x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Klein kotileikit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Klein Palomiehen varusteet, 7 osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148556317.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146110403.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140410467.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124960168.jpg
      Klein Klein Palomiehen varusteet, 7 osaa Palomiehen varusteet, 7 osaa Palomiehen varusteet, 7 osaa Lystikäs palomiessetti Klein Toys -merkiltä. Settiin sisältyy suojanaamari, paristokäyttöinen taskulamppu, megafoni, puhelin, palosammutin, pilli, nimilaatta kaikkea, mitä pieni pelastaja kaivata saattaa! Näiden varusteiden avulla kelpaa uppoutua jännittäviin pelastusleikkeihin. Ikäsuositus: 3 vuotta +. (1)
      Klein Palomiehen varusteet, 7 osaa
      • 04009847089502
      1
      deal
      24.80 EUR
    • Klein Leikkikeittiö Bosch + espressokeitin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82028357.jpg
      Klein Klein Leikkikeittiö Bosch + espressokeitin Leikkikeittiö Bosch + espressokeitin Leikkikeittiö Bosch + espressokeitin Leikkikeittiö Bosch Tuotenumero: 9295 Settiin kuuluu: 2 lautasta 2 kuppia 2 alulautasta 2 haarukkaa 2 veistä 2 soppalusikkaa 2 pikkulusikkaa 1 kattila kannella 1 paistinpannu soppakauha 1 paistolasta 2 lastaa suolasirotin 1 pippurisirotin Paristokäyttöinen: 4 x LR20 1,5 V (ei sis. pakkaukseen) Mitat: 69 x 33 x 95 cm Huom.! Käyttö vain aikuisen läsnä ollessa! Ei alle 3-vuotiaille. Sisältää pieniä osia. Tukehtumisvaara! (1)
      Klein Leikkikeittiö Bosch + espressokeitin
      • 04009847092953
      1
      deal
      76.30 EUR
    • Klein Princess Coralie Meikkisalkku valolla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148553418.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110876667.jpg
      Klein Klein Princess Coralie Meikkisalkku valolla Princess Coralie Meikkisalkku valolla Princess Coralie Meikkisalkku valolla Klein Toysin kaunis meikkisetti Princess Coralie -sarjasta. Meikkilaukku sisältää luomivärejä, poskipunaa, huulikiiltoja sekä irtokynnet kuudessa eri värissä. Laukun kannessa on peili, jonka reunassa olevat valot auttavat näkemään kunnolla meikatessasi. Tämä näppärä laukku on helppo ottaa mukaan minne tahansa! (1)
      Klein Princess Coralie Meikkisalkku valolla
      • 04009847055767
      1
      deal
      33.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • BRIO DEFAULT
        • brio
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • BRIO (brio)
      • Hape (hape)
      • Boland (boland)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Book (book)
      • 4M (4m)
      • Amscan (amscan)
      • Bosch (bosch)
      • Create It! (create_it_)
      • Dantoy (dantoy)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Eitech (eitech)
      • Enigma (enigma)
      • Exit (exit)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Green Toys (green_toys)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Innergames (innergames)
      • Janod (janod)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Klein (klein)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miele (miele)
      • No name (no_name)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Pinolino (pinolino)
      • Sekalaiset (sekalaiset)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Silverlit (silverlit)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smoby (smoby)
      • Spin Master (spin_master)
      • Step2 (step2)
      • Tanner (tanner)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tidlo (tidlo)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viga (viga)
      • Vilac (vilac)
      • Weber (weber)
      • Wonderworld (wonderworld)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
      • 20€ - 30€ (low)
      • 30€ - 55€ (medium)
      • > 55€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Vegaoo Disco (vegaoo_disco)
      • Vegaoo Disko (vegaoo_disko)
      • Vegaoo Prinsessa (vegaoo_prinsessa)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi