x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Beurer SR-TL1

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Beurer SR-TL1
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Beurer SR-TL1
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Beurer SR-TL1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158085046.jpg
Beurer Beurer SR-TL1 SR-TL1 SR-TL1 Tämä kirkasvalolamppu on oivallinen apu pimeiden talvikuukausien aikana, kun päivänvalon puutteen seuraukset alkavat näkyä mielialan laskuna ja energiavajeena. Lamppu on kompakti ja LED-valojen vuoksi energiaa säästävä. Valaistuspinta on 20 x 12 cm ja valon voimakkuus on 10 000 luksia noin 10 cm:n etäisyydellä. Lampun valo on erittäin kirkas ja tasainen sekä 100% UV-vapaa. Lamppu on ihanteellinen niin toimistolle kuin kotiinkin. Lamppu voidaan kääntää sekä vaaka- että pystysuoraan. Lamppua kä... (1)
  • 04211125608071
1
  • Tekniset tiedot
    • Light intensity: 10000 luksia
  • Yleiset ominaisuudet
    • Valaisimen tyyppi: Kirkasvalolamppu
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • 52.00 52.00 EUR 1
    1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Tämä kirkasvalolamppu on oivallinen apu pimeiden talvikuukausien aikana, kun päivänvalon puutteen seuraukset alkavat näkyä mielialan lask...52.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Philips HF3420/01 KIRKASVALO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73182108.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103597743.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107823825.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73182111.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73182109.jpg
      Philips Philips HF3420/01 KIRKASVALO HF3420/01 KIRKASVALO HF3420/01 KIRKASVALO Philips EnergyUp on siirrettävä kirkasvalolaite, joka käyttää luonnollisen auringonvalon vaikutusta kohottamaan energiatasoa ja mielialaa. Jo 2030 minuutin päivittäinen käyttö saa olosi virkeämmäksi ja valppaammaksi ja antaa sinulle voimia, kun niitä tarvitset. - Kliinisesti todistettu: luonnollista energiaa valosta - Pienikokoinen laite kulkee helposti mukana kaikkialla - Philipsin LED-tekniikka tuottaa miellyttävää valoa (1)
      Philips HF3420/01 KIRKASVALO
      • 68710103657721
      • 08710103657729
      • 18710103657726
      • HF3420/01
      1
    • Innolux Lucia kirkasvalolaite
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208733689.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129168436.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137914823.jpg
      Innolux Innolux Lucia kirkasvalolaite Lucia kirkasvalolaite Lucia kirkasvalolaite Innolux Lucia 2×55 DIM on kokoonsa nähden erittäin tehokas kirkasvalolaite, jonka voi kiinnittää myös seinälle. Valaisin on varustettu himmentimellä, joten sen valaistusvoimakkuutta voidaan säätää tarpeen mukaan. Valaisin sopiikin hyvin myös esimerkiksi yleispöytävalaisimeksi. Mitat: K640, L300, S110 Hoitoetäisyys: 102 cm (2500 lx), 51 cm (10 000 lx) Kokonaisteho: 2 x 55 W TC-L Lampputyyppi: 2G11 Materiaali: Metalli IP luokitus: IP20 Valon lähde sis: Kyllä Valovirta: 9600 lm Hyötysuhde: 0,59 Va (1)
      Innolux Lucia kirkasvalolaite
      • 06420611989824
      1
    • Silk'n Fototerapeuttinen kasvonaamio Silk'n LED Face Mask 100
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221983458.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218443315.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218443316.jpg
      Silk'n Silk'n Fototerapeuttinen kasvonaamio Silk'n LED Face Mask 100 Fototerapeuttinen kasvonaamio Silk'n LED Face Mask 100 Fototerapeuttinen kasvonaamio Silk'n LED Face Mask 100 (1)
      Silk'n Fototerapeuttinen kasvonaamio Silk'n LED Face Mask 100
      • 08712856067770
      1
    • Beurer TL20 Bright Light
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212242499.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212911365.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147726634.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144482946.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169747095.jpg
      Beurer Beurer TL20 Bright Light TL20 Bright Light TL20 Bright Light Beurer TL 20 LusterapilampValoa pimeisiin talvikuukausiin. Tämän valohoitolampun päivittäinen käyttö vähentää melatoniinin tuotantoa, mikä vaikuttaa uneen. Lisäksi hehkuterapialampuilla voi olla positiivinen vaikutus myös talvimasennukseen.TL 20:n käytöllä voi olla hyvä vaikutus vuorokausirytmiin.TL 20:n käytöllä voi olla hyvä vaikutus vuorokausirytmiin. Tiedot:Lux: 10,000 10 cm:n etäisyydelläKelvin: 6000 K+/- 300 KValopinta-ala: 16,5 x 8,5 cmJohdon pituus: 1,75 mTuotteen mitat: 21 x 13 x 2Tu... (1)
      Beurer TL20 Bright Light
      • 04052095608032
      • 04211125608033
      • 60803
      • TL20
      • 20-641
      • 5657087
      4
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 51.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 47.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 45.10
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 45.10
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 45.10
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 45.10
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 45.10
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 45.10
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 45.10
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 45.10
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 51.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 51.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 51.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 51.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 44.10
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 49.10
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 52.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 81.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 52.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 52.00
    • info@vertaa.fi