x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Kidkraft Vintage Leikkikeittiö, White

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Kidkraft Vintage Leikkikeittiö, White
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Kidkraft Vintage Leikkikeittiö, White
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Kidkraft Vintage Leikkikeittiö, White
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124141978.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/103589460.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/102945449.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/118236973.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/148186392.jpg
Kidkraft Kidkraft Vintage Leikkikeittiö, White Vintage Leikkikeittiö, White Vintage Leikkikeittiö, White KidKraftin Vintage-leikkikeittiö on ihanan tilava retrokeittiö, jossa useat lapset voivat leikkiä samanaikasesti. Leikkikeittiöön kuuluu uuni, jääkaappi, mikroaaltouuni sekä liesi käännettävillä säätönapeilla. Keittiön kaikki ovet ovat avattavia ja suljettavia aivan niin kuin oikeassa keittiössä! Leikkikeittiössä on myös irroitettava tiskiallas, runsaasti säilytystilaa keittiötarvikkeille sekä langaton puhelin. - Yksityiskohtainen kokoamisohje tulee keittiön mukana. Ikäsuositus: 3 vuotta +. ... (1)
  • 00706943532089
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Lapset
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
    • Materiaalit: Puu
  • 116.90 244.74 EUR 2
    2
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      KidKraftin Vintage-leikkikeittiö on ihanan tilava retrokeittiö, jossa useat lapset voivat leikkiä samanaikasesti. Leikkikeittiöön kuuluu ...116.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Hyvää ruokahalua! Leikkikeittiön parissa lapset voivat leikkiä vaikka suurtalouskokkia. Oiva lahjaidea Ovet voidaan avata ja sulkea Käänt...244.74, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Wonderworld - Kahvikone, puusta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201785342.jpg
      Wonderworld Wonderworld - Kahvikone, puusta - Kahvikone, puusta - Kahvikone, puusta Nyt voit vihdoin valmistaa laadukasta kahvia kodin leikkikeittiössä pieni barista rakastaa tarjoilla upean kupin kahvia höyrytetyllä maidolla ja pienellä kakkupalalla.. Kahvikoneen toinen puoli on tarjoilutiski, jossa on esillä herkullisia leivonnaisia, toinen puoli on baristan taidokasta kahvinvalmistusta varten.Kahvikone on täysin samankaltainen kuin oikeissa kahviloissa. Kahvin voi valmistaa kivannäköiseen teelusikalliseen kuppiin ja hanan voi asettaa painikkeella oikeaan vahvuuteen. Tämä... (1)
      Wonderworld - Kahvikone, puusta
      • 08851285145670
      1
    • Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161746331.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226726412.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147317763.jpg
      Leluakatemia Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kplKultarahaa muovista, 72 kpl (2)
      Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl
      • 00013051495121
      1
    • Klein Lääkärinlaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175038181.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214660415.jpg
      Klein Klein Lääkärinlaukku Lääkärinlaukku Lääkärinlaukku Tukeva laatikko, jossa kätevä kantokahva. Sisältää paljon tarvikkeita: Stetoskooppi, kuumemittari, refleksivasara, ruisku, korvien tarkistusväline, 2 x sakset, laastari, ensiapuvinkkejä, pieni vanurasia, lämpökartta ja reseptivihko. Sopii yli kolmivuotiaille lapsille. Valmistettu Saksassa. (2)
      Klein Lääkärinlaukku
      • 04009847044570
      1
      deal
    • Vileda Broom and dustpan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220982579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144306957.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97463114.jpg
      Vileda Vileda Broom and dustpan Broom and dustpan Broom and dustpan Brush & broom tray with long shaft. (1)
      Vileda Broom and dustpan
      • 04009847067449
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 119.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 119.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 119.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 119.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 119.90
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 119.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 142.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 142.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 142.90
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 131.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 131.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 131.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 131.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 131.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 131.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 131.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 131.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 238.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 216.58
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 214.20
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 238.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 238.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 216.58
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 214.20
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 238.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 193.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 193.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 193.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 193.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 193.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 193.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 193.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 193.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 193.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 193.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 193.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 193.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 193.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 193.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 193.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 193.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 193.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 193.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 193.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 193.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 193.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 193.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 193.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 116.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 116.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 116.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 193.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 193.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 145.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 116.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 116.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 116.90
    • info@vertaa.fi