x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intersand Baby Powder 14 kg

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intersand Baby Powder 14 kg
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intersand Baby Powder 14 kg
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intersand Baby Powder 14 kg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/152163915.jpg
Intersand Intersand Baby Powder 14 kg Baby Powder 14 kg Baby Powder 14 kg Extreme Classic Baby Powder -kissanhiekka Extreme Classic kissanhiekka on erittäin riittoisa, paakkuuntuva ja 99,9% pölyämätön talkin tuoksuinen kissanhiekka. Tämä kissanhiekka sopii kaikille kissoille ja nopean paakkuuntumisen ansiosta se tarttuu vähemmän kissojen tassuihin. Paakuista tulee erittäin kiinteät. Extreme Classic -kissanhiekoissa on patentoitu kolmitehovaikutus: -Sitoo ja neutralisoi epämiellyttävät hajut -Paakkuuntuu ja imee voimakkaasti nesteitä -On lähes pölyämätön Extreme Cl... (1)
1
  • Paino ja mitat
    • Paino: 14 kg
  • Yleiset ominaisuudet
    • Paakkuuntuva: Kyllä
    • Pölyämätön: Kyllä
  • 28.40 28.40 EUR 1
    1
    • Verkkokauppa Kivuton Verkkokauppa Kivuton
      Extreme Classic Baby Powder -kissanhiekka Extreme Classic kissanhiekka on erittäin riittoisa, paakkuuntuva ja 99,9% pölyämätön talkin tu...28.40, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Tigerino Canada Style -kissanhiekka, sitruunaruohontuoksuinen - säästöpakkaus: 2 x 12 kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206288624.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202837447.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187981473.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206233252.jpg
      Tigerino Tigerino Canada Style -kissanhiekka, sitruunaruohontuoksuinen - säästöpakkaus: 2 x 12 kg Canada Style -kissanhiekka, sitruunaruohontuoksuinen - säästöpakkaus: 2 x 12 kg Canada Style -kissanhiekka, sitruunaruohontuoksuinen - säästöpakkaus: 2 x 12 kg Tigerino Canada Style luonnonsavihiekka paakkuuntuu erittäin nopeasti! Suuri imukyky tekee kuivikkeesta paljon riittoisampaa kuin tavanomainen paakkuuntuva kuivike. Se on myös hyvin hienorakeista ja erittäin vähän pölyävää. Tigerino Canada Style -kissanhiekka on valmistettu luonnonsavesta eikä sisällä kemiallisia lisäaineita. Se myös sitoo hellävaraisesti ja luotettavasti epämiellyttävät hajut - miellyttävä tuoksu sekä sinulle että lemmikillesi. Paakkuuntuva Tigerino Canada Style -kissanhiekk... (1)
      Tigerino Canada Style -kissanhiekka, sitruunaruohontuoksuinen - säästöpakkaus: 2 x 12 kg
      • 04260358515502
      1
    • Tigerino Nuggies Ultra -kissanhiekka, puuvillankukantuoksuinen - 14 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/63136233.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203316230.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204991852.jpg
      Tigerino Tigerino Nuggies Ultra -kissanhiekka, puuvillankukantuoksuinen - 14 l Nuggies Ultra -kissanhiekka, puuvillankukantuoksuinen - 14 l Nuggies Ultra -kissanhiekka, puuvillankukantuoksuinen - 14 l Tigerino Nuggies on paakkuuntuva kissanhiekka, joka koostuu 100% puhtaasta luonnonsavesta - hienostunut ja pölyämätön. Puuvillankukkien tuoksu tekee joka päivästä puhtaan pyykin tuoksuisen - miellyttävää niin ihmisille kuin eläimillekin. Aroma Control Formula sitoo pitkäkestoisesti ja tehokkaasti hajut. Epämiellyttävät hajut kapseloituvat, ja tilalle vapautuu miellyttävän puuvillankukkien tuoksu. Koe tämä raikas elämys itse! Tigerino-kissanhiekan edut lyhyesti: mieto puuvillankukkien tuoksu 1... (1)
      Tigerino Nuggies Ultra -kissanhiekka, puuvillankukantuoksuinen - 14 l
      • 04260358516615
      1
    • EverClean Aqua Breeze kissanhiekka 10 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152163553.jpg
      EverClean EverClean Aqua Breeze kissanhiekka 10 L Aqua Breeze kissanhiekka 10 L Aqua Breeze kissanhiekka 10 L Patentoitu, vahvasti paakkuuntuva ja hyvin hajuja sitova kissanhiekka! Hiekan raikas tuoksu aktivoituu hiekan kastuessa. Hiekka paakkuuntuu tehokkaasti ja neutralisoi nopeasti voimakkaatkin hajut raikkaan Aqua Breeze tuoksun ja patentoidun aktiivihiilitekniikan (Carbon Technology) välityksellä. Hiekka on valmistettu luonnon mineraalien ja saven sekoituksesta. Hiekkaan on lisätty antimikrobinen ominaisuus, joka estää hajuja aiheuttavien mikrobien kasvun. Kahdeksan erilaista mallia tuoksun ja k... (1)
      EverClean Aqua Breeze kissanhiekka 10 L
      1
    • Cat's Best Nature Gold 10kg/20l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152165743.jpg
      Cat's Best Cat's Best Nature Gold 10kg/20l Nature Gold 10kg/20l Nature Gold 10kg/20l Cat´s Best Nature Gold puupohjainen kissanhiekka: tehopelletti, paakkuuntuva, kompostoitava. Sopii erityisesti pitkäkarvaisille kissoille ja pennuille. Ekologinen paakkuntuva kissanhiekka -ideaalinen pitkäkarvaisille kissoille. - Mini kokoiset tehopelletit loistavat pitkäkarvaisille kissoille. - Todella econominen! Täydellinen hajujen sidonta. Sitoo kosteutta jopa paremmin kuin 700%. - Kestää jopa 4 6 viikkoa - Kompostoitava ja biohajoava Mini kokoiset tehopelletit: Mini pelletit j... (1)
      Cat's Best Nature Gold 10kg/20l
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 28.40
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 28.40
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 28.40
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 28.40
    • info@vertaa.fi