x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Burns Koiranruoka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Burns Adult & Senior Original Chicken & Brown Rice - 12 kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243469682.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75424869.jpg?ts=1
      Burns Burns Adult & Senior Original Chicken & Brown Rice - 12 kg Adult & Senior Original Chicken & Brown Rice - 12 kg Adult & Senior Original Chicken & Brown Rice - 12 kg Burns Chicken & Brown Rice on täysravinto täysikasvuisille (alk. 6 kk) sekä seniori-ikäisille koirille. Tässä kuivaruoassa on erityisen niukasti proteiinia ja rasvaa eikä lainkaan vehnägluteiinia. Burns on eläinlääkärien kehittelemä, erityisen helposti sulava ja myös herkkävatsaisille koirille sopiva ravinto. Burns Chicken & Brown Rice tarjoaa kaikkien Burns-lemmikinruokien tavoin täysivaltaista ravintoa koirallesi. Korkealaatuiset tuotteet on suunnattu koirien erilaisiin tarpeisiin ja vaatimuksiin, ja ne muodostavat pohjan terveelliselle ravitsemukselle. Näin ne vahvistavat koiran immuunijärjestelmää, ihoa, ruoansulatusta, liikuntaelimistöä ja hermostoa. Kaikki tuotteet ovat hypoallergeenisia eivätkä sisällä keinotekoisia maku-, väri- tai säilöntäaineita. Burns Chicken & Brown Rice sopii myös ruoka-aineiden aiheuttamista ongelmista kärsivien koirien täsmähoitoon. Burns Chicken & Brown Rice -ruoan edut lyhyesti: täysravinto 6:sta ikäkuukaudesta alkaen, sopii myös iäkkäille koirille kok (1)
      Burns Adult & Senior Original Chicken & Brown Rice - 12 kg
      • 05060084772175
      1
      58.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Herkkä vatsa DEFAULT
        • herkka_vatsa
      • Viljaton ruoka DEFAULT
        • kylla_
      • Hill´s Pet Nutrition DEFAULT
        • hill_s_pet_nutrition
      • Acana DEFAULT
        • acana
      • Eukanuba DEFAULT
        • eukanuba
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Kuivaruoka DEFAULT
        • kuivaruoka
      • Märkäruoka DEFAULT
        • ma_rka_ruoka
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Acana (acana)
      • Advance (advance)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Affinity Ultima (affinity_ultima)
      • Almo (almo)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Alpha Spirit (alpha_spirit)
      • Animonda (animonda)
      • Animonda GranCarno (animonda_grancarno)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Animonda Vom Feinsten (animonda_vom_feinsten)
      • Applaws (applaws)
      • Arion (arion)
      • Barking heads (barking_heads)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Briantos (briantos)
      • Brit (brit)
      • Brit Animals (brit_animals)
      • Brit Premium (brit_premium)
      • Burns (burns)
      • Caniland (caniland)
      • Carnilove (carnilove)
      • Carrier (carrier)
      • Cesar (cesar)
      • Clorexyderm (clorexyderm)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • CORE Petfood (core_petfood)
      • Crave (crave)
      • Dagsmark Petfood Oy (dagsmark_petfood_oy)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Doils (doils)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Exclusion (exclusion)
      • Fitmin (fitmin)
      • Forza10 (forza10)
      • FourFriends (fourfriends)
      • Friskies (friskies)
      • Frolic (frolic)
      • Golden Eagle (golden_eagle)
      • Granatapet (granatapet)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • Greenwoods (greenwoods)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Hau-Hau Champion (hau_hau_champion)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hills Science Plan (hills_science_plan)
      • Hokamix (hokamix)
      • Holistic (holistic)
      • IAMS (iams)
      • ICF (icf)
      • Integra (integra)
      • Jahti & Vahti (jahti_vahti)
      • Josera (josera)
      • Kong (kong)
      • Lily's Kitchen (lily_s_kitchen)
      • Lukullus (lukullus)
      • Mac'S (mac_s)
      • Magnusson (magnusson)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • MERA (mera)
      • MUSH (mush)
      • N&D Grain Free Dog (n_d_grain_free_dog)
      • NATURAL TRAINER (natural_trainer)
      • Nature’s Variety (nature_s_variety)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Pedigree (pedigree)
      • Perfect Fit (perfect_fit)
      • Prima Dog (prima_dog)
      • PrimaDog (primadog)
      • Profine (profine)
      • Purina (purina)
      • Purina One (purina_one)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Racinel (racinel)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Rosie's Farm (rosie_s_farm)
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Sam'S Field (sam_s_field)
      • Sanimed (sanimed)
      • Schesir (schesir)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Specific (specific)
      • Spectrum (spectrum)
      • Stuzzy (stuzzy)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Trainer Natural Dog (trainer_natural_dog)
      • Trikem (trikem)
      • Trixie (trixie)
      • True Instinct (true_instinct)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • Virbac (virbac)
      • Wellness Core (wellness_core)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
      • Yarrah promopack (yarrah_promopack)
      • ZIWI (ziwi)
      • Ziwipeak (ziwipeak)
      • Zooplus (zooplus)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Kuiva-/märkäruoka (kuiva_ma_rka_ruoka):
      • Kuivaruoka (kuivaruoka)
      • Märkäruoka (ma_rka_ruoka)
    • Lemmikin elämänvaihe (lemmikin_ela_ma_nvaihe):
      • Aikuinen (adult)
      • Seniori (senior)
    • Rodun koko (rodun_koko):
      • X-Small ( <4kg) (x_small_4kg_)
      • Mini (5-10kg) (mini_5_10kg_)
      • Medium (11-25kg) (medium_11_25kg_)
      • Large (26-44kg) (large_26_44kg_)
      • Giant ( >45kg) (giant_45kg_)
    • Proteiinipitoisuus % (proteiinipitoisuus_):
      • < 22 % (proteiinipitoisuus__1)
      • 22 % - 25 % (proteiinipitoisuus__2)
      • 25 % - 28 % (proteiinipitoisuus__3)
      • ≥ 28 % (proteiinipitoisuus__4)
    • Ruoan sisältö (lemmikin_ruoan_maku):
      • Nauta (nauta)
      • Kana (kana)
      • Sika (sika)
      • Kala (kala)
      • Riista (riista)
      • Siipikarja (siipikarja)
      • Ankka (ankka)
      • Bataatti (bataatti)
      • Hirssi (hirssi)
      • Jänis (ja_nis)
      • Kalkkuna (kalkkuna)
      • Lammas (lammas)
      • Lohi (lohi)
      • Luu (luu)
      • Merilevä (merileva_)
      • Omena (omena)
      • Parsakaali (parsakaali)
      • Peruna (peruna)
      • Pinaatti (pinaatti)
      • Porkkana (porkkana)
      • Riisi (riisi)
      • Tonnikala (tonnikala)
      • Vihannes (vihannes)
      • Villisika (villisika)
      • Vuohi (vuohi)
    • Paino (kg) (paino):
      • < 2,5 kg (paino_1)
      • 2,5 kg - 8,1 kg (paino_2)
      • 8,1 kg - 12 kg (paino_3)
      • ≥ 12 kg (paino_4)
    • Lemmikin rotu (lemmikin_rotu):
      • Bokseri (bokseri)
      • Bulldoggi (bulldoggi)
      • Cavalierkingcharlesinspanieli (cavalierkingcharlesinspanieli)
      • Chihuahua (chihuahua)
      • Cockerspanieli (cockerspanieli)
      • Kultainennoutaja (kultainennoutaja)
      • Labradorinnoutaja (labradorinnoutaja)
      • Mopsi (mopsi)
      • Mäyräkoira (ma_yra_koira)
      • Ranskanbuldoggi (ranskanbuldoggi)
      • Rottweiler (rottweiler)
      • Saksanpaimenkoira (saksanpaimenkoira)
      • Shih tzu (shih_tzu)
      • Tanskandoggi (tanskandoggi)
      • Villakoira (villakoira)
      • Yorkshirenterrieri (yorkshirenterrieri)
    • Käyttötarkoitus (terveyshyo_tyja_):
      • Aktiivinen (aktiivinen)
      • Allergiaruoka (allergiaruoka)
      • Diabetes (diabetes)
      • Hampaiden hoito (hampaiden_hoito)
      • Herkkä vatsa (herkka_vatsa)
      • Ihon/turkinhoito (ihon_turkinhoito)
      • Lonkat/Nivelet (lonkat_nivelet)
      • Maksavaivat (maksavaivat)
      • Munuaisvaivat (munuaisvaivat)
      • Ruoansulatus (ruoansulatus)
      • Sterilisoitu/Kastroitu (sterilisoitu_kastroitu)
      • Suolistosairaudet (suolistosairaudet)
      • Tiine/Imettävä (tiine_imetta_va_)
      • Virtsakivet (virtsakivet)
      • Virtsavaivat (virtsavaivat)
      • Yleiskunto (yleiskunto)
      • Ylipaino (ylipaino)
    • Viljaton (viljaton):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Rasvapitoisuus % (rasvapitoisuus_):
      • < 11 % (rasvapitoisuus__1)
      • 11 % - 13 % (rasvapitoisuus__2)
      • 13 % - 15 % (rasvapitoisuus__3)
      • ≥ 15 % (rasvapitoisuus__4)
    • Pakkauksen tyyppi (annostelijan_tyyppi):
      • Annoskuppi (annoskuppi)
      • Annospussi (annospussi)
      • Pussi (pussi)
      • Tölkki (to_lkki)
    • Märkäruoan kosteus (%) (kosteussisa_lto_):
      • 79 % (kosteussisa_lto__79.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi