x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Playstation 4 Moto GP 20 (PS4)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Playstation 4 Moto GP 20 (PS4)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Playstation 4 Moto GP 20 (PS4)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Playstation 4 Moto GP 20 (PS4)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/152169832.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153939121.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153939119.jpg?ts=1
Playstation 4 Playstation 4 Moto GP 20 (PS4) Moto GP 20 (PS4) Moto GP 20 (PS4) Moottoripyöräpeli, jossa on mukana kauden 2020 viralliset sarjat mukaan lukien Red Bull Moto GP, Rookies Cup, MotoGP, Moto2, Moto3 sekä uusimpana MotoE, jossa ajokkeina on sähköllä toimivat moottoripyörät.Mukana ovat myös kaikki MotoGP tallit ajokkeineen sisältäen yli 90 kuljettajaa sekä 20 ajorataa sisältäen myös kesäkuussa avattavan KymiRing radan, joka sijaitsee Kouvolassa.Tuunaa ajokkisi varusteet ja pyöräsi ajokuntoon lukuisilla eri varaosilla ja mainoksilla.Lähde mukaan pikakisaan tai t... (1)
  • 08057168500578
  • 8057168500578
3
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ikäraja
    • PEGI luokitus: 3+
  • Alusta
    • Pelialusta: PlayStation 4
  • 20.50 64.90 EUR 3
    3
    • stargame24.fi stargame24.fi
      7.2 (1)
      Moottoripyöräpeli, jossa on mukana kauden 2020 viralliset sarjat mukaan lukien Red Bull Moto GP, Rookies Cup, MotoGP, Moto2, Moto3 sekä u...20.50, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      Moottoripyöräpeli, jossa on mukana Suomen upouusi KymiRing rata, joka sijaitsee Kouvolassa. Sisältää myös kauden 2020 viralliset sarjat m...
      45.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Elisa Verkkokauppa Elisa Verkkokauppa
      4.424883055934149 (4)
      Moottoripyöräpeli, jossa on mukana kauden 2020 viralliset sarjat mukaan lukien Red Bull Moto GP, Rookies Cup, MotoGP, Moto2, Moto3 sekä u...64.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • 8Bitdo 6922621501695
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172517743.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237678228.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202412600.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184983834.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177924612.jpg?ts=1
      8Bitdo 8Bitdo 6922621501695 6922621501695 6922621501695 Quick mode switch at the back, no need for combination buttions to power on (1)
      8Bitdo 6922621501695
      • 06922621501695
      5
    • Xbox One Marvel Guardians of the Galaxy Xbox Series Xbox One (Käytetty)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221936409.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207081784.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207081783.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206244569.jpg?ts=1
      Xbox One Xbox One Marvel Guardians of the Galaxy Xbox Series Xbox One (Käytetty) Marvel Guardians of the Galaxy Xbox Series Xbox One (Käytetty) Marvel Guardians of the Galaxy Xbox Series Xbox One (Käytetty) Lähde hurjalle matkalle ympäri kosmosta uudenlaisessa Marvel's Guardians of the Galaxy -pelissä. Hahmon takaa kuvatussa toimintaseikkailussa ohjataan Star-Lordia, joka on rohkean mutta kyseenalaisen johtajuutensa avulla saanut koottua epätavanomaisista sankareista koostuvan eriskummallisen ryhmän. Joku mäntti (ei toki itse Star-Lord) on käynnistänyt tuhoisan tapahtumasarjan. Vain sinä voit pitää arvaamattomat vartijat yhdessä tarpeeksi kauan, että voitte estää planeettojen tuhoutumisen. Käytä... (2)
      Xbox One Marvel Guardians of the Galaxy Xbox Series Xbox One (Käytetty)
      • 05021290092181
      • 04973442582389
      • 5021290092181
      6
    • Xbox One Tiny Tina's Wonderlands: Chaotic Great Edition (Xbox One & Xbox Series X )
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207130306.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205901418.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205901420.jpg?ts=1
      Xbox One Xbox One Tiny Tina's Wonderlands: Chaotic Great Edition (Xbox One & Xbox Series X ) Tiny Tina's Wonderlands: Chaotic Great Edition (Xbox One & Xbox Series X ) Tiny Tina's Wonderlands: Chaotic Great Edition (Xbox One & Xbox Series X ) Lähde eeppiselle seikkailulle täynnä mielikuvitusta, ihmeitä ja voimakkaita aseita.Luodit, taikuus ja miekat törmäävät tässä kaoottisessa fantasiamaailmassa, jonka ennalta arvaamaton Tiny Tina herättää eloon.Luo moniluokkainen sankari ja ryöstä, räiski, hakkaa ja loitsi tiesi läpi omituisten hirviöiden ja rikkauksia täynnä olevien luolastojen, kun yrität pysäyttää tyrannimaisen Dragon Lordin.Kaikki ovat tervetulleita, joten liity ryhmään, pistä seikkailusaappaat jalkaasi ja ole Chaotic Great.... (1)
      Xbox One Tiny Tina's Wonderlands: Chaotic Great Edition (Xbox One & Xbox Series X )
      • 05026555365383
      • 103368
      2
    • 8Bitdo Pro 2 langaton ohjain (Gray Edition)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172517745.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211574044.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178437799.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217418719.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210661207.jpg?ts=1
      8Bitdo 8Bitdo Pro 2 langaton ohjain (Gray Edition) Pro 2 langaton ohjain (Gray Edition) Pro 2 langaton ohjain (Gray Edition) Pikatila kytkin takana, ei tarvita yhdistelmäpainikkeita virran kytkemiseksi. 2 ylimääräistä pro-tason takapainiketta, jotka voidaan helposti muokata tai profiloida ultimaattisen ohjelmiston avulla. erillinen profiilipainike vastaavilla merkkivaloilla. Säätimeen voidaan tallentaa enintään 3 profiilisarjaa. optimoidut kahvat mukavuuden tuntuisiksi. se antaa sinulle Elite-kontrollin ohjaimen jokaisesta osasta: muokkaa painikkeiden kartoitusta, säädä kepin ja liipaisun herkkyyttä, tärinän hallin... (2)
      8Bitdo Pro 2 langaton ohjain (Gray Edition)
      • 06922621501725
      4
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 50.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 50.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 50.50
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 20.50
    • info@vertaa.fi