x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    M PETS Koiran lelut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • M PETS Anouchka koiran lateksilelu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219799723.jpg?ts=1
      M PETS M PETS Anouchka koiran lateksilelu Anouchka koiran lateksilelu Anouchka koiran lateksilelu M-Pets Anouchka on suuri täytetty lateksikana, jonka sisältä löytyy vinku. Mitat: 41,5 x 9,5 x 7,5 cm. M-Pets Anouchka är en stor fylld latexkyckling med en visselpipa inuti. Mått: 41,5 x 9,5 x 7,5 cm. M-Pets Anouchka is a large stuffed latex chicken with a whistle inside. Dimensions: 41.5 x 9.5 x 7.5 cm. (1)
      M PETS Anouchka koiran lateksilelu
      • 06953182714019
      1
      14.70 EUR
    • M PETS Erizo koiran pehmolelu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219799850.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172894055.jpg?ts=1
      M PETS M PETS Erizo koiran pehmolelu Erizo koiran pehmolelu Erizo koiran pehmolelu Super suositut, litteät pehmolelut koirille. Söpöillä ja pörröisillä kaveruksilla on vastuttamaton rakenne: sisus täynnä vinkuja! Korkeus 40 cm (1)
      M PETS Erizo koiran pehmolelu
      • 06953182711612
      1
      14.30 EUR
    • M PETS Snake Suede kissan tunneli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208512593.jpg?ts=1
      M PETS M PETS Snake Suede kissan tunneli Snake Suede kissan tunneli Snake Suede kissan tunneli Hauska ja tyylikäs leikki- ja piilopaikka kissoille! Pörröisessä pesässä voi ottaa vaikka nokoset. Tunnelin suulla lelu. Kätevästi laitettavissa kasaan joten helppo ottaa vaikka matkalle mukaan. 100% polyesteri, käsinpesu. Koko Ø 26cm, pituus 90 cm. (1)
      M PETS Snake Suede kissan tunneli
      • 06953182730361
      1
      34.70 EUR
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Kong (kong)
      • Flamingo (flamingo)
      • Starmark (starmark)
      • Chuckit! (chuckit_)
      • Country Dog (country_dog)
      • Activity (activity)
      • Be Nordic (be_nordic)
      • Beeztees (beeztees)
      • Best Friend (best_friend)
      • Bunny Puppy (bunny_puppy)
      • Buster (buster)
      • Clix (clix)
      • Company of animals (company_of_animals)
      • Dog activity (dog_activity)
      • Dog Comets (dog_comets)
      • Dogman (dogman)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Ferplast (ferplast)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy pet (happy_pet)
      • Hozies (hozies)
      • Hunter (hunter)
      • INF (inf)
      • Jolly (jolly)
      • Jolly Pets (jolly_pets)
      • Julius-K9 (julius_k9)
      • Junai.nl (junai_nl)
      • Junior (junior)
      • Jw (jw)
      • JW Pet (jw_pet)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kurgo (kurgo)
      • M PETS (m_pets)
      • Nina ottosson (nina_ottosson)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nomad (nomad)
      • NufNuf (nufnuf)
      • Nylabone (nylabone)
      • OllyDog (ollydog)
      • Outward Hound (outward_hound)
      • Ozami (ozami)
      • PAIKKA (paikka)
      • Party Pets (party_pets)
      • Petsafe (petsafe)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Robocat (robocat)
      • Rogz (rogz)
      • Ruffwear (ruffwear)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Sporting (sporting)
      • Spot (spot)
      • Swaggin Tails (swaggin_tails)
      • Trixie (trixie)
      • Vadigran (vadigran)
      • West Paw (west_paw)
      • Whimzees (whimzees)
      • Zogoflex (zogoflex)
      • Zolux (zolux)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 105 g (paino_g_1)
      • 105 g - 250 g (paino_g_2)
      • 250 g - 410 g (paino_g_3)
      • ≥ 410 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Huopa (huopa)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Villa (villa)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi