x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Theo Klein LEIFHEIT lattianpuhdistussarja

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Theo Klein LEIFHEIT lattianpuhdistussarja
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Theo Klein LEIFHEIT lattianpuhdistussarja
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Theo Klein LEIFHEIT lattianpuhdistussarja
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237009702.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237009700.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237009703.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/198060092.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217352161.jpg?ts=1
Theo Klein Theo Klein LEIFHEIT lattianpuhdistussarja LEIFHEIT lattianpuhdistussarja LEIFHEIT lattianpuhdistussarja Leifheit -tuotteen kopio. Setissä 1 x lattiamoppi, 1 x ämpäri ja vedenpuristin. Ikäsuositus 3+. Valmistettu Saksassa. (1)
  • 04009847065582
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Turkoosi
    • Materiaalit: Muovi
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 5+, 4+
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 22.94 23.89 EUR 1
    1
    • XS Lelut XS Lelut
      Leifheit -tuotteen kopio. Setissä 1 x lattiamoppi, 1 x ämpäri ja vedenpuristin. Ikäsuositus 3+. Valmistettu Saksassa.
      22.94, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Cam Cam Copenhagen - Ice Cream Play Set Natural - 12 months - 5 years - Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208859695.jpg?ts=1
      Cam Cam Copenhagen Cam Cam Copenhagen - Ice Cream Play Set Natural - 12 months - 5 years - Brown - Ice Cream Play Set Natural - 12 months - 5 years - Brown - Ice Cream Play Set Natural - 12 months - 5 years - Brown Cam Cam Copenhagen - Kitchen Toys - Natural Ice Cream play set by Cam Cam. Encourages social skills through imaginative play. This product is made with FSC® certified materials.What you get: 1 x Stand 4 x Ice Cream Measurements: 18 x 13 x 4.5 cm. Materials: Beech, Oak Wood. Spot clean only. (1)
      Cam Cam Copenhagen - Ice Cream Play Set Natural - 12 months - 5 years - Brown
      • 05712805044848
      1
    • Le Toy Van - Honeybake Mixer - 3 - 6 years - Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147746088.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197971619.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234904794.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223781711.jpg?ts=1
      Le Toy Van Le Toy Van - Honeybake Mixer - 3 - 6 years - Blue - Honeybake Mixer - 3 - 6 years - Blue - Honeybake Mixer - 3 - 6 years - Blue Le Toy Van - Kitchen Toys - Honeybake mixer by Le Toy Van. Functioning dials. Water-based, non-toxic paint. Encourages imaginative play. Encourages social skills through play.What you get: 1 x Mixer 1 x Flour 1 x Sugar 1 x Rolling Pin 1 x Egg Measurements: 23 x 13 x 23 cm. Suitable for ages 2 years and up. Materials: Rubber Wood. Spot clean only. (1)
      Le Toy Van - Honeybake Mixer - 3 - 6 years - Blue
      • 05060023412858
      2
    • Hape Mix & Bake Blender yleiskone
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215104726.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237199780.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208547969.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197915991.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237199779.jpg?ts=1
      Hape Hape Mix & Bake Blender yleiskone Mix & Bake Blender yleiskone Mix & Bake Blender yleiskone Hape - Kitchen Toys - Mixer play set by Hape. Your little one can start a bakery with their friends and bake for all their toys. Functioning dials. Encourages imaginative play. Encourages social skills through play.What you get: 1 x Mixer 1 x Flour 1 x Sugar Packaging: 26 x 20 x 15 cm. Suitable for ages 3 years and up. WARNING: Not suitable for children under 3 years. Meets or exceeds safety standards ASTM F963 and EN71. CE Marked. Materials: Wood. Spot clean only. (1)
      Hape Mix & Bake Blender yleiskone
      • 06943478019331
      2
    • Theo Klein Lääkärinlaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175038181.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214660415.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237245937.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237245940.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237245945.jpg?ts=1
      Theo Klein Theo Klein Lääkärinlaukku Lääkärinlaukku Lääkärinlaukku Tukeva laatikko, jossa kätevä kantokahva. Sisältää paljon tarvikkeita: Stetoskooppi, kuumemittari, refleksivasara, ruisku, korvien tarkistusväline, 2 x sakset, laastari, ensiapuvinkkejä, pieni vanurasia, lämpökartta ja reseptivihko. Sopii yli kolmivuotiaille lapsille. Valmistettu Saksassa. (1)
      Theo Klein Lääkärinlaukku
      • 04009847044570
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 23.89
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 20.09
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 20.09
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.09
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.09
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.09
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 18.19
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 18.19
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 22.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 18.19
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 18.19
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 18.19
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 20.09
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 20.09
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 20.09
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 20.09
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 20.09
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 20.09
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 20.09
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 20.09
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 18.19
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 18.19
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 18.19
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 18.19
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 18.19
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 18.19
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 20.09
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 20.09
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 20.09
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 20.09
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 22.94
    • info@vertaa.fi