x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pacsafe Kirjekuorilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Pacsafe Metrosafe LS200 Olkalaukku, dark tweed 2020 Olkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150179502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162609719.jpg
      Pacsafe Pacsafe Metrosafe LS200 Olkalaukku, dark tweed 2020 Olkalaukut Metrosafe LS200 Olkalaukku, dark tweed 2020 Olkalaukut Metrosafe LS200 Olkalaukku, dark tweed 2020 Olkalaukut Metrosafe LS200 olkalaukku nailon kivi (1)
      Pacsafe Metrosafe LS200 Olkalaukku, dark tweed 2020 Olkalaukut
      • 00688334036102
      • 00688334051853
      • 30420-638
      • 30420-123
      3
      good_buy
      deal
      94.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Abro (abro)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Buffalo (buffalo)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Cavalli Class (cavalli_class)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Forever New (forever_new)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • GUESS (guess)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Lancaster (lancaster)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Mascara (mascara)
      • New Era (new_era)
      • Olympus (olympus)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Valentino (valentino)
      • Vero Moda (vero_moda)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 45€ (low)
      • 45€ - 60€ (medium)
      • > 60€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • 11 cm (leveys_11.0)
      • 20 cm (leveys_20.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Flap closure (flap_closure)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
    • Pituus (pituus_cm):
      • 17 cm (pituus_cm_17.0)
      • 27 cm (pituus_cm_27.0)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Clutch (clutch)
    • Korkeus (korkeus):
      • 7.0 cm (korkeus_7.0)
      • 11.5 cm (korkeus_11.5)
      • 12.0 cm (korkeus_12.0)
    • Sisäkotelo materiaali (sisa_kotelo_materiaali):
      • Polyester (polyester)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi