x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ellroy, James Kirjallisuus

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Ellroy, James This Storm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142674948.jpg
      Ellroy, James Ellroy, James This Storm This Storm This Storm ________________________'Ellroy writes with raw power ... undeniably one of the most influential crime writers of our time' THE TIMES'a tangled fever-dream ... Ellroy offers a grandiose, Wagnerian vision of wartime LA' SUNDAY TIMES________________________A brilliant historical crime novel, set in Los Angeles and Mexico during the pulse-pounding aftermath of the attack on Pearl Harbor.January, '42. L.A. reels behind the shock of Pearl Harbor. Local Japanese are rounded up and slammed behind ba... (2)
      Ellroy, James This Storm
      • 09780434020584
      2
      most_sold
      24.00 EUR
    • Ellroy, James Verirahat - The cold six thousand
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144960767.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135473631.jpg
      Ellroy, James Ellroy, James Verirahat - The cold six thousand Verirahat - The cold six thousand Verirahat - The cold six thousand (1)
      Ellroy, James Verirahat - The cold six thousand
      • 09789524710367
      2
      26.30 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Abercrombie, Joe DEFAULT
        • abercrombie_joe
      • Adams, Douglas DEFAULT
        • adams_douglas
      • Adichie, Chimamanda Ngozi DEFAULT
        • adichie_chimamanda_ngozi
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Abercrombie, Joe (abercrombie_joe)
      • Adams, Douglas (adams_douglas)
      • Adichie, Chimamanda Ngozi (adichie_chimamanda_ngozi)
      • Ahern, Cecelia (ahern_cecelia)
      • Alfred Music (alfred_music)
      • Aaronovitch, Ben (aaronovitch_ben)
      • Allende, Isabel (allende_isabel)
      • Amery, Heather (amery_heather)
      • Andrews, Ted (andrews_ted)
      • Annandale, David (annandale_david)
      • APA Publications Limited (apa_publications_limited)
      • Arktinen Banaani (arktinen_banaani)
      • Arthur, Keri (arthur_keri)
      • Asimov, Isaac (asimov_isaac)
      • Atwood, Margaret (atwood_margaret)
      • Auel, Jean M. (auel_jean_m_)
      • Austen, Jane (austen_jane)
      • Auster, Paul (auster_paul)
      • Aveyard, Victoria (aveyard_victoria)
      • Bach, Johann Sebastian (bach_johann_sebastian)
      • Backman, Fredrik (backman_fredrik)
      • Baldacci, David (baldacci_david)
      • Baldwin, James (baldwin_james)
      • Barnes, Julian (barnes_julian)
      • Barrows, Annie (barrows_annie)
      • Basford, Johanna (basford_johanna)
      • Bauman, Zygmunt (bauman_zygmunt)
      • Beatles (beatles)
      • Beaton, M. C. (beaton_m_c_)
      • Beauvoir, Simone de (beauvoir_simone_de)
      • Beckett, Samuel (beckett_samuel)
      • Bendis, Brian Michael (bendis_brian_michael)
      • Bevere, John (bevere_john)
      • Binchy, Maeve (binchy_maeve)
      • Black, Holly (black_holly)
      • Black Library (black_library)
      • Blackwell, Kathy (blackwell_kathy)
      • Blyton, Enid (blyton_enid)
      • Book (book)
      • Books (books)
      • Bourdieu, pierre (bourdieu_pierre)
      • Bowden, Oliver (bowden_oliver)
      • Boyne, John (boyne_john)
      • Bracken, Alexandra (bracken_alexandra)
      • Bradbury, Ray (bradbury_ray)
      • Bradley, Alan (bradley_alan)
      • Briggs, Patricia (briggs_patricia)
      • Brooks, Terry (brooks_terry)
      • Brown, Brene (brown_brene)
      • Brown, Dan (brown_dan)
      • Brown, Pierce (brown_pierce)
      • Brueggemann, Walter (brueggemann_walter)
      • Bryson, Bill (bryson_bill)
      • Bukowski, Charles (bukowski_charles)
      • Bunn, Cullen (bunn_cullen)
      • Burke, James Lee (burke_james_lee)
      • Butcher, Jim (butcher_jim)
      • Byatt, A. S. (byatt_a_s_)
      • Byrne, Rhonda (byrne_rhonda)
      • Calazo (calazo)
      • Calazo förlag (calazo_fo_rlag)
      • Camilleri, Andrea (camilleri_andrea)
      • Canavan, Trudi (canavan_trudi)
      • Card, Orson Scott (card_orson_scott)
      • Carle, Eric (carle_eric)
      • Carroll, Lewis (carroll_lewis)
      • Cass, Kiera (cass_kiera)
      • Child, Lee (child_lee)
      • Chopra, Deepak (chopra_deepak)
      • Christie, Agatha (christie_agatha)
      • Chronicle Books (chronicle_books)
      • Clare, Cassandra (clare_cassandra)
      • Claus Meyer (claus_meyer)
      • Cleeves, Ann (cleeves_ann)
      • Clymer (clymer)
      • Coben, Harlan (coben_harlan)
      • Coelho, Paulo (coelho_paulo)
      • Colfer, Eoin (colfer_eoin)
      • Colgan, Jenny (colgan_jenny)
      • Connelly, Michael (connelly_michael)
      • Connolly, John (connolly_john)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Cooper, Diana (cooper_diana)
      • Cornwell, Bernard (cornwell_bernard)
      • Cornwell, Patricia (cornwell_patricia)
      • Coupland, Douglas (coupland_douglas)
      • Covey, Stephen R. (covey_stephen_r_)
      • Craft (craft)
      • Crichton, Michael (crichton_michael)
      • Cronin, Justin (cronin_justin)
      • Crouch, Blake (crouch_blake)
      • Cussler, Clive (cussler_clive)
      • Dahl, Roald (dahl_roald)
      • Dashner, James (dashner_james)
      • Davidsen, Leif (davidsen_leif)
      • Dawkins, Richard (dawkins_richard)
      • De Botton, Alain (de_botton_alain)
      • Deaver, Jeffery (deaver_jeffery)
      • Defoe, Daniel (defoe_daniel)
      • Deighton, Len (deighton_len)
      • Design Letters (design_letters)
      • Diamond, Lucy (diamond_lucy)
      • Dick, Philip K. (dick_philip_k_)
      • Dickens, Charles (dickens_charles)
      • Didion, Joan (didion_joan)
      • DK (dk)
      • DK Publishing (dk_publishing)
      • Dk Travel (dk_travel)
      • Donaldson, Julia (donaldson_julia)
      • Donoghue, Emma (donoghue_emma)
      • Doyle, Arthur Conan (doyle_arthur_conan)
      • Doyle, Sir Arthur Conan (doyle_sir_arthur_conan)
      • Dr. Seuss (dr_seuss)
      • Dumas, Alexandre (dumas_alexandre)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Dunn, Carola (dunn_carola)
      • Eagleton, Terry (eagleton_terry)
      • Ecco (ecco)
      • Eldredge, John (eldredge_john)
      • Ellis, Bret Easton (ellis_bret_easton)
      • Ellroy, James (ellroy_james)
      • Ennis, Garth (ennis_garth)
      • Erikson, Steven (erikson_steven)
      • Ewing, Al (ewing_al)
      • Fairchild, Alana (fairchild_alana)
      • Falcones, Ildefonso (falcones_ildefonso)
      • Faulkner, William (faulkner_william)
      • Feehan, Christine (feehan_christine)
      • Ferrante, Elena (ferrante_elena)
      • Fforde, Katie (fforde_katie)
      • Fielding, Helen (fielding_helen)
      • Firebox (firebox)
      • Fitzgerald, F. Scott (fitzgerald_f_scott)
      • Flint, Eric (flint_eric)
      • Foer, Jonathan Safran (foer_jonathan_safran)
      • Forsyth, Frederick (forsyth_frederick)
      • Franzen, Jonathan (franzen_jonathan)
      • French, Nicci (french_nicci)
      • Freud, Sigmund (freud_sigmund)
      • Funke, Cornelia (funke_cornelia)
      • Gabaldon, Diana (gabaldon_diana)
      • Gaiman, Neil (gaiman_neil)
      • Galbraith, Robert (galbraith_robert)
      • Garcia, Kami (garcia_kami)
      • Garcia Marquez, Gabriel (garcia_marquez_gabriel)
      • George, Elizabeth (george_elizabeth)
      • Gerritsen, Tess (gerritsen_tess)
      • Gibson, William (gibson_william)
      • Giddens, Anthony (giddens_anthony)
      • Gier, Kerstin (gier_kerstin)
      • Giffin, Emily (giffin_emily)
      • Gilbert, Elizabeth (gilbert_elizabeth)
      • Gladwell, Malcolm (gladwell_malcolm)
      • Godin, Seth (godin_seth)
      • Goleman, Daniel (goleman_daniel)
      • Goodkind, Terry (goodkind_terry)
      • Graham, Winston (graham_winston)
      • Gray, Claudia (gray_claudia)
      • Gray, John (gray_john)
      • Green, John (green_john)
      • Gregory, Philippa (gregory_philippa)
      • Griffiths, Elly (griffiths_elly)
      • Grisham, John (grisham_john)
      • Grylls, Bear (grylls_bear)
      • Guillou, Jan (guillou_jan)
      • Gummerus (gummerus)
      • Haddon, Mark (haddon_mark)
      • Haig, Matt (haig_matt)
      • Hal Leonard (hal_leonard)
      • Hal Leonard Corp (hal_leonard_corp)
      • Hal Leonard Publishing Corporation (hal_leonard_publishing_corporation)
      • Hall, Judy (hall_judy)
      • Hanh, Thich Nhat (hanh_thich_nhat)
      • Harris, Paul (harris_paul)
      • Harris, Robert (harris_robert)
      • Harrison, Mark (harrison_mark)
      • Hart, Christopher (hart_christopher)
      • Harvey, David (harvey_david)
      • Havukainen, Aino (havukainen_aino)
      • Hawkins, Paula (hawkins_paula)
      • HAY (hay)
      • Hay, Louise (hay_louise)
      • Haynes Publishing Group (haynes_publishing_group)
      • Heidegger, Martin (heidegger_martin)
      • Heller, Steven (heller_steven)
      • Hemingway, Ernest (hemingway_ernest)
      • Heyer, Georgette (heyer_georgette)
      • Hill, Eric (hill_eric)
      • Hill, Joe (hill_joe)
      • Hill, Napoleon (hill_napoleon)
      • Hobb, Robin (hobb_robin)
      • Homer (homer)
      • Horowitz, Anthony (horowitz_anthony)
      • Hosseini, Khaled (hosseini_khaled)
      • Howey, Hugh (howey_hugh)
      • Hunter, Erin (hunter_erin)
      • Iggulden, Conn (iggulden_conn)
      • Indridason, Arnaldur (indridason_arnaldur)
      • Insight Guides (insight_guides)
      • Isaacson, Walter (isaacson_walter)
      • Jackson, Shirley (jackson_shirley)
      • James, Eloisa (james_eloisa)
      • James, P. D. (james_p_d_)
      • James, Peter (james_peter)
      • Jameson, Fredric (jameson_fredric)
      • Janosch (janosch)
      • Jansson, Tove (jansson_tove)
      • Jordan, Robert (jordan_robert)
      • Kafka, Franz (kafka_franz)
      • Kant, Immanuel (kant_immanuel)
      • Kate, Lauren (kate_lauren)
      • Keene, Carolyn (keene_carolyn)
      • Kelk, Lindsey (kelk_lindsey)
      • Kenyon, Sherrilyn (kenyon_sherrilyn)
      • Kerouac, Jack (kerouac_jack)
      • Keyes, Marian (keyes_marian)
      • Kinfolk (kinfolk)
      • King, Laurie R. (king_laurie_r_)
      • King, Stephen (king_stephen)
      • Kinney, Jeff (kinney_jeff)
      • Kinsella, Sophie (kinsella_sophie)
      • Kirkman, Robert (kirkman_robert)
      • Kunnas, Mauri (kunnas_mauri)
      • Kustannus oy Jalava (kustannus_oy_jalava)
      • KUSTANNUS-MÄKELÄ OY (kustannus_ma_kela_oy)
      • Kustannusosakeyhtiö Avain (kustannusosakeyhtio_avain)
      • Kyrö, Tuomas (kyro_tuomas)
      • Lagercrantz, David (lagercrantz_david)
      • Larsson, Stieg (larsson_stieg)
      • Lawrence, Mark (lawrence_mark)
      • Le Carre, John (le_carre_john)
      • Lee, Harper (lee_harper)
      • Lehtinen, Tuija (lehtinen_tuija)
      • Lemaitre, Pierre (lemaitre_pierre)
      • Leon, Donna (leon_donna)
      • Levitt, Steven D. (levitt_steven_d_)
      • Lewis, C. S. (lewis_c_s_)
      • Lindgren, Astrid (lindgren_astrid)
      • Lipasti, Roope (lipasti_roope)
      • Lloyd, John (lloyd_john)
      • Lo Scarabeo (lo_scarabeo)
      • London, Jack (london_jack)
      • Lonely Planet (lonely_planet)
      • Lonely Planet, (lonely_planet_)
      • Lore, Pittacus (lore_pittacus)
      • Lovecraft, H. P. (lovecraft_h_p_)
      • Lucado, Max (lucado_max)
      • Maas, Sarah J. (maas_sarah_j_)
      • Magic the gathering (magic_the_gathering)
      • Mankell, Henning (mankell_henning)
      • Mann, Thomas (mann_thomas)
      • Mansell, Jill (mansell_jill)
      • Marco polo (marco_polo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martin, George R. R. (martin_george_r_r_)
      • Marx, Karl (marx_karl)
      • May, Peter (may_peter)
      • McCall Smith, Alexander (mccall_smith_alexander)
      • McDermid, Val (mcdermid_val)
      • McDermott, Andy (mcdermott_andy)
      • McEwan, Ian (mcewan_ian)
      • McGrath, Alister E. (mcgrath_alister_e_)
      • McKee, David (mckee_david)
      • McNeill, Graham (mcneill_graham)
      • Mead, Richelle (mead_richelle)
      • Mel Bay (mel_bay)
      • Meyer, Marissa (meyer_marissa)
      • Meyer, Stephenie (meyer_stephenie)
      • Michelin (michelin)
      • Mieville, China (mieville_china)
      • Miller, Frank (miller_frank)
      • Mina, Denise (mina_denise)
      • Minerva (minerva)
      • Mitchell, David (mitchell_david)
      • Moby (moby)
      • Modiphius Entertainment (modiphius_entertainment)
      • Montgomery, Lucy Maud (montgomery_lucy_maud)
      • Moore, Alan (moore_alan)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Morgan, Sarah (morgan_sarah)
      • Moriarty, Liane (moriarty_liane)
      • Morrison, Toni (morrison_toni)
      • Morton, Kate (morton_kate)
      • Moyes, Jojo (moyes_jojo)
      • Muchamore, Robert (muchamore_robert)
      • Munro, Alice (munro_alice)
      • Murakami, Haruki (murakami_haruki)
      • Musicsales (musicsales)
      • Nesbo, Jo (nesbo_jo)
      • Nesser, Håkan (nesser_ha_kan)
      • Nietzsche, Friedrich Wilhelm (nietzsche_friedrich_wilhelm)
      • Nopola, Sinikka (nopola_sinikka)
      • Nopola, Tiina (nopola_tiina)
      • Noronen, Paula (noronen_paula)
      • Oates, Joyce Carol (oates_joyce_carol)
      • Oksanen, Sofi (oksanen_sofi)
      • Orwell, George (orwell_george)
      • Osprey (osprey)
      • Otava (otava)
      • Oxford Dictionaries (oxford_dictionaries)
      • Pak, Greg (pak_greg)
      • Parvela, Timo (parvela_timo)
      • Patterson, James (patterson_james)
      • Pearse, Lesley (pearse_lesley)
      • Penny, Louise (penny_louise)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Peterson, Eugene H. (peterson_eugene_h_)
      • Plath, Sylvia (plath_sylvia)
      • Poe, Edgar Allan (poe_edgar_allan)
      • Pratchett, Terry (pratchett_terry)
      • Pullman, Philip (pullman_philip)
      • Queen (queen)
      • Rajaniemi, Hannu (rajaniemi_hannu)
      • Rand McNally (rand_mcnally)
      • Rankin, Ian (rankin_ian)
      • Reeve, Philip (reeve_philip)
      • Reilly, Matthew (reilly_matthew)
      • Rendell, Ruth (rendell_ruth)
      • Revontuli (revontuli)
      • Reynolds, Alastair (reynolds_alastair)
      • Rice, Anne (rice_anne)
      • Riggs, Ransom (riggs_ransom)
      • Riley, Lucinda (riley_lucinda)
      • Riordan, Rick (riordan_rick)
      • Rivers, Francine (rivers_francine)
      • Robb, J. D. (robb_j_d_)
      • Robbins, Tony (robbins_tony)
      • Roberts, Nora (roberts_nora)
      • Robinson, Kim Stanley (robinson_kim_stanley)
      • Robinson, Peter (robinson_peter)
      • Rose, Karen (rose_karen)
      • Roth, Philip (roth_philip)
      • Roth, Veronica (roth_veronica)
      • Rothfuss, Patrick (rothfuss_patrick)
      • Rowell, Rainbow (rowell_rainbow)
      • Rowling, J. K. (rowling_j_k_)
      • Rubin, Gretchen (rubin_gretchen)
      • Russell, Bertrand (russell_bertrand)
      • Sacks, Oliver (sacks_oliver)
      • Salvatore, R. A. (salvatore_r_a_)
      • Sanderson, Brandon (sanderson_brandon)
      • Sands, Lynsay (sands_lynsay)
      • Sapkowski, Andrzej (sapkowski_andrzej)
      • Saylor, Steven (saylor_steven)
      • Scarrow, Simon (scarrow_simon)
      • Scott, Ed (scott_ed)
      • Shafak, Elif (shafak_elif)
      • Shakespeare (shakespeare)
      • Shakespeare, William (shakespeare_william)
      • Shelley, Mary Wollstonecraft (shelley_mary_wollstonecraft)
      • Siegel, Daniel J. (siegel_daniel_j_)
      • Simone, Gail (simone_gail)
      • Slaughter, Karin (slaughter_karin)
      • Smith (smith)
      • Smith, Patti (smith_patti)
      • Smith, Wilbur (smith_wilbur)
      • Smith, Zadie (smith_zadie)
      • Solnit, Rebecca (solnit_rebecca)
      • Soule, Charles (soule_charles)
      • Speedy Publishing LLC (speedy_publishing_llc)
      • Steel, Danielle (steel_danielle)
      • Steinbeck, John (steinbeck_john)
      • Steiner, Rudolf (steiner_rudolf)
      • Stevenson, Robert Louis (stevenson_robert_louis)
      • Stross, Charles (stross_charles)
      • Suzuki, Shinichi (suzuki_shinichi)
      • Swallow, James (swallow_james)
      • Taleb, Nassim Nicholas (taleb_nassim_nicholas)
      • Talentum Oyj (talentum_oyj)
      • Tammi (tammi)
      • Thomas, Roy (thomas_roy)
      • Thoreau, Henry David (thoreau_henry_david)
      • Tolkien, J. R. R. (tolkien_j_r_r_)
      • Tolle, Eckhart (tolle_eckhart)
      • Tomasi, Peter J. (tomasi_peter_j_)
      • Tracy, Brian (tracy_brian)
      • Tuuri, Antti (tuuri_antti)
      • Tyler, Anne (tyler_anne)
      • Valente, Catherynne M. (valente_catherynne_m_)
      • Van Roojen, Pepin (van_roojen_pepin)
      • Various (various)
      • Verne, Jules (verne_jules)
      • Virtue, Doreen (virtue_doreen)
      • Vonnegut, Kurt (vonnegut_kurt)
      • Waid, Mark (waid_mark)
      • Walliams, David (walliams_david)
      • Walser, Robert (walser_robert)
      • Ward, J. R. (ward_j_r_)
      • Watt, Fiona (watt_fiona)
      • Watterson, Bill (watterson_bill)
      • Weeks, Brent (weeks_brent)
      • Wells, H. G. (wells_h_g_)
      • Welsh, Irvine (welsh_irvine)
      • Widmark, Martin (widmark_martin)
      • Wilder, Laura Ingalls (wilder_laura_ingalls)
      • Williams (williams)
      • Winspear, Jacqueline (winspear_jacqueline)
      • Winterson, Jeanette (winterson_jeanette)
      • Wodehouse, P. G. (wodehouse_p_g_)
      • Woolf, Virginia (woolf_virginia)
      • Wsoy (wsoy)
      • Wäre, Mervi (wa_re_mervi)
      • Yancey, Rick (yancey_rick)
      • Yang, Gene Luen (yang_gene_luen)
      • Zaloga, Steven J. (zaloga_steven_j_)
      • Zusak, Markus (zusak_markus)
    • Hinta (price):
      • < 17€ (budget)
      • 17€ - 22€ (low)
      • 22€ - 31€ (medium)
      • > 31€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Advent calendar (advent_calendar)
      • Finlandia (finlandia)
      • Kirjajoulukalenteri (kirjajoulukalenteri)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi