x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rogz Koiran lelut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Rogz Lighthouse kelluva majakka, 25cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149692210.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149327775.jpg?ts=1
      Rogz Rogz Lighthouse kelluva majakka, 25cm Lighthouse kelluva majakka, 25cm Lighthouse kelluva majakka, 25cm Fantastinen kelluva vesilelu koiralle. Koiranlelu kelluu näkyvästi vedenpinnan yläpuolella, minkä ansiosta se on helppo löytää ja siihen on helppo tarttua aallokossa. Rogz Lighthouse Water kelluu ja seisoo pystyssä vedessä. Lelussa on naru, josta se on helppo heittää koiralle veteen. Tee uimaretkestä koiralle erityisen hauskaa. Myös hyvää fyysistä treeniä koiralle. Rogz Lighthouse Water - High Floating Dog Toy (1)
      Rogz Lighthouse kelluva majakka, 25cm
      • 00659510032416
      2
      26.98 EUR
    • Rogz Rfo sininen frisbee, 23cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162795933.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254241544.jpg?ts=1
      Rogz Rogz Rfo sininen frisbee, 23cm Rfo sininen frisbee, 23cm Rfo sininen frisbee, 23cm (1)
      Rogz Rfo sininen frisbee, 23cm
      • 00649510013850
      1
      22.48 EUR
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Kong (kong)
      • Flamingo (flamingo)
      • Starmark (starmark)
      • Chuckit! (chuckit_)
      • Country Dog (country_dog)
      • Activity (activity)
      • Be Nordic (be_nordic)
      • Beeztees (beeztees)
      • Best Friend (best_friend)
      • Bunny Puppy (bunny_puppy)
      • Buster (buster)
      • Clix (clix)
      • Company of animals (company_of_animals)
      • Dog activity (dog_activity)
      • Dog Comets (dog_comets)
      • Dogman (dogman)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Ferplast (ferplast)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy pet (happy_pet)
      • Hozies (hozies)
      • Hunter (hunter)
      • INF (inf)
      • Jolly (jolly)
      • Jolly Pets (jolly_pets)
      • Julius-K9 (julius_k9)
      • Junai.nl (junai_nl)
      • Junior (junior)
      • Jw (jw)
      • JW Pet (jw_pet)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kurgo (kurgo)
      • M PETS (m_pets)
      • Nina ottosson (nina_ottosson)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nomad (nomad)
      • NufNuf (nufnuf)
      • Nylabone (nylabone)
      • OllyDog (ollydog)
      • Outward Hound (outward_hound)
      • Ozami (ozami)
      • PAIKKA (paikka)
      • Party Pets (party_pets)
      • Petsafe (petsafe)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Robocat (robocat)
      • Rogz (rogz)
      • Ruffwear (ruffwear)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Sporting (sporting)
      • Spot (spot)
      • Swaggin Tails (swaggin_tails)
      • Trixie (trixie)
      • Vadigran (vadigran)
      • West Paw (west_paw)
      • Whimzees (whimzees)
      • Zogoflex (zogoflex)
      • Zolux (zolux)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 105 g (paino_g_1)
      • 105 g - 250 g (paino_g_2)
      • 250 g - 410 g (paino_g_3)
      • ≥ 410 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Huopa (huopa)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Villa (villa)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi