x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Clix Koiran lelut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Clix Training Dumbbell Hantel Red Large
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151075187.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250444640.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159615632.jpg?ts=1
      Clix Clix Training Dumbbell Hantel Red Large Training Dumbbell Hantel Red Large Training Dumbbell Hantel Red Large Noutokapula Kelluva noutokapula oranssista nailonista. Harjoittelukapulat ovat ihanteellisia noutokoulutukseen. Valmistettu hyvin näkyvästä valetusta muovista. Ne ovat kovia, kestäviä ja kelluvat vedessä! Noutokapuloita on saatavana kolmea kokoa sopien kaikille koiraroduille. (1)
      Clix Training Dumbbell Hantel Red Large
      • 00886284213509
      1
      16.33 EUR
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Kong (kong)
      • Flamingo (flamingo)
      • Starmark (starmark)
      • Chuckit! (chuckit_)
      • Country Dog (country_dog)
      • Activity (activity)
      • Be Nordic (be_nordic)
      • Beeztees (beeztees)
      • Best Friend (best_friend)
      • Bunny Puppy (bunny_puppy)
      • Buster (buster)
      • Clix (clix)
      • Company of animals (company_of_animals)
      • Dog activity (dog_activity)
      • Dog Comets (dog_comets)
      • Dogman (dogman)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Ferplast (ferplast)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy pet (happy_pet)
      • Hozies (hozies)
      • Hunter (hunter)
      • INF (inf)
      • Jolly (jolly)
      • Jolly Pets (jolly_pets)
      • Julius-K9 (julius_k9)
      • Junai.nl (junai_nl)
      • Junior (junior)
      • Jw (jw)
      • JW Pet (jw_pet)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kurgo (kurgo)
      • M PETS (m_pets)
      • Nina ottosson (nina_ottosson)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nomad (nomad)
      • NufNuf (nufnuf)
      • Nylabone (nylabone)
      • OllyDog (ollydog)
      • Outward Hound (outward_hound)
      • Ozami (ozami)
      • PAIKKA (paikka)
      • Party Pets (party_pets)
      • Petsafe (petsafe)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Robocat (robocat)
      • Rogz (rogz)
      • Ruffwear (ruffwear)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Sporting (sporting)
      • Spot (spot)
      • Swaggin Tails (swaggin_tails)
      • Trixie (trixie)
      • Vadigran (vadigran)
      • West Paw (west_paw)
      • Whimzees (whimzees)
      • Zogoflex (zogoflex)
      • Zolux (zolux)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 105 g (paino_g_1)
      • 105 g - 250 g (paino_g_2)
      • 250 g - 410 g (paino_g_3)
      • ≥ 410 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Huopa (huopa)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Villa (villa)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi