x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Stanley Kompressori Stanley 8213360STN049

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Stanley Kompressori Stanley 8213360STN049
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Stanley Kompressori Stanley 8213360STN049
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Stanley Kompressori Stanley 8213360STN049
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/87935076.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/138177289.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/138176023.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/138176096.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/138176849.jpg?ts=1
Stanley Stanley Kompressori Stanley 8213360STN049 Kompressori Stanley 8213360STN049 Kompressori Stanley 8213360STN049 (1)
  • 08016738704082
1
  • Tekniset tiedot
    • Teho: 300 W
  • 163.00 163.00 EUR 1
    1
    • Verkter Verkter
      163.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Stanley Öljyvoideltu ilmakompressori Stanley FatMax FCCC404STF514
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246527050.jpg?ts=1
      Stanley Stanley Öljyvoideltu ilmakompressori Stanley FatMax FCCC404STF514 Öljyvoideltu ilmakompressori Stanley FatMax FCCC404STF514 Öljyvoideltu ilmakompressori Stanley FatMax FCCC404STF514 (2)
      Stanley Öljyvoideltu ilmakompressori Stanley FatMax FCCC404STF514
      • 08016738763973
      • FMXCM0061E
      1
    • DeWalt Kompressori DeWalt DPC6MRC-QS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208569073.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147720758.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237100766.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237100765.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237100764.jpg?ts=1
      DeWalt DeWalt Kompressori DeWalt DPC6MRC-QS Kompressori DeWalt DPC6MRC-QS Kompressori DeWalt DPC6MRC-QS Kannettava kompressori hyvällä teho-paino-suhteella pienille ja keskikokoisille työkaluille. Erittelyt Tankin tilavuus 6 l Jännite 230 V Hevosvoima 1.5 HV Teho 1100 W Pumpun tyyppi öljytön Max paine 8 Bar Ilmavirta 170 l/min Ilman vapaa tuotto 75 l/min Äänitaso LWa 1sd 97 / 1.5 dB Äänitaso LPa 1sd 77 dB Leveys 445 mm Pituus 360 mm Korkeus 400 mm Paino 12.8 kg En portabel kompressor med bra effekt-till-vikt-förhållande för små och medelstora verktyg. Specifikationer Tankvolym 6 l Spänning 230 V (1)
      DeWalt Kompressori DeWalt DPC6MRC-QS
      • 05902013950905
      • DPC6MRC-QS
      2
    • DeWalt Akkukompressori DeWalt DCC1054N-XJ; 54 V (ilman akkua ja laturia)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182807925.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147150945.jpg?ts=1
      DeWalt DeWalt Akkukompressori DeWalt DCC1054N-XJ; 54 V (ilman akkua ja laturia) Akkukompressori DeWalt DCC1054N-XJ; 54 V (ilman akkua ja laturia) Akkukompressori DeWalt DCC1054N-XJ; 54 V (ilman akkua ja laturia) Ominaisuudet Ensimmäinen 54V akkukäyttöinen kompressori OneTurn- -paineensäätimellä helppoon ja nopeaan toimintaan Toimii erinomaisen tehon antavilla DEWALT® 54V XR® FLEXVOLT -akuilla (myydään erikseen) Jopa 1220 naulaa yhdellä latauksella 1,2 mm (18GA) viimeistelynaulaimella. Tämä kattaa yhden päivän kiinnitystyöt yhdellä akulla* Vapaa ilmantuotto 31 litraa/minuutti @7 baaria (aina 9,3 baariin) nopeisiin viimeistelysovelluksiin Yhteensopiva kaikkiin pneumaattisiin naulaimiin. Sopii ihanteellis (1)
      DeWalt Akkukompressori DeWalt DCC1054N-XJ; 54 V (ilman akkua ja laturia)
      • 05902013962687
      2
    • Stanley Kompressori Stanley B6CC304STN003
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150397951.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107393086.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107393090.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172305701.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107393087.jpg?ts=1
      Stanley Stanley Kompressori Stanley B6CC304STN003 Kompressori Stanley B6CC304STN003 Kompressori Stanley B6CC304STN003 (1)
      Stanley Kompressori Stanley B6CC304STN003
      • 08016738702620
      • B6CC304STN003
      1
    • min
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 163.00
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 163.00
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 163.00
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 163.00
    • info@vertaa.fi