x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Globber AUTHENTIC SPORTS Globber Explore Kolmipyörä 3 in 1, vaaleansininen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Globber AUTHENTIC SPORTS Globber Explore Kolmipyörä 3 in 1, vaaleansininen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Globber AUTHENTIC SPORTS Globber Explore Kolmipyörä 3 in 1, vaaleansininen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Globber AUTHENTIC SPORTS Globber Explore Kolmipyörä 3 in 1, vaaleansininen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212007283.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229478049.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155476753.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/200725769.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/200725767.jpg?ts=1
Globber Globber AUTHENTIC SPORTS Globber Explore Kolmipyörä 3 in 1, vaaleansininen AUTHENTIC SPORTS Globber Explore Kolmipyörä 3 in 1, vaaleansininen AUTHENTIC SPORTS Globber Explore Kolmipyörä 3 in 1, vaaleansininen Tuotetiedot: ALL-IN-ONE TAAPEROIDEN TASAPAINO- JA KOLMIPYÖRÄ | Taaperoiden tasapaino- ja kolmipyörä 10 kuukauden iästä 5-vuotiaaksi. Neljä sisäänrakennettua tilaa: taaperoiden kolmipyörä (1036 kk ikäisille), ohjattu kolmipyörä (1836 kk ikäisille), opettelukolmipyörä (2436 kk ikäisille) ja tasapainopyörä (25-vuotiaille). HYVIN SUUNNITELTU, ALL-IN-ONE TAAPEROIDEN TASAPAINO- JA KOLMIPYÖRÄ | Globberin EXPLORER TRIKE 4in1 muuntuu täysin ilman työkaluja erilaisiksi tuotteiksi lapsesi kasvuvaiheen m... (2)
  • 04895224400790
3
good_buy
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Unisex, Tytöt, Lapset
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: Kaikille sallittu
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi, Tekstiili
    • Väri: Sininen, Musta, Vihreä
  • 107.37 119.39 EUR 3
    3
    • Kidzone Kidzone
      Tuotetiedot: ALL-IN-ONE TAAPEROIDEN TASAPAINO- JA KOLMIPYÖRÄ | Taaperoiden tasapaino- ja kolmipyörä 10 kuukauden iästä 5-vuotiaaksi. Nelj...
      107.37, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Globberin kolmipyörä on todella monikäyttöinen ja muuntuu helposti kasvavan lapsen tarpeisiin. Sitä voi käyttää kolmipyöränä yhdessä työn...107.37, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Lapsellasi on hauskaa tämän ajoneuvon kanssa! Kolmipyörä sopii täydellisesti pienille lapsille. Mutta se voidaan helposti muuntaa vanhemp...
      109.84, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Babblarna Nordic Bike, kolmipyörä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101005626.jpg?ts=1
      Babblarna Babblarna Nordic Bike, kolmipyörä Nordic Bike, kolmipyörä Nordic Bike, kolmipyörä Lystikäs Babblarna-kuvioinen kolmipyörä Nordic Hoj -merkiltä. Pyörässä on irrotettava vanhemman työntöaisa sekä neljään asentoon säädettävä satula, minkä ansiosta pyörä kasvaa lapsen mukana ja tarjoaa pitkän käyttöajan. Nordic Hoj tarjoaa tuotteelle peräti 5 vuoden takuun. Pyörä on maalattu kestävällä akryylilakalla ja sen renkaat on valmistettu EVA-massiivimuovista, mikä tekee niistä erittäin hiljaiset. Kallistettavaan lavaan saa laitettua lelut ja muut matkassa tarvittavat asiat. Mukana tul... (9)
      Babblarna Nordic Bike, kolmipyörä
      • 07394437720352
      2
    • Kinderkraft Jazz 4 in 1 kolmipyörä harmaa, KKRJAZZGRY0000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178049172.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202488189.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216454765.jpg?ts=1
      Kinderkraft Kinderkraft Jazz 4 in 1 kolmipyörä harmaa, KKRJAZZGRY0000 Jazz 4 in 1 kolmipyörä harmaa, KKRJAZZGRY0000 Jazz 4 in 1 kolmipyörä harmaa, KKRJAZZGRY0000 Kinderkraftin hauskassa kolmipyörässä on turvavyö, esiin taitettava jalkatuki sekä lukittavat polkimet. Vanhemman työntöaisa on säädettävä ja irrotettava. Myös lapsen käsinojat voi halutessaan irrottaa. Kolmipyörässä on irrotettava ja säädettävä kuomu, joka suojaa lasta auringonsäteiltä ja sateelta. Pakkaukseen sisältyy pieni pyörälaukku. Kolmipyörän voi taittaa kokoon helppoa säilytystä ja kuljetusta varten. Ikäsuositus: 9 kk +. (1)
      Kinderkraft Jazz 4 in 1 kolmipyörä harmaa, KKRJAZZGRY0000
      • 05902533915002
      2
    • Nordic Hoj Kolmipyörä Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227468436.jpg?ts=1
      Nordic Hoj Nordic Hoj Kolmipyörä Sininen Kolmipyörä Sininen Kolmipyörä Sininen Nordic Hojn kolmipyrörä kippikorilla ja irroitettavalla työntöaisalla (1)
      Nordic Hoj Kolmipyörä Sininen
      • 07394437351631
      2
    • Doona Liki S5 Kolmipyöräinen Nitro Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225649498.jpg?ts=1
      Doona Doona Liki S5 Kolmipyöräinen Nitro Black Liki S5 Kolmipyöräinen Nitro Black Liki S5 Kolmipyöräinen Nitro Black Maailman kompaktein kokoontaitettava kolmipyöräinen! (1)
      Doona Liki S5 Kolmipyöräinen Nitro Black
      • 04897055665010
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 114.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 109.31
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 108.13
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 114.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 114.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 114.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 118.82
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 118.82
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 115.48
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 114.21
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 118.82
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 114.21
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 126.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 126.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 126.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 126.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 126.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 126.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 126.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 126.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 126.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 126.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 115.48
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 114.21
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 126.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 126.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 115.48
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 115.48
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 109.67
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 108.48
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 115.48
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 108.48
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 107.29
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 115.48
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 115.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 115.48
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 108.61
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 109.35
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 109.35
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 109.35
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 109.35
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 109.35
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 109.35
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 108.61
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 107.42
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 109.35
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 109.35
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 109.35
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 109.35
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 108.61
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 108.61
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 107.51
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 108.61
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 108.61
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 108.61
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 108.61
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 108.61
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 107.51
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 108.14
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 108.14
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 108.61
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 108.61
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 108.61
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 107.51
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 107.51
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 107.51
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 107.51
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 107.51
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 107.51
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 107.51
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 107.51
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 107.51
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 107.37
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 107.37
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 107.37
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 107.37
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 107.37
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 107.37
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 107.37
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 107.37
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 107.37
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 107.37
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 107.37
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 107.37
    • info@vertaa.fi