x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Leifheit Pyykinkuivausteline

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Leifheit Pyykinkuivausteline
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Leifheit Pyykinkuivausteline
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Leifheit Pyykinkuivausteline
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158509777.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223887424.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226110403.jpg
Leifheit Leifheit Pyykinkuivausteline Pyykinkuivausteline Pyykinkuivausteline Leifheit Pyykinkuivausteline lapsille Tuotenumero: 6564 Huom.! Ei alle 3-vuotiaille. Sisältää pieniä osia: tukehtumisvaara! Tukehtumisvaara! (1)
  • 04009847065643
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Unisex, Tytöt
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen, Vaaleanpunainen
    • Materiaalit: Muovi
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: Kaikille sallittu
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 27.48 27.48 EUR 1
    1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Leifheit Pyykinkuivausteline lapsille Tuotenumero: 6564 Huom.! Ei alle 3-vuotiaille. Sisältää pieniä osia: tukehtumisvaara! Tukehtumisvaara!27.48, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Wonderworld - Kahvikone, puusta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201785342.jpg
      Wonderworld Wonderworld - Kahvikone, puusta - Kahvikone, puusta - Kahvikone, puusta Nyt voit vihdoin valmistaa laadukasta kahvia kodin leikkikeittiössä pieni barista rakastaa tarjoilla upean kupin kahvia höyrytetyllä maidolla ja pienellä kakkupalalla.. Kahvikoneen toinen puoli on tarjoilutiski, jossa on esillä herkullisia leivonnaisia, toinen puoli on baristan taidokasta kahvinvalmistusta varten.Kahvikone on täysin samankaltainen kuin oikeissa kahviloissa. Kahvin voi valmistaa kivannäköiseen teelusikalliseen kuppiin ja hanan voi asettaa painikkeella oikeaan vahvuuteen. Tämä... (1)
      Wonderworld - Kahvikone, puusta
      • 08851285145670
      1
    • Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161746331.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226726412.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147317763.jpg
      Leluakatemia Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kplKultarahaa muovista, 72 kpl (2)
      Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl
      • 00013051495121
      1
    • Our Generation - Backyard Grill – BBQ (737954)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169968288.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199470631.jpg
      Our Generation Our Generation - Backyard Grill – BBQ (737954) - Backyard Grill – BBQ (737954) - Backyard Grill – BBQ (737954) (1)
      Our Generation - Backyard Grill – BBQ (737954)
      • 00062243440371
      1
    • Vileda Broom and dustpan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220982579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144306957.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97463114.jpg
      Vileda Vileda Broom and dustpan Broom and dustpan Broom and dustpan Brush & broom tray with long shaft. (1)
      Vileda Broom and dustpan
      • 04009847067449
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 28.85
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 27.01
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 26.78
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 28.85
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 27.85
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 24.96
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 24.76
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 26.85
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 24.76
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 26.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 21.38
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 21.38
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 21.38
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 21.38
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 21.38
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 21.38
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 24.96
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 24.96
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 24.76
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 25.38
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 27.48
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 25.75
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 25.54
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 27.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 27.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 27.48
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 25.54
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 27.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.48
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 27.48
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.48
    • info@vertaa.fi