x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Brit Animals Koiranruoka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Brit Animals Grain Free Veterinary Diets Dog Diabetes Green 2 kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254713241.jpg?ts=1
      Brit Animals Brit Animals Grain Free Veterinary Diets Dog Diabetes Green 2 kg Grain Free Veterinary Diets Dog Diabetes Green 2 kg Grain Free Veterinary Diets Dog Diabetes Green 2 kg Brit Grain-Free Veterinary Diet Diabetes on täydellinen erikoisruoka koirille, joilla on diabetes. Ruoka toimii säätäen koiran verensokeritasoja, ja se on helposti sulavaa matalalla glykeemisellä indeksillä. Tämä takaa optimaalisen aterian jälkeisen glykeemisen hallinnan koirilla, joita hoidetaan diabetes mellituksen vuoksi. Koiranruoassa on korkea pitoisuus helposti sulavaa proteiinia lihasmassan ja kehon kunnon säilyttämiseksi täysin ilman viljaa ja matalalla sokeri- ja hiilihydraattipitoisuudella. Liuoisten ja liukenemattomien kuitujen tasapainotettu suhde auttaa vakauttamaan koirasi verensokeritason ja L-karnitiini optimoi proteiiniaineenvaihdunnan ja glukoosin hyödyntämisen. Probiootteja on lisätty vahvistamaan koiran suolistoestettä. Sisältää kalkkunaa ja herneitä. Brit Veterinary Diet Diabetes (4)
      Brit Animals Grain Free Veterinary Diets Dog Diabetes Green 2 kg
      • 08595602528103
      1
      21.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Herkkä vatsa DEFAULT
        • herkka_vatsa
      • Viljaton ruoka DEFAULT
        • kylla_
      • Hill´s Pet Nutrition DEFAULT
        • hill_s_pet_nutrition
      • Acana DEFAULT
        • acana
      • Eukanuba DEFAULT
        • eukanuba
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Kuivaruoka DEFAULT
        • kuivaruoka
      • Märkäruoka DEFAULT
        • ma_rka_ruoka
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Acana (acana)
      • Advance (advance)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Affinity Ultima (affinity_ultima)
      • Almo (almo)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Alpha Spirit (alpha_spirit)
      • Animonda (animonda)
      • Animonda GranCarno (animonda_grancarno)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Animonda Vom Feinsten (animonda_vom_feinsten)
      • Applaws (applaws)
      • Arion (arion)
      • Barking heads (barking_heads)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Briantos (briantos)
      • Brit (brit)
      • Brit Animals (brit_animals)
      • Brit Premium (brit_premium)
      • Burns (burns)
      • Caniland (caniland)
      • Carnilove (carnilove)
      • Carrier (carrier)
      • Cesar (cesar)
      • Clorexyderm (clorexyderm)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • CORE Petfood (core_petfood)
      • Crave (crave)
      • Dagsmark Petfood Oy (dagsmark_petfood_oy)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Doils (doils)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Exclusion (exclusion)
      • Fitmin (fitmin)
      • Forza10 (forza10)
      • FourFriends (fourfriends)
      • Friskies (friskies)
      • Frolic (frolic)
      • Golden Eagle (golden_eagle)
      • Granatapet (granatapet)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • Greenwoods (greenwoods)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Hau-Hau Champion (hau_hau_champion)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hills Science Plan (hills_science_plan)
      • Hokamix (hokamix)
      • Holistic (holistic)
      • IAMS (iams)
      • ICF (icf)
      • Integra (integra)
      • Jahti & Vahti (jahti_vahti)
      • Josera (josera)
      • Kong (kong)
      • Lily's Kitchen (lily_s_kitchen)
      • Lukullus (lukullus)
      • Mac'S (mac_s)
      • Magnusson (magnusson)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • MERA (mera)
      • MUSH (mush)
      • N&D Grain Free Dog (n_d_grain_free_dog)
      • NATURAL TRAINER (natural_trainer)
      • Nature’s Variety (nature_s_variety)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Pedigree (pedigree)
      • Perfect Fit (perfect_fit)
      • Prima Dog (prima_dog)
      • PrimaDog (primadog)
      • Profine (profine)
      • Purina (purina)
      • Purina One (purina_one)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Racinel (racinel)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Rosie's Farm (rosie_s_farm)
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Sam'S Field (sam_s_field)
      • Sanimed (sanimed)
      • Schesir (schesir)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Specific (specific)
      • Spectrum (spectrum)
      • Stuzzy (stuzzy)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Trainer Natural Dog (trainer_natural_dog)
      • Trikem (trikem)
      • Trixie (trixie)
      • True Instinct (true_instinct)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • Virbac (virbac)
      • Wellness Core (wellness_core)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
      • Yarrah promopack (yarrah_promopack)
      • ZIWI (ziwi)
      • Ziwipeak (ziwipeak)
      • Zooplus (zooplus)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Kuiva-/märkäruoka (kuiva_ma_rka_ruoka):
      • Kuivaruoka (kuivaruoka)
      • Märkäruoka (ma_rka_ruoka)
    • Lemmikin elämänvaihe (lemmikin_ela_ma_nvaihe):
      • Aikuinen (adult)
      • Seniori (senior)
    • Rodun koko (rodun_koko):
      • X-Small ( <4kg) (x_small_4kg_)
      • Mini (5-10kg) (mini_5_10kg_)
      • Medium (11-25kg) (medium_11_25kg_)
      • Large (26-44kg) (large_26_44kg_)
      • Giant ( >45kg) (giant_45kg_)
    • Proteiinipitoisuus % (proteiinipitoisuus_):
      • < 22 % (proteiinipitoisuus__1)
      • 22 % - 25 % (proteiinipitoisuus__2)
      • 25 % - 28 % (proteiinipitoisuus__3)
      • ≥ 28 % (proteiinipitoisuus__4)
    • Ruoan sisältö (lemmikin_ruoan_maku):
      • Nauta (nauta)
      • Kana (kana)
      • Sika (sika)
      • Kala (kala)
      • Riista (riista)
      • Siipikarja (siipikarja)
      • Ankka (ankka)
      • Bataatti (bataatti)
      • Hirssi (hirssi)
      • Jänis (ja_nis)
      • Kalkkuna (kalkkuna)
      • Lammas (lammas)
      • Lohi (lohi)
      • Luu (luu)
      • Merilevä (merileva_)
      • Omena (omena)
      • Parsakaali (parsakaali)
      • Peruna (peruna)
      • Pinaatti (pinaatti)
      • Porkkana (porkkana)
      • Riisi (riisi)
      • Tonnikala (tonnikala)
      • Vihannes (vihannes)
      • Villisika (villisika)
      • Vuohi (vuohi)
    • Paino (kg) (paino):
      • < 2,5 kg (paino_1)
      • 2,5 kg - 8,1 kg (paino_2)
      • 8,1 kg - 12 kg (paino_3)
      • ≥ 12 kg (paino_4)
    • Lemmikin rotu (lemmikin_rotu):
      • Bokseri (bokseri)
      • Bulldoggi (bulldoggi)
      • Cavalierkingcharlesinspanieli (cavalierkingcharlesinspanieli)
      • Chihuahua (chihuahua)
      • Cockerspanieli (cockerspanieli)
      • Kultainennoutaja (kultainennoutaja)
      • Labradorinnoutaja (labradorinnoutaja)
      • Mopsi (mopsi)
      • Mäyräkoira (ma_yra_koira)
      • Ranskanbuldoggi (ranskanbuldoggi)
      • Rottweiler (rottweiler)
      • Saksanpaimenkoira (saksanpaimenkoira)
      • Shih tzu (shih_tzu)
      • Tanskandoggi (tanskandoggi)
      • Villakoira (villakoira)
      • Yorkshirenterrieri (yorkshirenterrieri)
    • Käyttötarkoitus (terveyshyo_tyja_):
      • Aktiivinen (aktiivinen)
      • Allergiaruoka (allergiaruoka)
      • Diabetes (diabetes)
      • Hampaiden hoito (hampaiden_hoito)
      • Herkkä vatsa (herkka_vatsa)
      • Ihon/turkinhoito (ihon_turkinhoito)
      • Lonkat/Nivelet (lonkat_nivelet)
      • Maksavaivat (maksavaivat)
      • Munuaisvaivat (munuaisvaivat)
      • Ruoansulatus (ruoansulatus)
      • Sterilisoitu/Kastroitu (sterilisoitu_kastroitu)
      • Suolistosairaudet (suolistosairaudet)
      • Tiine/Imettävä (tiine_imetta_va_)
      • Virtsakivet (virtsakivet)
      • Virtsavaivat (virtsavaivat)
      • Yleiskunto (yleiskunto)
      • Ylipaino (ylipaino)
    • Viljaton (viljaton):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Rasvapitoisuus % (rasvapitoisuus_):
      • < 11 % (rasvapitoisuus__1)
      • 11 % - 13 % (rasvapitoisuus__2)
      • 13 % - 15 % (rasvapitoisuus__3)
      • ≥ 15 % (rasvapitoisuus__4)
    • Pakkauksen tyyppi (annostelijan_tyyppi):
      • Annoskuppi (annoskuppi)
      • Annospussi (annospussi)
      • Pussi (pussi)
      • Tölkki (to_lkki)
    • Märkäruoan kosteus (%) (kosteussisa_lto_):
      • 79 % (kosteussisa_lto__79.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi