x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hill's Pet Nutrition Feline 12 kg - c/d Urinary Stress Urinary Care - kana

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hill's Pet Nutrition Feline 12 kg - c/d Urinary Stress Urinary Care - kana
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hill's Pet Nutrition Feline 12 kg - c/d Urinary Stress Urinary Care - kana
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hill's Pet Nutrition Feline 12 kg - c/d Urinary Stress Urinary Care - kana
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223565641.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163536912.jpg?ts=1
Hill's Pet Nutrition Hill's Pet Nutrition Feline 12 kg - c/d Urinary Stress Urinary Care - kana Feline 12 kg - c/d Urinary Stress Urinary Care - kana Feline 12 kg - c/d Urinary Stress Urinary Care - kana Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care -kissanruoka lyhyesti: erikoistäysravinto täysikasvuisille kissoille kehitetty erityisesti kissoille, joilla on toistuvia virtsatiesairauksia ihanteellinen virtsan pH-arvo: voi vähentää struviitin, kalsiumoksalaatti- ja kalsiumfosfaattikivien uusiutumista runsaasti vitaaliaineita: vitamiineja, kivennäisiä, hivenaineita sekä beetakaroteenia ja luonnollisia antioksidantteja optimaaliseen kuntoon ja immuunijärjestelmää vahvistamaan kanaa: helpo... (1)
  • 00052742043807
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Lemmikin elämänvaihe: Adult
  • 106.99 106.99 EUR 1
    1
    • Zooplus.fi Zooplus.fi
      8.440240338027385 (8)
      Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care -kissanruoka lyhyesti: erikoistäysravinto täysikasvuisille kissoille kehitetty erityi...106.99, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Hills Feline t/d Dental Care - kana - säästöpakkaus: 2 x 3 kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231927143.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214027694.jpg?ts=1
      Hills Hills Feline t/d Dental Care - kana - säästöpakkaus: 2 x 3 kg Feline t/d Dental Care - kana - säästöpakkaus: 2 x 3 kg Feline t/d Dental Care - kana - säästöpakkaus: 2 x 3 kg Hill's Prescription Diet t/d Dental Care on suunniteltu erityisesti tukemaan täysikasvuisten kissojen hammasterveyttä. Täysravinnon innovatiivinen hammaslääketieteellinen teknologia puhdistaa hampaan pintaa. Ruoan on kliinisesti todistettu vähentävän hammaskiven muodostumista ja hampaiden värimuutoksia ja taistelee myös plakkia vastaan. Erityisruoka edistää pitkäkestoisesti kissan suuhygieniaa ja voi vähentää suun hajua. Maukas ateria sisältää 40 % kanaa ja ravintosisältö on tasapainoinen. Vi... (1)
      Hills Feline t/d Dental Care - kana - säästöpakkaus: 2 x 3 kg
      • 00052742041995
      1
    • Almo Nature Holistic -säästöpakkaus 4 x 2 kg - Oily Fish & Rice
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231927244.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231927245.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231927246.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130920528.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126383208.jpg?ts=1
      Almo Nature Almo Nature Holistic -säästöpakkaus 4 x 2 kg - Oily Fish & Rice Holistic -säästöpakkaus 4 x 2 kg - Oily Fish & Rice Holistic -säästöpakkaus 4 x 2 kg - Oily Fish & Rice Maukasta ja hyvin sulavaa: Almo Nature Holistic Oily Fish Rice on tasapainoinen täysravinto. Ruoassa on suuri 46 %:n liha- ja kalapitoisuus laadukkaana proteiinilähteenä ja tuomassa tärkeitä tyydyttymättömiä rasvahappoja. Hellävarovaisesti kypsytetty ja luonnollisella tavalla säilötty takaa ruoan maittavuuden ja lajinmukaisen ravinnon. Ruoka sopii kaikenrotuisille ja -ikäisille kissoille. Ravitsevaa ja maittavaa koostumusta täydentää viljan ja riisin, vitamiinien, kivennäisten ja muiden ravin... (1)
      Almo Nature Holistic -säästöpakkaus 4 x 2 kg - Oily Fish & Rice
      • 08001154121339
      1
    • Whiskas Senior -tuorepussit säästöpakkauksessa 144 x 100 g - Senior 11+ kalalajitelma hyytelössä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207916743.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231926352.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144866041.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131854546.jpg?ts=1
      Whiskas Whiskas Senior -tuorepussit säästöpakkauksessa 144 x 100 g - Senior 11+ kalalajitelma hyytelössä Senior -tuorepussit säästöpakkauksessa 144 x 100 g - Senior 11+ kalalajitelma hyytelössä Senior -tuorepussit säästöpakkauksessa 144 x 100 g - Senior 11+ kalalajitelma hyytelössä Whiskas 11+ on tarkoitettu erityisesti ikääntyvien kissojen tarpeisiin. Märkäruoka on ravitsemuksellisesti tasapainoista ja herkullisen makunsa ansiosta hyvin maittavaa. Kissojen ravintoainetarve on yksilöllistä ja riippuu elämäntilanteesta. Myös iällä on paljon merkitystä oikean ruoan valitsemisessa. Whiskas 11+ antaa kissalle kaikki sen tässä elämänvaiheessa tarvitsemat ravintoaineet. Reseptiä on täydennetty elinvoimaa antavilla ja vastustuskykyä parantavilla vitamiineilla ja kivennäisainei... (2)
      Whiskas Senior -tuorepussit säästöpakkauksessa 144 x 100 g - Senior 11+ kalalajitelma hyytelössä
      • 04008429114090
      1
    • Hill's Pet Nutrition Hill´s Prescription Diet c/d Urinary Care Ragout - kana - 24 x 82 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222422187.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143821341.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163536912.jpg?ts=1
      Hill's Pet Nutrition Hill's Pet Nutrition Hill´s Prescription Diet c/d Urinary Care Ragout - kana - 24 x 82 g Hill´s Prescription Diet c/d Urinary Care Ragout - kana - 24 x 82 g Hill´s Prescription Diet c/d Urinary Care Ragout - kana - 24 x 82 g Hill´s Prescription Diet c/d Urinary Care Ragout on tasapainoinen täysravinto, joka tukee FLUTD-sairaudesta eli alempien virtsateiden sairauksista kärsivän kissan terveyttä. Se ehkäisee virtsakivien uusiutumista ja sopii koko elämän kestävään ruokintaan. Hills-märkäruoassa on tasapainoisesti magnesiumia, kalsiumia ja fosfaattia sekä antioksidantteja, kaliumsitraattia, omega-3-rasvahappoja ja B6-vitamiinia. Resepti pyrkii muuttamaan virtsan pH-arvoa niin, että uusia kiteitä tai kiviä ei pääse ... (1)
      Hill's Pet Nutrition Hill´s Prescription Diet c/d Urinary Care Ragout - kana - 24 x 82 g
      • 00052742021508
      • 00052742021492
      1
    • min
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 106.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 106.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 106.99
    • info@vertaa.fi