)
      • 155 € - 485 € (price_2)
      • 485 € - 1 375 € (price_3)
      • ≥ 1 375 € (price_4)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Materiaali (materiaali):
      • Chipboard (chipboard)
      • Lasi (lasi)
      • mdf (mdf)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Mänty (ma_nty)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Hyllyjen lukumäärä (hyllyjen_lukuma_a_ra_):
      • 3 (hyllyjen_lukuma_a_ra__3.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi