x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Innolux Rondo 400 LED -kirkasvalo

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Innolux Rondo 400 LED -kirkasvalo
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Innolux Rondo 400 LED -kirkasvalo
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Innolux Rondo 400 LED -kirkasvalo
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/129168428.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207361820.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177568776.jpg
Innolux Innolux Rondo 400 LED -kirkasvalo Rondo 400 LED -kirkasvalo Rondo 400 LED -kirkasvalo Innolux Rondo on tyylikäs, monikäyttöinen ja kompakti kirkasvalolaite. Rondon valossa sujuu niin lukeminen kuin koti- tai työaskareetkin. Napakka koko mahdollistaa valaisimen sijoittelun myös pieniin tiloihin, kuten keittiöön tai työpöydälle. Valaisimen selkeä, pyöreä muoto muistuttaa kesän auringosta ja auttaa pitämään mielen virkeänä. Valaisin on saanut European Consumers Choice Awards 2011 -palkinnon. Laitetta on miellyttävä käyttää, sillä tehokas kirkasvalo siivilöityy tasaisesti kuvun läpi (1)
  • 06420611985314
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Valaisimen tyyppi: Kirkasvalolamppu
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen, Vaaleanpunainen
    • Materiaalit: Metalli, Muovi
  • Tekniset tiedot
    • Hehkulampun tyyppi: LED
  • 153.80 155.90 EUR 2
    2
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Innolux Rondo on tyylikäs, monikäyttöinen ja kompakti kirkasvalolaite. Rondon valossa sujuu niin lukeminen kuin koti- tai työaskareetkin....153.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Valotorni Valotorni
      Innolux Rondo on tyylikäs, monikäyttöinen ja vähän tilaa vievä kirkasvalolaite. Käytännöllisestä valaisimesta on nyt saatavilla myös ener...155.90, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Philips HF3420/01 KIRKASVALO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73182108.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103597743.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107823825.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73182111.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73182109.jpg
      Philips Philips HF3420/01 KIRKASVALO HF3420/01 KIRKASVALO HF3420/01 KIRKASVALO Philips EnergyUp on siirrettävä kirkasvalolaite, joka käyttää luonnollisen auringonvalon vaikutusta kohottamaan energiatasoa ja mielialaa. Jo 2030 minuutin päivittäinen käyttö saa olosi virkeämmäksi ja valppaammaksi ja antaa sinulle voimia, kun niitä tarvitset. - Kliinisesti todistettu: luonnollista energiaa valosta - Pienikokoinen laite kulkee helposti mukana kaikkialla - Philipsin LED-tekniikka tuottaa miellyttävää valoa (1)
      Philips HF3420/01 KIRKASVALO
      • 68710103657721
      • 08710103657729
      • 18710103657726
      • HF3420/01
      1
    • Innolux Lucia kirkasvalolaite
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208733689.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129168436.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137914823.jpg
      Innolux Innolux Lucia kirkasvalolaite Lucia kirkasvalolaite Lucia kirkasvalolaite Innolux Lucia 2×55 DIM on kokoonsa nähden erittäin tehokas kirkasvalolaite, jonka voi kiinnittää myös seinälle. Valaisin on varustettu himmentimellä, joten sen valaistusvoimakkuutta voidaan säätää tarpeen mukaan. Valaisin sopiikin hyvin myös esimerkiksi yleispöytävalaisimeksi. Mitat: K640, L300, S110 Hoitoetäisyys: 102 cm (2500 lx), 51 cm (10 000 lx) Kokonaisteho: 2 x 55 W TC-L Lampputyyppi: 2G11 Materiaali: Metalli IP luokitus: IP20 Valon lähde sis: Kyllä Valovirta: 9600 lm Hyötysuhde: 0,59 Va (1)
      Innolux Lucia kirkasvalolaite
      • 06420611989824
      1
    • Silk'n LED 100 KASVONAAMIO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221983458.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218443315.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218443316.jpg
      Silk'n Silk'n LED 100 KASVONAAMIO LED 100 KASVONAAMIO LED 100 KASVONAAMIO (2)
      Silk'n LED 100 KASVONAAMIO
      • 08712856067770
      1
    • Beurer TL20 Bright Light
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212242499.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212911365.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147726634.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144482946.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169747095.jpg
      Beurer Beurer TL20 Bright Light TL20 Bright Light TL20 Bright Light Beurer TL 20 LusterapilampValoa pimeisiin talvikuukausiin. Tämän valohoitolampun päivittäinen käyttö vähentää melatoniinin tuotantoa, mikä vaikuttaa uneen. Lisäksi hehkuterapialampuilla voi olla positiivinen vaikutus myös talvimasennukseen.TL 20:n käytöllä voi olla hyvä vaikutus vuorokausirytmiin.TL 20:n käytöllä voi olla hyvä vaikutus vuorokausirytmiin. Tiedot:Lux: 10,000 10 cm:n etäisyydelläKelvin: 6000 K+/- 300 KValopinta-ala: 16,5 x 8,5 cmJohdon pituus: 1,75 mTuotteen mitat: 21 x 13 x 2Tu... (1)
      Beurer TL20 Bright Light
      • 04052095608032
      • 04211125608033
      • 60803
      • TL20
      • 20-641
      • 5657087
      4
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 153.80
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 153.80
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 153.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 148.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 153.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 153.80
    • info@vertaa.fi