x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Mac'S MAC´s Cat Mono Sensitive - 6 x 200 g kalkkuna

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Mac'S MAC´s Cat Mono Sensitive - 6 x 200 g kalkkuna
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Mac'S MAC´s Cat Mono Sensitive - 6 x 200 g kalkkuna
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Mac'S MAC´s Cat Mono Sensitive - 6 x 200 g kalkkuna
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231927887.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/46090407.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/52620252.jpg?ts=1
Mac'S Mac'S MAC´s Cat Mono Sensitive - 6 x 200 g kalkkuna MAC´s Cat Mono Sensitive - 6 x 200 g kalkkuna MAC´s Cat Mono Sensitive - 6 x 200 g kalkkuna MAC´s Cat Mono Sensitive on vähäallergeeninen märkäruoka, joka pohjautuu vain yhteen lihalajiin. Ruoka on kehitetty erityisesti täysikasvuisille kissoille, jotka ovat taipuvaisia ruoka-aineallergiaan. Monoproteiiniruoka sopii hyvin eliminaatiodiettiin. MAC´s Cat Monon korkea lihapitoisuus sopii hyvin lajinmukaiseen ruokintaan ja varmistaa, että ruoka on kissoille maistuvaa. Viljan ja soijan puuttuminen MAC´s monoproteiiniruoassa edistää ruoan siedettävyyttä. Kissanruoassa ei käytetä liimaliha... (1)
  • 04027245008314
1
  • 13.98 13.98 EUR 1
    1
    • Zooplus.fi Zooplus.fi
      8.440240338027385 (8)
      MAC´s Cat Mono Sensitive on vähäallergeeninen märkäruoka, joka pohjautuu vain yhteen lihalajiin. Ruoka on kehitetty erityisesti täysikasv...13.98, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Hill's Pet Nutrition i/d Digestive Care - kana - 1,5 kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231927496.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218108712.jpg?ts=1
      Hill's Pet Nutrition Hill's Pet Nutrition i/d Digestive Care - kana - 1,5 kg i/d Digestive Care - kana - 1,5 kg i/d Digestive Care - kana - 1,5 kg Akuutti Krooninen Ripuli Mahakatarri Epätasapaino (4)
      Hill's Pet Nutrition i/d Digestive Care - kana - 1,5 kg
      • 00052742041230
      2
    • Animonda Integra Protect Adult Urinary -kuivaruoka - säästöpakkaus: 3 x 1,2 kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235810924.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125469855.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102583154.jpg?ts=1
      Animonda Integra Animonda Integra Protect Adult Urinary -kuivaruoka - säästöpakkaus: 3 x 1,2 kg Protect Adult Urinary -kuivaruoka - säästöpakkaus: 3 x 1,2 kg Protect Adult Urinary -kuivaruoka - säästöpakkaus: 3 x 1,2 kg Sopiva ravinto on tärkeää virtsakivien muodostumisen uusiutumisen vähentämiseksi, jos kissalla on taipumusta virtsatieongelmiin. Animonda Integra Protect Adult Urinary on erikoiskuivaruoka, joka on kehitetty vähentämään kissojen struviittikivien uusiutumista. Tälle erikoiskuivaruoalle on ominaista räätälöity kivennäisainepitoisuus, ja tukee virtsan pH-arvon pitämistä alle 6,5, jolloin struviittikiviä ei voi enää muodostua. Animonda Integra Protect Adult Urinary -kuivaruoka on gluteeniton ja s... (1)
      Animonda Integra Protect Adult Urinary -kuivaruoka - säästöpakkaus: 3 x 1,2 kg
      • 04017721868358
      • 04017721869249
      1
    • Brit Grain Free Cat Hypoallergenic 5 kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152165858.jpg?ts=1
      Brit Brit Grain Free Cat Hypoallergenic 5 kg Grain Free Cat Hypoallergenic 5 kg Grain Free Cat Hypoallergenic 5 kg Täysi ja tasapainoinen, hypoallergeeninen dieettiruoka kissoille, jotka kärsivät ruokavalion aiheuttamista iho-, maha- tai suolistovaivoista (ruoka-aineallergia tai ruokaintoleranssi).Käyttötarkoitus Ruoan aiheuttamat haittavaikutukset, joissa iho-oireita Osana ihosairauksien (allergia, atopia, korvatulehdus) hoitoa Ruoan haittavaikutukset, joissa mahan ja suoliston oireita Osana maha- ja suolistosairauksien (krooninen ripuli, tulehdukselliset suolistosairaudet) hoitoa Hyödyt Viljaton koostum... (2)
      Brit Grain Free Cat Hypoallergenic 5 kg
      • 08595602528394
      2
    • Whiskas Temptations - 6 x 60 g nauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231906469.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151873337.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172530682.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128441912.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218885037.jpg?ts=1
      Whiskas Whiskas Temptations - 6 x 60 g nauta Temptations - 6 x 60 g nauta Temptations - 6 x 60 g nauta Whiskas Temptations on erityinen makupala kissoille. Sen sisällä on mehukas, pehmeä täyte, ja pinnalla rapea kuori. Whiskas Temptations on erinomainen palkinto tai välipala kissallesi, ja sitä on saatavilla monena herkullisena makuna. Uudelleensuljettava pakkaus pitää herkut tuoreina. Valinnanvaraa kissallesi. nauta: maukasta naudanlihaa kana juusto: maukkaan kanan ja juuston yhdistelmä lohi: vastustamatonta lohta merenherkut: kalaa ja katkarapua, lisätty A-vitamiinia ja D3-vitamiinia kalkkun... (1)
      Whiskas Temptations - 6 x 60 g nauta
      • 05998749108574
      1
    • min
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 21.48
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 21.48
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 9.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 9.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 9.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 9.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 9.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 9.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 9.49
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 13.98
    • info@vertaa.fi