x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bosch kotileikit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Bosch -leikkipölynimuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115716344.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150561914.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151467355.jpg
      Bosch Bosch -leikkipölynimuri -leikkipölynimuri -leikkipölynimuri Bosch pölynimuri, lelu aidonoloisilla toiminnoilla. Tuotetietoja: Valmistajan tuotenumero: 6828 Letku voidaan kiinnittää imurin alle Kääntyvät renkaat ja irrotettava säiliö ON/OFF -painike Mitat: 40 x 18 x 22 cm Paristot: 3 x AA 1,5 V (eivät kuulu toimitukseen) Ei sovellu alle 3-vuotiaille. Pakkaus sisältää pieniä osia. Tukehtumisvaara! (1)
      Bosch -leikkipölynimuri
      • 04009847068286
      • 6828
      1
      41.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Hape DEFAULT
        • hape
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Hape (hape)
      • Boland (boland)
      • BRIO (brio)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Dantoy (dantoy)
      • Baby Born (baby_born)
      • Bosch (bosch)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Exit (exit)
      • Goki (goki)
      • Green Toys (green_toys)
      • Hasbro (hasbro)
      • Jakks (jakks)
      • Janod (janod)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Klein (klein)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Micki (micki)
      • Miele (miele)
      • No name (no_name)
      • Pinolino (pinolino)
      • Sebra (sebra)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smoby (smoby)
      • Step2 (step2)
      • Tanner (tanner)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tidlo (tidlo)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viga (viga)
      • Widmann (widmann)
      • Wonderworld (wonderworld)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
      • 20€ - 30€ (low)
      • 30€ - 55€ (medium)
      • > 55€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Vohvelirauta (vohvelirauta)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi