x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hurtta Drizzle Sadetakki Musta 55

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hurtta Drizzle Sadetakki Musta 55
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hurtta Drizzle Sadetakki Musta 55
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hurtta Drizzle Sadetakki Musta 55
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/215796957.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/213483559.jpg
Hurtta Hurtta Drizzle Sadetakki Musta 55 Drizzle Sadetakki Musta 55 Drizzle Sadetakki Musta 55 Drizzle sadetakki on jokaisen koiran ehdoton varuste sateiselle, tuuliselle ja kuraiselle säälle. Drizzle takin tekee erinomaiseksi viileällä säällä sen lämmittävä foliokuviointu vuori. Folioprintin sisältämä alumiini heijastaa takaisin koiran omaa ruumiinlämpöä, jolloin se vilkastuttaa verenkiertoa ja lämmittää koiraa tehokkaasti. Lihaksia lämmittävän ominaisuutensa ansiosta Drizzle soveltuu todella hyvin urheilevien koirien lämmittelyyn ja hyvinvoinnin ylläpitoon ennen ja jälkeen suoritukse... (1)
  • 06410329332050
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Lemmikkitarvikkeen tyyppi: Sadetakki
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Tekstiili
  • 65.97 85.80 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      65.97, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Verkkokauppa Kivuton Verkkokauppa Kivuton
      Drizzle sadetakki on jokaisen koiran ehdoton varuste sateiselle, tuuliselle ja kuraiselle säälle. Drizzle takin tekee erinomaiseksi viile...85.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Regatta Koiran Takki Odie L Navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225771452.jpg
      Regatta Regatta Koiran Takki Odie L Navy Koiran Takki Odie L Navy Koiran Takki Odie L Navy (1)
      Regatta Koiran Takki Odie L Navy
      • 05057538955499
      1
    • Flamingo Karlie uroskoiran musta merkkailusuoja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167926916.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167926914.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167926913.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212130894.jpg
      Flamingo Flamingo Karlie uroskoiran musta merkkailusuoja Karlie uroskoiran musta merkkailusuoja Karlie uroskoiran musta merkkailusuoja Urossuoja koirille joilla on taipumusta sisälle merkkailuun. Tarrakiinnitteinen suoja on joustava ja pehmeä, hyvä istuvuus. Pesu 30° asteessa. Viisi eri kokoa: Ympärysmitta x leveys (ympärysmitta suurimmillaan) 40 x 10 cm 49 x 14 cm 59 x 19 cm 74 x 23 cm 90 x 30 cm (2)
      Flamingo Karlie uroskoiran musta merkkailusuoja
      • 05415245199009
      1
    • Hurtta Expedition Parka Blackberry 65
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185471235.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213379787.jpg
      Hurtta Hurtta Expedition Parka Blackberry 65 Expedition Parka Blackberry 65 Expedition Parka Blackberry 65 Koirantakki Lämpötakki Vesitiivis Karhunvatukka (1)
      Hurtta Expedition Parka Blackberry 65
      • 06410329337000
      2
    • Hurtta Expedition Parka Blackberry 30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208515699.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213379782.jpg
      Hurtta Hurtta Expedition Parka Blackberry 30 Expedition Parka Blackberry 30 Expedition Parka Blackberry 30 Koirantakki Lämpöpeite Vedenpitävä Karhunvatukka (1)
      Hurtta Expedition Parka Blackberry 30
      • 06410329336898
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 66.56
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 66.54
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 66.54
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 66.54
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 66.54
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 66.54
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 66.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 66.50
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 66.54
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 66.54
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 66.54
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 65.98
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 65.97
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 65.97
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 66.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 66.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 65.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 65.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 65.98
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 65.96
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 65.96
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 65.96
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 65.96
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 65.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 65.97
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 65.97
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 65.97
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 65.97
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 65.97
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 65.97
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 65.97
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 65.97
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 65.97
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 65.97
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 65.97
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 65.97
    • info@vertaa.fi