x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Kinderkraft Jazz 4 in 1 kolmipyörä harmaa, KKRJAZZGRY0000

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Kinderkraft Jazz 4 in 1 kolmipyörä harmaa, KKRJAZZGRY0000
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Kinderkraft Jazz 4 in 1 kolmipyörä harmaa, KKRJAZZGRY0000
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Kinderkraft Jazz 4 in 1 kolmipyörä harmaa, KKRJAZZGRY0000
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/178049172.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202488189.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216454765.jpg?ts=1
Kinderkraft Kinderkraft Jazz 4 in 1 kolmipyörä harmaa, KKRJAZZGRY0000 Jazz 4 in 1 kolmipyörä harmaa, KKRJAZZGRY0000 Jazz 4 in 1 kolmipyörä harmaa, KKRJAZZGRY0000 Kinderkraftin hauskassa kolmipyörässä on turvavyö, esiin taitettava jalkatuki sekä lukittavat polkimet. Vanhemman työntöaisa on säädettävä ja irrotettava. Myös lapsen käsinojat voi halutessaan irrottaa. Kolmipyörässä on irrotettava ja säädettävä kuomu, joka suojaa lasta auringonsäteiltä ja sateelta. Pakkaukseen sisältyy pieni pyörälaukku. Kolmipyörän voi taittaa kokoon helppoa säilytystä ja kuljetusta varten. Ikäsuositus: 9 kk +. (1)
  • 05902533915002
2
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Lapset
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Teräs
    • Väri: Harmaa
  • 117.90 159.00 EUR 2
    2
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Kinderkraftin hauskassa kolmipyörässä on turvavyö, esiin taitettava jalkatuki sekä lukittavat polkimet. Vanhemman työntöaisa on säädettäv...117.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Kidzone Kidzone
      JAZZ 4-in-1-kolmipyörä. Ratkaisujensa ansiosta siinä yhdistyy neljä tuotetta, joten voit muokata pyörää helposti lapsen iän ja motoristen...
      127.20, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Babblarna Nordic Bike, kolmipyörä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101005626.jpg?ts=1
      Babblarna Babblarna Nordic Bike, kolmipyörä Nordic Bike, kolmipyörä Nordic Bike, kolmipyörä Lystikäs Babblarna-kuvioinen kolmipyörä Nordic Hoj -merkiltä. Pyörässä on irrotettava vanhemman työntöaisa sekä neljään asentoon säädettävä satula, minkä ansiosta pyörä kasvaa lapsen mukana ja tarjoaa pitkän käyttöajan. Nordic Hoj tarjoaa tuotteelle peräti 5 vuoden takuun. Pyörä on maalattu kestävällä akryylilakalla ja sen renkaat on valmistettu EVA-massiivimuovista, mikä tekee niistä erittäin hiljaiset. Kallistettavaan lavaan saa laitettua lelut ja muut matkassa tarvittavat asiat. Mukana tul... (9)
      Babblarna Nordic Bike, kolmipyörä
      • 07394437720352
      2
    • Nordic Hoj Kolmipyörä Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227468436.jpg?ts=1
      Nordic Hoj Nordic Hoj Kolmipyörä Sininen Kolmipyörä Sininen Kolmipyörä Sininen Nordic Hojn kolmipyrörä kippikorilla ja irroitettavalla työntöaisalla (1)
      Nordic Hoj Kolmipyörä Sininen
      • 07394437351631
      2
    • Doona Liki S5 Kolmipyöräinen Nitro Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225649498.jpg?ts=1
      Doona Doona Liki S5 Kolmipyöräinen Nitro Black Liki S5 Kolmipyöräinen Nitro Black Liki S5 Kolmipyöräinen Nitro Black Maailman kompaktein kokoontaitettava kolmipyöräinen! (1)
      Doona Liki S5 Kolmipyöräinen Nitro Black
      • 04897055665010
      2
    • Kinderkraft Freeway Kolmipyörä, Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171012062.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202828609.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187538748.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214032905.jpg?ts=1
      Kinderkraft Kinderkraft Freeway Kolmipyörä, Harmaa Freeway Kolmipyörä, Harmaa Freeway Kolmipyörä, Harmaa Kinderkraftin monikäyttöinen kolmipyörä kasvaa lapsen mukana. Alussa, kun lapsi on vielä liian pieni ajelemaan itsenäisesti, vanhempi voi ohjata kolmipyörää työntökahvan avulla. Polkimet voidaan vaihtaa vapaalle niin, että lapsi voi rauhassa harjoitella niiden käyttöä, eikä pyörä liiku eteenpäin. Kolmipyörän kääntyvässä istuimessa on turvavyö ja irrotettavat käsinojat. Kuomu suojaa sateelta ja auringolta, mutta senkin voi halutessa irrottaa. Pyörässä on myös soittokello, mukinpidike ja tilava... (1)
      Kinderkraft Freeway Kolmipyörä, Harmaa
      • 05902533915538
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 119.25
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 119.25
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 119.25
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 119.25
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 119.25
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 119.25
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 119.25
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.25
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.25
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.25
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 119.25
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 110.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 110.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 119.25
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 119.25
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 119.25
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 119.25
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 119.25
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 117.90
    • info@vertaa.fi