x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Eos Kiukaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • EOS SAUNA SÄHKÖKIUKAAT TUULIMYLLY CORONA S60
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90053323.jpg
      EOS EOS SAUNA SÄHKÖKIUKAAT TUULIMYLLY CORONA S60 SAUNA SÄHKÖKIUKAAT TUULIMYLLY CORONA S60 SAUNA SÄHKÖKIUKAAT TUULIMYLLY CORONA S60 (4)
      EOS SAUNA SÄHKÖKIUKAAT TUULIMYLLY CORONA S60
      1
      3558.72 EUR
    • EOS TUULIMYLLY 34GM
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90053081.jpg
      EOS EOS TUULIMYLLY 34GM TUULIMYLLY 34GM TUULIMYLLY 34GM Kivien mukana (3)
      EOS TUULIMYLLY 34GM
      1
      6949.44 EUR
    • EOS TUULIMYLLY 34GM
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90052826.jpg
      EOS EOS TUULIMYLLY 34GM TUULIMYLLY 34GM TUULIMYLLY 34GM Kivien mukana (3)
      EOS TUULIMYLLY 34GM
      1
      6756.48 EUR
    • EOS BI-O TEC
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90053048.jpg
      EOS EOS BI-O TEC BI-O TEC BI-O TEC KIVET KAUPAN PÄÄLLE (2)
      EOS BI-O TEC
      1
      708.48 EUR
    • EOS BI-O MAX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90052726.jpg
      EOS EOS BI-O MAX BI-O MAX BI-O MAX Kivien mukana (2)
      EOS BI-O MAX
      1
      1536.00 EUR
    • EOS M3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103972190.jpg
      EOS EOS M3 M3 M3 KIVET KAUPAN PÄÄLLE (2)
      EOS M3
      1
      359.04 EUR
    • EOS 34.G
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103972247.jpg
      EOS EOS 34.G 34.G 34.G Kivien mukana (2)
      EOS 34.G
      1
      1603.58 EUR
    • EOS EURO-MAX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90053047.jpg
      EOS EOS EURO-MAX EURO-MAX EURO-MAX Kivien mukana (2)
      EOS EURO-MAX
      1
      1113.70 EUR
    • EOS FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97645482.jpg
      EOS EOS FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL Kiinteällä ohjauksella varustettu kompakti seinäkiuas kiintyy helposti seinään ja säästää tilaa saunassa. Uutuus 2015 sopii mainiosti esim. suomen saunaan. Kiukaan syvyys on pelkästään 240mm ja siihen mahtuu max. 8kg kiviä. Väri: Grafiitti helmiäissävyn kanssa Kytkentä: 400 V 3N AC Koko: 575 x 403 x 240mm Filius on EOS-kiukaista ainoa malli, joka ei edellytä erillistä ohjauskeskusta. Kivet eivät sisälly-Kiuaskivet (1)
      EOS FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL
      1
      492.00 EUR
    • EOS FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97661895.jpg
      EOS EOS FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL Kiinteällä ohjauksella varustettu kompakti seinäkiuas kiintyy helposti seinään ja säästää tilaa saunassa. Uutuus 2015 sopii mainiosti esim. suomen saunaan. Kiukaan syvyys on pelkästään 240mm ja siihen mahtuu max. 8kg kiviä. Väri: Grafiitti helmiäissävyn kanssa Kytkentä: 400 V 3N AC Koko: 575 x 403 x 240mm Filius on EOS-kiukaista ainoa malli, joka ei edellytä erillistä ohjauskeskusta. Kivet eivät sisälly-Kiuaskivet (1)
      EOS FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL
      1
      508.01 EUR
    • EOS 46.U
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103972174.jpg
      EOS EOS 46.U 46.U 46.U Kivien mukana (1)
      EOS 46.U
      1
      1110.24 EUR
    • EOS CUBO PLUS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97815337.jpg
      EOS EOS CUBO PLUS CUBO PLUS CUBO PLUS (1)
      EOS CUBO PLUS
      1
      756.00 EUR
    • EOS BI-O MAX SETTI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90052856.jpg
      EOS EOS BI-O MAX SETTI BI-O MAX SETTI BI-O MAX SETTI Saunan koko: 9 25 m3Myyntipakkaukseen sisältyvät:- Eos BI-O MAX, 12.0 kW- Eos emotec ohjauskeskuks hcs 9003- Eos emotec l09- Caritti saunavalaistussarjat, N211- Cariitti tiimalasi- Cariitti thermometer SQ- 3x 20 kg Kiuaskivet 5-10 cm (1)
      EOS BI-O MAX SETTI
      1
      2642.98 EUR
    • EOS GOLIATH 34.G II
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90052881.jpg
      EOS EOS GOLIATH 34.G II GOLIATH 34.G II GOLIATH 34.G II (1)
      EOS GOLIATH 34.G II
      1
      1803.00 EUR
    • EOS BI-O TEC
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90053049.jpg
      EOS EOS BI-O TEC BI-O TEC BI-O TEC KIVET KAUPAN PÄÄLLE (1)
      EOS BI-O TEC
      1
      747.36 EUR
    • EOS BI-O MAX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90053051.jpg
      EOS EOS BI-O MAX BI-O MAX BI-O MAX Kivien mukana (1)
      EOS BI-O MAX
      1
      1416.96 EUR
    • EOS THERMO-TEC
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90053040.jpg
      EOS EOS THERMO-TEC THERMO-TEC THERMO-TEC KIVET KAUPAN PÄÄLLE (1)
      EOS THERMO-TEC
      1
      425.06 EUR
    • EOS BIO-THERMAT
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90053065.jpg
      EOS EOS BIO-THERMAT BIO-THERMAT BIO-THERMAT KIVET KAUPAN PÄÄLLE (1)
      EOS BIO-THERMAT
      1
      647.14 EUR
    • EOS BI-O STAR
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90053067.jpg
      EOS EOS BI-O STAR BI-O STAR BI-O STAR Kivien mukana (1)
      EOS BI-O STAR
      1
      2218.56 EUR
    • EOS SAUNADOME II
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90053075.jpg
      EOS EOS SAUNADOME II SAUNADOME II SAUNADOME II Kiukaan tyyppi: lattialle asennettava Teho: 15 kW Jännite: 380 V Saunan koko: 18 - 25 m3 Erillinen ohjauskeskus (ei sisälly myyntipakkaukseen) Höyrystin: ei Kivien paino: 125 kg Syvyys: 400 mm Leveys: 400 mm Korkeus: 1000 mm Paino: 35 kg Lisää tietoa: EOS Saunadome -sähkökiuas käy loistavasti sekä kodin- että eleisissä saunoissa. Kiukaaseen mahtuu 125 kg kiviä. Kiuas saa parhaiten asentaa jopa keskelle löylyhuonetta, koska kaikki kommunikaatiot voi hyvinkin yhdistää alhaalta. Kiukaan kylkirau... (1)
      EOS SAUNADOME II
      1
      1032.00 EUR
    • EOS BI-O MAX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90053053.jpg
      EOS EOS BI-O MAX BI-O MAX BI-O MAX Kivien mukana (1)
      EOS BI-O MAX
      1
      1434.24 EUR
    • EOS SAUNADOME II
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90053077.jpg
      EOS EOS SAUNADOME II SAUNADOME II SAUNADOME II Kiukaan tyyppi: lattialle asennettava Teho: 18 kW Jännite: 380 V Saunan koko: 18 - 24 m3 Erillinen ohjauskeskus (ei sisälly myyntipakkaukseen) Höyrystin: ei Kivien paino: 125 kg Syvyys: 400 mm Leveys: 400 mm Korkeus: 1000 mm Paino: 35 kg Lisää tietoa: EOS Saunadome -sähkökiuas käy loistavasti sekä kodin- että eleisissä saunoissa. Kiukaaseen mahtuu 125 kg kiviä. Kiuas saa parhaiten asentaa jopa keskelle löylyhuonetta, koska kaikki kommunikaatiot voi hyvinkin yhdistää alhaalta. Kiukaan kylkirau... (1)
      EOS SAUNADOME II
      1
      1056.00 EUR
    • EOS BIO-THERMAT PAKKI - STANDART
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143786638.jpg
      EOS EOS BIO-THERMAT PAKKI - STANDART BIO-THERMAT PAKKI - STANDART BIO-THERMAT PAKKI - STANDART Sarja sisältää: EOS Bio ThermatSähkökiukaatHöyrytoiminnolla EOS Econ H2Ohjausyksikkö 20kg Harvia kiuaskivet Lisätietoja saat alla olevista tuotteista kohdasta "ERIKSEEN TILATTAVAT TUOTTEET". (1)
      EOS BIO-THERMAT PAKKI - STANDART
      1
      924.19 EUR
    • EOS GOLIATH 34.G II
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90053301.jpg
      EOS EOS GOLIATH 34.G II GOLIATH 34.G II GOLIATH 34.G II (1)
      EOS GOLIATH 34.G II
      1
      1858.94 EUR
    2 5
    • Quick filters (quick_questions):
      • Harvia DEFAULT
        • harvia
      • Narvi DEFAULT
        • narvi
      • Helo DEFAULT
        • helo
      • Puukiukaat DEFAULT
        • puula_mmitteinen
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Aito (aito)
      • EOS (eos)
      • Harvia (harvia)
      • Helo (helo)
      • Huum (huum)
      • Iki (iki)
      • Kastor (kastor)
      • Magnum (magnum)
      • Misa (misa)
      • Mondex (mondex)
      • Narvi (narvi)
      • SENTIOTEC (sentiotec)
      • SKAMET (skamet)
      • Stoveman (stoveman)
      • TERMOFOR (termofor)
      • Tulikivi (tulikivi)
      • Tylö (tylo_)
    • Hinta (price):
      • < 560 € (budget)
      • 560 € - 900 € (price_560_900)
      • 900 € - 1455 € (price_900_1500)
      • ≥ 1455 € (price_1500)
    • Kiukaan tyyppi (la_mmittimen_tyyppi):
      • Puulämmitteinen (puula_mmitteinen)
      • Sähkölämmitteinen (sa_hko_la_mmitteinen)
    • Malli (group):
      • Eos Bio-Filius (eos_bio_filius)
      • Eos Bio-Thermat (eos_bio_thermat)
      • Eos Cubo (eos_cubo)
      • Eos Euro (eos_euro)
      • Eos Euro-Max (eos_euro_max)
      • Eos Filius (eos_filius)
      • Eos Goliath (eos_goliath)
      • Eos Invisio-Mini (eos_invisio_mini)
      • Eos Mini (eos_mini)
      • Eos Saunadome (eos_saunadome)
      • Eos Thermat (eos_thermat)
      • Harvia 20 Pro (harvia_20_pro)
      • Harvia Cilindro (harvia_cilindro)
      • Harvia Forte (harvia_forte)
      • Harvia Kivi (harvia_kivi)
      • Harvia Legend (harvia_legend)
      • Harvia Vega (harvia_vega)
      • Harvia Xenio (harvia_xenio)
      • Helo Fonda (helo_fonda)
      • Helo Laava (helo_laava)
      • Helo Pikkutonttu (helo_pikkutonttu)
      • Helo Rondo (helo_rondo)
      • Iki Kulma (iki_kulma)
      • Iki Löyly (iki_lo_yly)
      • Iki Monolith (iki_monolith)
      • Iki Pilari (iki_pilari)
      • Iki Seinä (iki_seina_)
      • Narvi Kota Kuru (narvi_kota_kuru)
      • Narvi Kota Luosto (narvi_kota_luosto)
      • Narvi Kota Saana (narvi_kota_saana)
      • Narvi Minex (narvi_minex)
      • Narvi NC (narvi_nc)
      • Narvi NM (narvi_nm)
      • Narvi Slim (narvi_slim)
      • Narvi Smooth (narvi_smooth)
      • Narvi Softy (narvi_softy)
      • Narvi Stonet (narvi_stonet)
      • Narvi Stony (narvi_stony)
      • Narvi Trio (narvi_trio)
      • Narvi Ultra (narvi_ultra)
      • Narvi Velvet (narvi_velvet)
      • Stoveman 13 (stoveman_13)
      • Stoveman 16 (stoveman_16)
      • Stoveman 20 (stoveman_20)
      • Stoveman 24 (stoveman_24)
      • Tylö Expression (tylo_expression)
      • Tylö Sense (tylo_sense)
      • Tylö Sense Combi (tylo_sense_combi)
      • Tylö Sense Commercial (tylo_sense_commercial)
    • Lämmitysteho (kw) (maksimi_la_mmitysteho_kw):
      • < 6.6 kW (maksimi_la_mmitysteho_kw_6.6)
      • 6.6 kW - 9 kW (maksimi_la_mmitysteho_kw_6.6_9)
      • 9 kW - 18 kW (maksimi_la_mmitysteho_kw_9_18)
      • ≥ 18 kW (maksimi_la_mmitysteho_kw_18)
    • Saunan minimikoko (m3) (saunan_minimikoko_m3_):
      • < 6 m³ (saunan_minimikoko_m3__6)
      • 6 m³ - 8 m³ (saunan_minimikoko_m3__6_8)
      • 8 m³ - 10 m³ (saunan_minimikoko_m3__8_10)
      • ≥ 10 m³ (saunan_minimikoko_m3__10)
    • Saunan maksimikoko (m3) (saunan_maksimikoko_m3_):
      • < 12 m³ (saunan_maksimikoko_m3__12)
      • 12 m³ - 18 m³ (saunan_maksimikoko_m3__12_18)
      • 18 m³ - 24 m³ (saunan_maksimikoko_m3__18_24)
      • ≥ 24 m³ (saunan_maksimikoko_m3__24)
    • Saunan korkeus min (cm) (saunan_korkeus_min_cm_):
      • 19 cm (saunan_korkeus_min_cm__19.0)
      • 190 cm (saunan_korkeus_min_cm__190.0)
      • 200 cm (saunan_korkeus_min_cm__200.0)
      • 210 cm (saunan_korkeus_min_cm__210.0)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 395 cm (leveys_400)
      • 395 cm - 450 cm (leveys_400_450)
      • 450 cm - 540 cm (leveys_450_540)
      • ≥ 540 cm (leveys_540)
    • Korkeus (cm) (korkeus):
      • < 680 cm (korkeus_680)
      • 680 cm - 770 cm (korkeus_680_770)
      • 770 cm - 970 cm (korkeus_770_970)
      • ≥ 970 cm (korkeus_970)
    • Syvyys (cm) (syvyys_cm):
      • < 35 cm (syvyys_cm_35)
      • 35 cm - 50 cm (syvyys_cm_35_50)
      • 50 cm - 60 cm (syvyys_cm_50_60)
      • ≥ 60 cm (syvyys_cm_60)
    • Kivien maksimipaino (kg) (kivien_maksimipaino_kg_):
      • < 40 kg (kivien_maksimipaino_kg__40)
      • 40 kg - 75 kg (kivien_maksimipaino_kg__40_75)
      • 75 kg - 120 kg (kivien_maksimipaino_kg__75_120)
      • ≥ 120 kg (kivien_maksimipaino_kg__120)
    • Paino (kg) (paino):
      • < 20 kg (paino_20)
      • 20 kg - 45 kg (paino_20_45)
      • 45 kg - 75 kg (paino_45_75)
      • ≥ 75 kg (paino_75)
    • Savupiipun halkaisija (mm) (savupiipun_halkaisija_mm_):
      • 115 mm (savupiipun_halkaisija_mm__115.0)
      • 119 mm (savupiipun_halkaisija_mm__119.0)
      • 120 mm (savupiipun_halkaisija_mm__120.0)
      • 140 mm (savupiipun_halkaisija_mm__140.0)
      • 145 mm (savupiipun_halkaisija_mm__145.0)
      • 150 mm (savupiipun_halkaisija_mm__150.0)
      • 540 mm (savupiipun_halkaisija_mm__540.0)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi