x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Harold's Kirjekuorilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Harold's R. Johnson olkalaukku ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145152957.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148572063.jpg
      Harold's Harold's R. Johnson olkalaukku ruskea R. Johnson olkalaukku ruskea R. Johnson olkalaukku ruskea R. Johnson olkalaukku nahka ruskea (1)
      Harold's R. Johnson olkalaukku ruskea
      • 04011766372535
      • 372502-03
      1
      151.00 EUR
    • Harold's Submarine olkalaukku cognac
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145053470.jpg
      Harold's Harold's Submarine olkalaukku cognac Submarine olkalaukku cognac Submarine olkalaukku cognac Submarine olkalaukku nahka cognac (1)
      Harold's Submarine olkalaukku cognac
      • 04011766255074
      • 255004-07
      1
      deal
      138.75 EUR
    • Harold's Johan P. S lähettilaukku ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145151417.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148572671.jpg
      Harold's Harold's Johan P. S lähettilaukku ruskea Johan P. S lähettilaukku ruskea Johan P. S lähettilaukku ruskea Johan P. S lähettilaukku nahka ruskea (1)
      Harold's Johan P. S lähettilaukku ruskea
      • 04011766265851
      • 265802-05
      1
      deal
      95.35 EUR
    • Harold's Mount Ivy lähettilaukku 13″ musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145202796.jpg
      Harold's Harold's Mount Ivy lähettilaukku 13″ musta Mount Ivy lähettilaukku 13″ musta Mount Ivy lähettilaukku 13″ musta Mount Ivy lähettilaukku 13 nahka musta (1)
      Harold's Mount Ivy lähettilaukku 13″ musta
      • 04011766281219
      • 281225-01
      1
      deal
      188.00 EUR
    • Harold's Johan P. lähettilaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145179886.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148572322.jpg
      Harold's Harold's Johan P. lähettilaukku musta Johan P. lähettilaukku musta Johan P. lähettilaukku musta Johan P. lähettilaukku nahka musta (1)
      Harold's Johan P. lähettilaukku musta
      • 04011766265813
      • 265802-00
      1
      deal
      111.30 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Bree (bree)
      • Bogner (bogner)
      • Depeche (depeche)
      • DKNY (dkny)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Abro (abro)
      • Burkely (burkely)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Desigual (desigual)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • GUESS (guess)
      • Harold's (harold_s)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • New Era (new_era)
      • Olympus (olympus)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 45€ (low)
      • 45€ - 60€ (medium)
      • > 60€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • 1.5 cm (leveys_1.5)
      • 4.0 cm (leveys_4.0)
      • 4.5 cm (leveys_4.5)
      • 20.0 cm (leveys_20.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • 17 cm (pituus_cm_17.0)
      • 24 cm (pituus_cm_24.0)
      • 27 cm (pituus_cm_27.0)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Clutch (clutch)
    • Korkeus (korkeus):
      • 7.0 cm (korkeus_7.0)
      • 11.5 cm (korkeus_11.5)
      • 12.0 cm (korkeus_12.0)
      • 17.0 cm (korkeus_17.0)
    • Sisäkotelo materiaali (sisa_kotelo_materiaali):
      • Coton (coton)
      • Polyester (polyester)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi