x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Lundia Classic avotikas, 208 x 30 cm, valkoinen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Lundia Classic avotikas, 208 x 30 cm, valkoinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Lundia Classic avotikas, 208 x 30 cm, valkoinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Lundia Classic avotikas, 208 x 30 cm, valkoinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/198491999.jpg?ts=1
Lundia Lundia Classic avotikas, 208 x 30 cm, valkoinen Classic avotikas, 208 x 30 cm, valkoinen Classic avotikas, 208 x 30 cm, valkoinen Avotikkaiden avulla voit muokata ja täydentää Lundian Classic-sarjan avohyllyjä mieleiseksesi. Lundian Classic-kokoelman avohylly on suomalaisten kotien suosikki ja rakastettu klassikko vuodelta 1948. Sitä voi käyttää kirjahyllynä tai sijoittaa vaikkapa lastenhuoneeseen tai keittiöön mahdollisuudet ovat rajattomat! Helposti koottavaa ja purettavaa hyllyä voi täydentää muilla Lundian Classic-sarjan osilla: hyllyä voi jatkaa sivusuunnassa lisäämällä tikkaita ja hyllytasoja, ja sitä voi muunnel... (1)
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
    • Materiaalit: Mänty
  • 127.00 127.00 EUR 1
    1
    • Finnish Design Shop Finnish Design Shop
      8.0 (3)
      Avotikkaiden avulla voit muokata ja täydentää Lundian Classic-sarjan avohyllyjä mieleiseksesi. Lundian Classic-kokoelman avohylly on suom...127.00, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Beliani Hylly ruskea KEENE Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175103125.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95126557.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158622466.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131047361.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129488922.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Hylly ruskea KEENE Beliani Hylly ruskea KEENE Beliani Hylly ruskea KEENE Beliani Käytännöllinen ja pienikokoinen hylly sopii moneen tilaan! Hyllyssä säilytät kätevästi tavarasi, lisäksi hylly tuo tyylikkään lisän sisustukseesi. Melamiinipäällysteiset levyt kauniissa tammen sävyssä sekä jauhemaalattu musta metallinen runko antavat tyylikästä teollista vivahdetta. Materiaali: lastulevy. Lisämateriaali: metalli. Paino: 23 Asennus: kokonaan koottava (1)
      Beliani Hylly ruskea KEENE Beliani
      • 07105272264655
      • 04260580926381
      1
      deal
    • Beliani Kirjahylly 4-tasoinen ruskea FORRES Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175102677.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144874213.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159577406.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188480221.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Kirjahylly 4-tasoinen ruskea FORRES Beliani Kirjahylly 4-tasoinen ruskea FORRES Beliani Kirjahylly 4-tasoinen ruskea FORRES Beliani Viimeistele sisustuksesi tämän suoralinjaisesti muotoillun hyllyn avulla. Neljä leveää hyllylevyä, jotka tarjoavat runsaasti lisää säilytystilaa kotiisi. Hylly sopii mainiosti useisiin kodin tiloihin - olohuoneeseen, keittiöön, makuuhuoneeseen tai vaikkapa eteiseen. Tämä hylly toimii katseenvangitsijana kodissa kuin kodissa. Materiaali: lastulevy. Lisämateriaali: metalli. Paino: 19 Asennus: kokonaan koottava (1)
      Beliani Kirjahylly 4-tasoinen ruskea FORRES Beliani
      • 04251682206587
      1
      deal
    • Woud Elevate hyllyjärjestelmä 6, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181483012.jpg?ts=1
      Woud Woud Elevate hyllyjärjestelmä 6, musta Elevate hyllyjärjestelmä 6, musta Elevate hyllyjärjestelmä 6, musta Woudin Elevate-hyllyjärjestelmä on kokoelma modulaarisia ja minimalistisia hyllyjä, joista voi koota mieleisensä säilytysratkaisun tilaan kuin tilaan. Camilla Akersveenin ja Christopher Koningsin suunnittelemat Elevate-hyllyt muodostuvat viehättävistä tammipuisista hyllylevyistä ja niihin liitettävistä puisista tukirakenteista. Voit koota Elevate-sarjan hyllyistä niin matalan pikkuhylly, siron apupöydän tai koko seinän levyisen kirjahyllyn ja muunnella tai laajentaa kokonaisuutta koska tahans... (1)
      Woud Elevate hyllyjärjestelmä 6, musta
      • 05712800013993
      1
    • Beliani Kirjahylly valkoinen BOGOTA Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175101547.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137859914.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189507084.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Kirjahylly valkoinen BOGOTA Beliani Kirjahylly valkoinen BOGOTA Beliani Kirjahylly valkoinen BOGOTA Beliani Tämä 5-kerroksinen hylly tarjoaa runsaasti säilytystilaa. Kirsikkapuiset sivuseinät näyttävät tuoreilta jokaisessa huoneessa ja korostavat selkeää tyyliä. Materiaali: MDF-levy. Lisämateriaali: metalli. Paino: 20 Asennus: kokonaan koottava (1)
      Beliani Kirjahylly valkoinen BOGOTA Beliani
      • 04251682200677
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 107.10
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 107.10
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 107.10
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 107.10
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 107.10
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 107.10
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 127.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 96.52
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 95.25
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 95.25
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 127.00
    • info@vertaa.fi