x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    BRIO kotileikit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • BRIO -hella, punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150516927.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134260562.jpg
      BRIO BRIO -hella, punainen -hella, punainen -hella, punainen Klassinen BRIO Hella on ehdoton kaluste lastenhuoneen tai leikkimökin pikkukeittiöön!Tukeva puinen hella leikkikeittiön pikkukokeille!Aukeava uunin luukku ja liikkuvat säätimetIkäsuositus: yli 3-vuotiaille (2)
      BRIO -hella, punainen
      • 07312350313550
      5
      good_buy
      31.00 EUR
    • BRIO Hella, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133476467.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/83496688.jpg
      BRIO BRIO Hella, valkoinen Hella, valkoinen Hella, valkoinen Keittiö on kodin sydän! Kautta aikojen on keittiö ollut kerääntymispaikka. PerinteikäsBRIO®-hella innostaa lasta tutkimaan ja kokeilemaan uutta keittotaidon parissa täysin turvallisissa olosuhteissa. Hellassa on aukeava uuninluukku ja liikkuvat säätimet. Ennen kuin huomaatkaan, on sinulla kotona pieni kokki. Hyvää ruokahalua! Mitat 40 x 30 cm, korkeus 50 cm. Ikäsuositus yli 3-vuotiaille. (1)
      BRIO Hella, valkoinen
      • 07312350313574
      4
      34.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Hape DEFAULT
        • hape
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Hape (hape)
      • BRIO (brio)
      • Dantoy (dantoy)
      • Bosch (bosch)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Everearth (everearth)
      • Exit (exit)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Goki (goki)
      • Green Toys (green_toys)
      • Hasbro (hasbro)
      • Howa (howa)
      • Janod (janod)
      • Junior home (junior_home)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Klein (klein)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lena (lena)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miele (miele)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Pinolino (pinolino)
      • Polesie (polesie)
      • Roba (roba)
      • Silverlit (silverlit)
      • Simba (simba)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smoby (smoby)
      • Step2 (step2)
      • Tanner (tanner)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tidlo (tidlo)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viga (viga)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vileda (vileda)
      • Wonder-World (wonder_world)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
      • 20€ - 30€ (low)
      • 30€ - 55€ (medium)
      • > 55€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi