x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    NufNuf Koiran lelut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • NufNuf dinosaurus 25 cm koiran nahkalelu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215078235.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255146794.jpg?ts=1
      NufNuf NufNuf dinosaurus 25 cm koiran nahkalelu dinosaurus 25 cm koiran nahkalelu dinosaurus 25 cm koiran nahkalelu Hauska dinosauruksenmuotoinen lelu sopii monenlaiseen leikkiin; sitä voi heitellä tai pureskella. Sopii kaikenkokoisille koirille! Materiaali on vahvaa juuttikangasta, joka on päällystetty pehmeällä ja ienystävällisellä mokkanahalla, täyte kookoskuitua - 100% luonnollinen ja hypoallergeeninen yhdistelmä. Kookoskuitu sulaa ruuansulatuskanavassa toisin kuin keinokuituise täytteen. Tämän ansiosta lelu on turvallinen myös siinä tapauksessa, että koira saa tämän vahvan lelun rikki ja päättää syödä s (1)
      NufNuf dinosaurus 25 cm koiran nahkalelu
      • 04743310127710
      1
      14.70 EUR
    • NufNuf elefantti 23 cm koiran nahkalelu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215670402.jpg?ts=1
      NufNuf NufNuf elefantti 23 cm koiran nahkalelu elefantti 23 cm koiran nahkalelu elefantti 23 cm koiran nahkalelu Hauska elefantinmuotoinen lelu köysihännällä sopii monenlaiseen leikkiin; sitä voi heitellä tai pureskella. Sopii kaikenkokoisille koirille! Materiaali on vahvaa juuttikangasta, joka on päällystetty pehmeällä ja ienystävällisellä mokkanahalla, täyte kookoskuitua - 100% luonnollinen ja hypoallergeeninen yhdistelmä. Kookoskuitu sulaa ruuansulatuskanavassa toisin kuin keinokuituise täytteen. Tämän ansiosta lelu on turvallinen myös siinä tapauksessa, että koira saa tämän vahvan lelun rikki ja päätt (1)
      NufNuf elefantti 23 cm koiran nahkalelu
      • 04743310152507
      1
      14.70 EUR
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Kong (kong)
      • Flamingo (flamingo)
      • Starmark (starmark)
      • Chuckit! (chuckit_)
      • Country Dog (country_dog)
      • Activity (activity)
      • Be Nordic (be_nordic)
      • Beeztees (beeztees)
      • Best Friend (best_friend)
      • Bunny Puppy (bunny_puppy)
      • Buster (buster)
      • Clix (clix)
      • Company of animals (company_of_animals)
      • Dog activity (dog_activity)
      • Dog Comets (dog_comets)
      • Dogman (dogman)
      • Ebi (ebi)
      • Ferplast (ferplast)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy pet (happy_pet)
      • Hozies (hozies)
      • Hunter (hunter)
      • INF (inf)
      • Jolly (jolly)
      • Jolly Pets (jolly_pets)
      • Julius-K9 (julius_k9)
      • Junai.nl (junai_nl)
      • Junior (junior)
      • Jw (jw)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kurgo (kurgo)
      • M PETS (m_pets)
      • Nina ottosson (nina_ottosson)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nomad (nomad)
      • NufNuf (nufnuf)
      • OllyDog (ollydog)
      • Outward Hound (outward_hound)
      • Ozami (ozami)
      • PAIKKA (paikka)
      • Party Pets (party_pets)
      • Petsafe (petsafe)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Robocat (robocat)
      • Rogz (rogz)
      • Ruffwear (ruffwear)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Sporting (sporting)
      • Spot (spot)
      • Swaggin Tails (swaggin_tails)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Trixie (trixie)
      • Vadigran (vadigran)
      • West Paw (west_paw)
      • Whimzees (whimzees)
      • Zogoflex (zogoflex)
      • Zolux (zolux)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 90 g (paino_g_1)
      • 90 g - 250 g (paino_g_2)
      • 250 g - 415 g (paino_g_3)
      • ≥ 415 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Huopa (huopa)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi