x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    True Instinct Koiranruoka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • True Instinct Nature's Variety Original No Grain Junior lohi - 12 kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245100896.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98361686.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88712888.jpg?ts=1
      True Instinct True Instinct Nature's Variety Original No Grain Junior lohi - 12 kg Nature's Variety Original No Grain Junior lohi - 12 kg Nature's Variety Original No Grain Junior lohi - 12 kg Mitä pienempi koira, sitä suuremmat vaatimukset? Varmaa on joka tapauksessa, että koiranpennuilla ja nuorilla koirilla on ensimmäisen elinvuoden aikana aivan erityiset ravintotarpeet, minkä vuoksi mukautettu ruoka on tärkeää. Nature's Variety Original No Grain Junior lohi on kehitetty erityisesti alle 12 kuukauden ikäisille koiralapsille, ja tarjoaa lemmikillesi optimaalisesti energiaa ja ravinteita. Erityisen koostumuksensa ansiosta kuivaruoka voi tukea hampaiden ja luiden sekä näköaistin ja aivojen normaalia kehitystä. Ruoka sisältää runsaasti lohta, joka sisältää muun muassa laadukkaita proteiineja, ja lisäksi siinä on valikoituja kasviperäisiä aineksia. Nature's Variety Original No Grain Junior lohi on viljaton koiranpentujen ruoka, joka sisältää viljan sijaan bataattia, herneitä ja kikherneitä hiilihydraattien lähteinä. Lisäksi siinä on erilaisia hedelmiä ja vihanneksia, jotka takaavat vitaaliaineiden optimaalisen saannin. Nature's Variety Original No Grain Junior lohi lyhyesti: m (1)
      True Instinct Nature's Variety Original No Grain Junior lohi - 12 kg
      • 03700260226925
      1
      72.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Herkkä vatsa DEFAULT
        • herkka_vatsa
      • Viljaton ruoka DEFAULT
        • kylla_
      • Hill´s Pet Nutrition DEFAULT
        • hill_s_pet_nutrition
      • Acana DEFAULT
        • acana
      • Eukanuba DEFAULT
        • eukanuba
      • Royal Canin DEFAULT
        • royal_canin
      • Kuivaruoka DEFAULT
        • kuivaruoka
      • Märkäruoka DEFAULT
        • ma_rka_ruoka
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Acana (acana)
      • Advance (advance)
      • Affinity Advance (affinity_advance)
      • Affinity Advance Veterinary Diets (affinity_advance_veterinary_diets)
      • Affinity Ultima (affinity_ultima)
      • Almo (almo)
      • Almo Nature (almo_nature)
      • Alpha Spirit (alpha_spirit)
      • Animonda (animonda)
      • Animonda GranCarno (animonda_grancarno)
      • Animonda Integra (animonda_integra)
      • Animonda Vom Feinsten (animonda_vom_feinsten)
      • Applaws (applaws)
      • Arion (arion)
      • Barking heads (barking_heads)
      • Beeztees (beeztees)
      • Belcando (belcando)
      • Beneful (beneful)
      • Bosch (bosch)
      • bosch HPC (bosch_hpc)
      • Bozita (bozita)
      • Bozita Robur (bozita_robur)
      • Briantos (briantos)
      • Brit (brit)
      • Brit Animals (brit_animals)
      • Brit Premium (brit_premium)
      • Burns (burns)
      • Caniland (caniland)
      • Carnilove (carnilove)
      • Carrier (carrier)
      • Cesar (cesar)
      • Clorexyderm (clorexyderm)
      • Concept for Life (concept_for_life)
      • CORE Petfood (core_petfood)
      • Crave (crave)
      • Dagsmark Petfood Oy (dagsmark_petfood_oy)
      • Dog chow (dog_chow)
      • Doils (doils)
      • Eukanuba (eukanuba)
      • Exclusion (exclusion)
      • Fitmin (fitmin)
      • Forza10 (forza10)
      • FourFriends (fourfriends)
      • Friskies (friskies)
      • Frolic (frolic)
      • Golden Eagle (golden_eagle)
      • Granatapet (granatapet)
      • Grau (grau)
      • Green Petfood (green_petfood)
      • Greenwoods (greenwoods)
      • Happy Dog (happy_dog)
      • Hau-Hau Champion (hau_hau_champion)
      • Herrmann's (herrmann_s)
      • Hill's Pet Nutrition (hill_s_pet_nutrition)
      • Hills (hills)
      • Hills Science Plan (hills_science_plan)
      • Hokamix (hokamix)
      • Holistic (holistic)
      • IAMS (iams)
      • ICF (icf)
      • Integra (integra)
      • Jahti & Vahti (jahti_vahti)
      • Josera (josera)
      • Kong (kong)
      • Lily's Kitchen (lily_s_kitchen)
      • Lukullus (lukullus)
      • Mac'S (mac_s)
      • Magnusson (magnusson)
      • Markus Mühle (markus_mu_hle)
      • Mars (mars)
      • MERA (mera)
      • MUSH (mush)
      • N&D Grain Free Dog (n_d_grain_free_dog)
      • NATURAL TRAINER (natural_trainer)
      • Nature’s Variety (nature_s_variety)
      • Opti Life (opti_life)
      • Optima (optima)
      • Orijen (orijen)
      • Pedigree (pedigree)
      • Perfect Fit (perfect_fit)
      • Prima Dog (prima_dog)
      • PrimaDog (primadog)
      • Profine (profine)
      • Purina (purina)
      • Purina One (purina_one)
      • Purina Pro Plan (purina_pro_plan)
      • Purizon (purizon)
      • Racinel (racinel)
      • Rinti (rinti)
      • Rocco (rocco)
      • Rosie's Farm (rosie_s_farm)
      • Royal Canin (royal_canin)
      • Sam'S Field (sam_s_field)
      • Sanimed (sanimed)
      • Schesir (schesir)
      • Simpsons Premium (simpsons_premium)
      • Specific (specific)
      • Spectrum (spectrum)
      • Stuzzy (stuzzy)
      • Taste Of The Wild (taste_of_the_wild)
      • Terra canis (terra_canis)
      • Trainer Natural Dog (trainer_natural_dog)
      • Trikem (trikem)
      • Trixie (trixie)
      • True Instinct (true_instinct)
      • Versele-Laga (versele_laga)
      • Vetoquinol (vetoquinol)
      • Virbac (virbac)
      • Wellness Core (wellness_core)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wolf of Wilderness (wolf_of_wilderness)
      • Yarrah (yarrah)
      • Yarrah promopack (yarrah_promopack)
      • ZIWI (ziwi)
      • Ziwipeak (ziwipeak)
      • Zooplus (zooplus)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Kuiva-/märkäruoka (kuiva_ma_rka_ruoka):
      • Kuivaruoka (kuivaruoka)
      • Märkäruoka (ma_rka_ruoka)
    • Lemmikin elämänvaihe (lemmikin_ela_ma_nvaihe):
      • Aikuinen (adult)
      • Seniori (senior)
    • Rodun koko (rodun_koko):
      • X-Small ( <4kg) (x_small_4kg_)
      • Mini (5-10kg) (mini_5_10kg_)
      • Medium (11-25kg) (medium_11_25kg_)
      • Large (26-44kg) (large_26_44kg_)
      • Giant ( >45kg) (giant_45kg_)
    • Proteiinipitoisuus % (proteiinipitoisuus_):
      • < 22 % (proteiinipitoisuus__1)
      • 22 % - 25 % (proteiinipitoisuus__2)
      • 25 % - 28 % (proteiinipitoisuus__3)
      • ≥ 28 % (proteiinipitoisuus__4)
    • Ruoan sisältö (lemmikin_ruoan_maku):
      • Nauta (nauta)
      • Kana (kana)
      • Sika (sika)
      • Kala (kala)
      • Riista (riista)
      • Siipikarja (siipikarja)
      • Ankka (ankka)
      • Bataatti (bataatti)
      • Hirssi (hirssi)
      • Jänis (ja_nis)
      • Kalkkuna (kalkkuna)
      • Lammas (lammas)
      • Lohi (lohi)
      • Luu (luu)
      • Merilevä (merileva_)
      • Omena (omena)
      • Parsakaali (parsakaali)
      • Peruna (peruna)
      • Pinaatti (pinaatti)
      • Porkkana (porkkana)
      • Riisi (riisi)
      • Tonnikala (tonnikala)
      • Vihannes (vihannes)
      • Villisika (villisika)
      • Vuohi (vuohi)
    • Paino (kg) (paino):
      • < 2,5 kg (paino_1)
      • 2,5 kg - 8,1 kg (paino_2)
      • 8,1 kg - 12 kg (paino_3)
      • ≥ 12 kg (paino_4)
    • Lemmikin rotu (lemmikin_rotu):
      • Bokseri (bokseri)
      • Bulldoggi (bulldoggi)
      • Cavalierkingcharlesinspanieli (cavalierkingcharlesinspanieli)
      • Chihuahua (chihuahua)
      • Cockerspanieli (cockerspanieli)
      • Kultainennoutaja (kultainennoutaja)
      • Labradorinnoutaja (labradorinnoutaja)
      • Mopsi (mopsi)
      • Mäyräkoira (ma_yra_koira)
      • Ranskanbuldoggi (ranskanbuldoggi)
      • Rottweiler (rottweiler)
      • Saksanpaimenkoira (saksanpaimenkoira)
      • Shih tzu (shih_tzu)
      • Tanskandoggi (tanskandoggi)
      • Villakoira (villakoira)
      • Yorkshirenterrieri (yorkshirenterrieri)
    • Käyttötarkoitus (terveyshyo_tyja_):
      • Aktiivinen (aktiivinen)
      • Allergiaruoka (allergiaruoka)
      • Diabetes (diabetes)
      • Hampaiden hoito (hampaiden_hoito)
      • Herkkä vatsa (herkka_vatsa)
      • Ihon/turkinhoito (ihon_turkinhoito)
      • Lonkat/Nivelet (lonkat_nivelet)
      • Maksavaivat (maksavaivat)
      • Munuaisvaivat (munuaisvaivat)
      • Ruoansulatus (ruoansulatus)
      • Sterilisoitu/Kastroitu (sterilisoitu_kastroitu)
      • Suolistosairaudet (suolistosairaudet)
      • Tiine/Imettävä (tiine_imetta_va_)
      • Virtsakivet (virtsakivet)
      • Virtsavaivat (virtsavaivat)
      • Yleiskunto (yleiskunto)
      • Ylipaino (ylipaino)
    • Viljaton (viljaton):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Rasvapitoisuus % (rasvapitoisuus_):
      • < 11 % (rasvapitoisuus__1)
      • 11 % - 13 % (rasvapitoisuus__2)
      • 13 % - 15 % (rasvapitoisuus__3)
      • ≥ 15 % (rasvapitoisuus__4)
    • Pakkauksen tyyppi (annostelijan_tyyppi):
      • Annoskuppi (annoskuppi)
      • Annospussi (annospussi)
      • Pussi (pussi)
      • Tölkki (to_lkki)
    • Märkäruoan kosteus (%) (kosteussisa_lto_):
      • 79 % (kosteussisa_lto__79.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi