x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lily's Kitchen Koiranruoka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Lily's Kitchen Puppy Recipe Turkey & Duck 400g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225444376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/267994402.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229902395.jpg?ts=1
      Lily's Kitchen Lily's Kitchen Puppy Recipe Turkey & Duck 400g Puppy Recipe Turkey & Duck 400g Puppy Recipe Turkey & Duck 400g We've worked closely with our vet and nutritionist to create this delicious and nourishing recipe that gives the newest member of your family the very best nutrition and taste.At Lilys Kitchen, we believe puppies deserve the very best start in life.Made with lots of freshly prepared turkey and duck, weve also included wholesome fruit and veg for extra nourishment. Sweet potato and pumpkin are great sources of carbohydrate that will keep your puppy sustained and full of energy, while salmon oil provides the natural omegas 3 & 6 that help with growth and development.You wont find any nasty meat meals or fillers in this recipe, just natural, delicious ingredients (and its grain free, too). It has exactly the right levels of protein, calories and fat that growing pups need to help them stay healthy and on top form for all that learning and training to come.Specially formulated for puppies up to 8 - 14 months, depending on breed. (1)
      Lily's Kitchen Puppy Recipe Turkey & Duck 400g
      • 05060184246163
      • 05060184246170
      1
      deal
      19.39 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Herkkä vatsa DEFAULT
        • herkka_vatsa
      • Viljaton ruoka DEFAULT
        • kylla_
      • Hill´s Pet Nutrition DEFAULT
        • hill_s_pet_nutrition
      • Acana DEFAULT
        • acana
      • Eukanuba DEFAULT
        • eukanuba
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Kuivaruoka DEFAULT
        • kuivaruoka
      • Märkäruoka DEFAULT
        • ma_rka_ruoka
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Acana (acana)
      • Advance (advance)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Affinity Ultima (affinity_ultima)
      • Almo (almo)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Alpha Spirit (alpha_spirit)
      • Animonda (animonda)
      • Animonda GranCarno (animonda_grancarno)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Animonda Vom Feinsten (animonda_vom_feinsten)
      • Applaws (applaws)
      • Arion (arion)
      • Barking heads (barking_heads)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Briantos (briantos)
      • Brit (brit)
      • Brit Animals (brit_animals)
      • Brit Premium (brit_premium)
      • Burns (burns)
      • Caniland (caniland)
      • Carnilove (carnilove)
      • Carrier (carrier)
      • Cesar (cesar)
      • Clorexyderm (clorexyderm)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • CORE Petfood (core_petfood)
      • Crave (crave)
      • Dagsmark Petfood Oy (dagsmark_petfood_oy)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Doils (doils)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Exclusion (exclusion)
      • Fitmin (fitmin)
      • Forza10 (forza10)
      • FourFriends (fourfriends)
      • Friskies (friskies)
      • Frolic (frolic)
      • Golden Eagle (golden_eagle)
      • Granatapet (granatapet)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • Greenwoods (greenwoods)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Hau-Hau Champion (hau_hau_champion)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hills Science Plan (hills_science_plan)
      • Hokamix (hokamix)
      • Holistic (holistic)
      • IAMS (iams)
      • ICF (icf)
      • Integra (integra)
      • Jahti & Vahti (jahti_vahti)
      • Josera (josera)
      • Kong (kong)
      • Lily's Kitchen (lily_s_kitchen)
      • Lukullus (lukullus)
      • Mac'S (mac_s)
      • Magnusson (magnusson)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • MERA (mera)
      • MUSH (mush)
      • N&D Grain Free Dog (n_d_grain_free_dog)
      • NATURAL TRAINER (natural_trainer)
      • Nature’s Variety (nature_s_variety)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Pedigree (pedigree)
      • Perfect Fit (perfect_fit)
      • Prima Dog (prima_dog)
      • PrimaDog (primadog)
      • Profine (profine)
      • Purina (purina)
      • Purina One (purina_one)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Racinel (racinel)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Rosie's Farm (rosie_s_farm)
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Sam'S Field (sam_s_field)
      • Sanimed (sanimed)
      • Schesir (schesir)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Specific (specific)
      • Spectrum (spectrum)
      • Stuzzy (stuzzy)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Trainer Natural Dog (trainer_natural_dog)
      • Trikem (trikem)
      • Trixie (trixie)
      • True Instinct (true_instinct)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • Virbac (virbac)
      • Wellness Core (wellness_core)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
      • Yarrah promopack (yarrah_promopack)
      • ZIWI (ziwi)
      • Ziwipeak (ziwipeak)
      • Zooplus (zooplus)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Kuiva-/märkäruoka (kuiva_ma_rka_ruoka):
      • Kuivaruoka (kuivaruoka)
      • Märkäruoka (ma_rka_ruoka)
    • Lemmikin elämänvaihe (lemmikin_ela_ma_nvaihe):
      • Aikuinen (adult)
      • Seniori (senior)
    • Rodun koko (rodun_koko):
      • X-Small ( <4kg) (x_small_4kg_)
      • Mini (5-10kg) (mini_5_10kg_)
      • Medium (11-25kg) (medium_11_25kg_)
      • Large (26-44kg) (large_26_44kg_)
      • Giant ( >45kg) (giant_45kg_)
    • Proteiinipitoisuus % (proteiinipitoisuus_):
      • < 22 % (proteiinipitoisuus__1)
      • 22 % - 25 % (proteiinipitoisuus__2)
      • 25 % - 28 % (proteiinipitoisuus__3)
      • ≥ 28 % (proteiinipitoisuus__4)
    • Ruoan sisältö (lemmikin_ruoan_maku):
      • Nauta (nauta)
      • Kana (kana)
      • Sika (sika)
      • Kala (kala)
      • Riista (riista)
      • Siipikarja (siipikarja)
      • Ankka (ankka)
      • Bataatti (bataatti)
      • Hirssi (hirssi)
      • Jänis (ja_nis)
      • Kalkkuna (kalkkuna)
      • Lammas (lammas)
      • Lohi (lohi)
      • Luu (luu)
      • Merilevä (merileva_)
      • Omena (omena)
      • Parsakaali (parsakaali)
      • Peruna (peruna)
      • Pinaatti (pinaatti)
      • Porkkana (porkkana)
      • Riisi (riisi)
      • Tonnikala (tonnikala)
      • Vihannes (vihannes)
      • Villisika (villisika)
      • Vuohi (vuohi)
    • Paino (kg) (paino):
      • < 2,5 kg (paino_1)
      • 2,5 kg - 8,1 kg (paino_2)
      • 8,1 kg - 12 kg (paino_3)
      • ≥ 12 kg (paino_4)
    • Lemmikin rotu (lemmikin_rotu):
      • Bokseri (bokseri)
      • Bulldoggi (bulldoggi)
      • Cavalierkingcharlesinspanieli (cavalierkingcharlesinspanieli)
      • Chihuahua (chihuahua)
      • Cockerspanieli (cockerspanieli)
      • Kultainennoutaja (kultainennoutaja)
      • Labradorinnoutaja (labradorinnoutaja)
      • Mopsi (mopsi)
      • Mäyräkoira (ma_yra_koira)
      • Ranskanbuldoggi (ranskanbuldoggi)
      • Rottweiler (rottweiler)
      • Saksanpaimenkoira (saksanpaimenkoira)
      • Shih tzu (shih_tzu)
      • Tanskandoggi (tanskandoggi)
      • Villakoira (villakoira)
      • Yorkshirenterrieri (yorkshirenterrieri)
    • Käyttötarkoitus (terveyshyo_tyja_):
      • Aktiivinen (aktiivinen)
      • Allergiaruoka (allergiaruoka)
      • Diabetes (diabetes)
      • Hampaiden hoito (hampaiden_hoito)
      • Herkkä vatsa (herkka_vatsa)
      • Ihon/turkinhoito (ihon_turkinhoito)
      • Lonkat/Nivelet (lonkat_nivelet)
      • Maksavaivat (maksavaivat)
      • Munuaisvaivat (munuaisvaivat)
      • Ruoansulatus (ruoansulatus)
      • Sterilisoitu/Kastroitu (sterilisoitu_kastroitu)
      • Suolistosairaudet (suolistosairaudet)
      • Tiine/Imettävä (tiine_imetta_va_)
      • Virtsakivet (virtsakivet)
      • Virtsavaivat (virtsavaivat)
      • Yleiskunto (yleiskunto)
      • Ylipaino (ylipaino)
    • Viljaton (viljaton):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Rasvapitoisuus % (rasvapitoisuus_):
      • < 11 % (rasvapitoisuus__1)
      • 11 % - 13 % (rasvapitoisuus__2)
      • 13 % - 15 % (rasvapitoisuus__3)
      • ≥ 15 % (rasvapitoisuus__4)
    • Pakkauksen tyyppi (annostelijan_tyyppi):
      • Annoskuppi (annoskuppi)
      • Annospussi (annospussi)
      • Pussi (pussi)
      • Tölkki (to_lkki)
    • Märkäruoan kosteus (%) (kosteussisa_lto_):
      • 79 % (kosteussisa_lto__79.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi