x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Trainer Natural Dog Koiranruoka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Trainer Natural Dog Trainer Natural Medium, Beef, Rice, Ginseng - 12 kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231927078.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210261550.jpg?ts=1
      Trainer Natural Dog Trainer Natural Dog Trainer Natural Medium, Beef, Rice, Ginseng - 12 kg Trainer Natural Medium, Beef, Rice, Ginseng - 12 kg Trainer Natural Medium, Beef, Rice, Ginseng - 12 kg Keskikokoiset koirat tekevät mielellään töirä, ovat mukautuvia ja niiden elämänolosuhteet vaihtelevat paljon. Jotta koiran paino pysyisi hallinnassa myös silloin kun se tarvitsee vähemmän kaloreita (vähäisempi liikunta), ja jotta sen iho ja vatsa pysyisivät kunnossa ulkona työskennellessä, se tarvitsee erityistä ravintoa. Funktionaalinen ravinto auttaa pitämään koiran terveenä ja varmistaa, että se pystyy vastaamaan elinympäristönsä haasteisiin. Trainer Natural Medium , Beef, Rice, Ginseng on funktionaalinen ruoka keskikokoisille koiraroduille. Omenauute auttaa puhdistamaan hampaita ja antaa yhdessä Spirulina platensis -sinilevän kanssa koiran turkille luonnollista väriä. Liukenevien ja liukenemattomien kuitujen yhdistelmä, juurikaspyre ja pellavansiemenet säätelevät suolistoflooraa. Trainer Natural Medium, Beef, Rice, Ginseng lyhyesti: täysravinto pienet nappulat helpottavat pureskelua 100% luonnolliset raaka-aineet ei sisällä väri- tai säilöntäaineita kasvikuidut ja prebiootit tukeva (1)
      Trainer Natural Dog Trainer Natural Medium, Beef, Rice, Ginseng - 12 kg
      • 08015699006792
      1
      42.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Herkkä vatsa DEFAULT
        • herkka_vatsa
      • Viljaton ruoka DEFAULT
        • kylla_
      • Hill´s Pet Nutrition DEFAULT
        • hill_s_pet_nutrition
      • Acana DEFAULT
        • acana
      • Eukanuba DEFAULT
        • eukanuba
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Kuivaruoka DEFAULT
        • kuivaruoka
      • Märkäruoka DEFAULT
        • ma_rka_ruoka
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Acana (acana)
      • Advance (advance)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Affinity Ultima (affinity_ultima)
      • Almo (almo)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Alpha Spirit (alpha_spirit)
      • Animonda (animonda)
      • Animonda GranCarno (animonda_grancarno)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Animonda Vom Feinsten (animonda_vom_feinsten)
      • Applaws (applaws)
      • Arion (arion)
      • Barking heads (barking_heads)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Briantos (briantos)
      • Brit (brit)
      • Brit Animals (brit_animals)
      • Brit Premium (brit_premium)
      • Burns (burns)
      • Caniland (caniland)
      • Carnilove (carnilove)
      • Carrier (carrier)
      • Cesar (cesar)
      • Clorexyderm (clorexyderm)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • CORE Petfood (core_petfood)
      • Crave (crave)
      • Dagsmark Petfood Oy (dagsmark_petfood_oy)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Doils (doils)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Exclusion (exclusion)
      • Fitmin (fitmin)
      • Forza10 (forza10)
      • FourFriends (fourfriends)
      • Friskies (friskies)
      • Frolic (frolic)
      • Golden Eagle (golden_eagle)
      • Granatapet (granatapet)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • Greenwoods (greenwoods)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Hau-Hau Champion (hau_hau_champion)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hills Science Plan (hills_science_plan)
      • Hokamix (hokamix)
      • Holistic (holistic)
      • IAMS (iams)
      • ICF (icf)
      • Integra (integra)
      • Jahti & Vahti (jahti_vahti)
      • Josera (josera)
      • Kong (kong)
      • Lily's Kitchen (lily_s_kitchen)
      • Lukullus (lukullus)
      • Mac'S (mac_s)
      • Magnusson (magnusson)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • MERA (mera)
      • MUSH (mush)
      • N&D Grain Free Dog (n_d_grain_free_dog)
      • NATURAL TRAINER (natural_trainer)
      • Nature’s Variety (nature_s_variety)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Pedigree (pedigree)
      • Perfect Fit (perfect_fit)
      • Prima Dog (prima_dog)
      • PrimaDog (primadog)
      • Profine (profine)
      • Purina (purina)
      • Purina One (purina_one)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Racinel (racinel)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Rosie's Farm (rosie_s_farm)
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Sam'S Field (sam_s_field)
      • Sanimed (sanimed)
      • Schesir (schesir)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Specific (specific)
      • Spectrum (spectrum)
      • Stuzzy (stuzzy)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Trainer Natural Dog (trainer_natural_dog)
      • Trikem (trikem)
      • Trixie (trixie)
      • True Instinct (true_instinct)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • Virbac (virbac)
      • Wellness Core (wellness_core)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
      • Yarrah promopack (yarrah_promopack)
      • ZIWI (ziwi)
      • Ziwipeak (ziwipeak)
      • Zooplus (zooplus)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Kuiva-/märkäruoka (kuiva_ma_rka_ruoka):
      • Kuivaruoka (kuivaruoka)
      • Märkäruoka (ma_rka_ruoka)
    • Lemmikin elämänvaihe (lemmikin_ela_ma_nvaihe):
      • Aikuinen (adult)
      • Seniori (senior)
    • Rodun koko (rodun_koko):
      • X-Small ( <4kg) (x_small_4kg_)
      • Mini (5-10kg) (mini_5_10kg_)
      • Medium (11-25kg) (medium_11_25kg_)
      • Large (26-44kg) (large_26_44kg_)
      • Giant ( >45kg) (giant_45kg_)
    • Proteiinipitoisuus % (proteiinipitoisuus_):
      • < 22 % (proteiinipitoisuus__1)
      • 22 % - 25 % (proteiinipitoisuus__2)
      • 25 % - 28 % (proteiinipitoisuus__3)
      • ≥ 28 % (proteiinipitoisuus__4)
    • Ruoan sisältö (lemmikin_ruoan_maku):
      • Nauta (nauta)
      • Kana (kana)
      • Sika (sika)
      • Kala (kala)
      • Riista (riista)
      • Siipikarja (siipikarja)
      • Ankka (ankka)
      • Bataatti (bataatti)
      • Hirssi (hirssi)
      • Jänis (ja_nis)
      • Kalkkuna (kalkkuna)
      • Lammas (lammas)
      • Lohi (lohi)
      • Luu (luu)
      • Merilevä (merileva_)
      • Omena (omena)
      • Parsakaali (parsakaali)
      • Peruna (peruna)
      • Pinaatti (pinaatti)
      • Porkkana (porkkana)
      • Riisi (riisi)
      • Tonnikala (tonnikala)
      • Vihannes (vihannes)
      • Villisika (villisika)
      • Vuohi (vuohi)
    • Paino (kg) (paino):
      • < 2,5 kg (paino_1)
      • 2,5 kg - 8,1 kg (paino_2)
      • 8,1 kg - 12 kg (paino_3)
      • ≥ 12 kg (paino_4)
    • Lemmikin rotu (lemmikin_rotu):
      • Bokseri (bokseri)
      • Bulldoggi (bulldoggi)
      • Cavalierkingcharlesinspanieli (cavalierkingcharlesinspanieli)
      • Chihuahua (chihuahua)
      • Cockerspanieli (cockerspanieli)
      • Kultainennoutaja (kultainennoutaja)
      • Labradorinnoutaja (labradorinnoutaja)
      • Mopsi (mopsi)
      • Mäyräkoira (ma_yra_koira)
      • Ranskanbuldoggi (ranskanbuldoggi)
      • Rottweiler (rottweiler)
      • Saksanpaimenkoira (saksanpaimenkoira)
      • Shih tzu (shih_tzu)
      • Tanskandoggi (tanskandoggi)
      • Villakoira (villakoira)
      • Yorkshirenterrieri (yorkshirenterrieri)
    • Käyttötarkoitus (terveyshyo_tyja_):
      • Aktiivinen (aktiivinen)
      • Allergiaruoka (allergiaruoka)
      • Diabetes (diabetes)
      • Hampaiden hoito (hampaiden_hoito)
      • Herkkä vatsa (herkka_vatsa)
      • Ihon/turkinhoito (ihon_turkinhoito)
      • Lonkat/Nivelet (lonkat_nivelet)
      • Maksavaivat (maksavaivat)
      • Munuaisvaivat (munuaisvaivat)
      • Ruoansulatus (ruoansulatus)
      • Sterilisoitu/Kastroitu (sterilisoitu_kastroitu)
      • Suolistosairaudet (suolistosairaudet)
      • Tiine/Imettävä (tiine_imetta_va_)
      • Virtsakivet (virtsakivet)
      • Virtsavaivat (virtsavaivat)
      • Yleiskunto (yleiskunto)
      • Ylipaino (ylipaino)
    • Viljaton (viljaton):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Rasvapitoisuus % (rasvapitoisuus_):
      • < 11 % (rasvapitoisuus__1)
      • 11 % - 13 % (rasvapitoisuus__2)
      • 13 % - 15 % (rasvapitoisuus__3)
      • ≥ 15 % (rasvapitoisuus__4)
    • Pakkauksen tyyppi (annostelijan_tyyppi):
      • Annoskuppi (annoskuppi)
      • Annospussi (annospussi)
      • Pussi (pussi)
      • Tölkki (to_lkki)
    • Märkäruoan kosteus (%) (kosteussisa_lto_):
      • 79 % (kosteussisa_lto__79.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi