x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Theo Klein Leikkikeittiö Miele, Party Catering

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Theo Klein Leikkikeittiö Miele, Party Catering
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Theo Klein Leikkikeittiö Miele, Party Catering
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Theo Klein Leikkikeittiö Miele, Party Catering
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223797989.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/185848474.jpg
Theo Klein Theo Klein Leikkikeittiö Miele, Party Catering Leikkikeittiö Miele, Party Catering Leikkikeittiö Miele, Party Catering Leikkikeittiö Miele, Party Catering Tuotenumero: 9044 Moderni monitoimikeittiö. Leikittävissä molemmilta puolilta. Korkeus 88,5 cm. Paljon tarvikkeita, kuten lautasia, kattila, paistinpannu, suolasirotin yms. - 2 liesilevyä - Uuni - Lavuaari - Liesituuletin - Paljon tarvikkeita Ikä: alk. 3 v. (1)
  • 04009847090447
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Tytöt, Lapset
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Punainen
    • Materiaalit: Synteettinen, Muovi
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 5+, 4+, 3+
  • 50.38 53.73 EUR 2
    2
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Mielen upeassa leikkikeittiössä on sekä uuni että tiskiallas, joten voit sekä laittaa ruokaa että huolehtia ruokailun jälkeen tiskeistä. ...50.38, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Leikkikeittiö Miele, Party Catering Tuotenumero: 9044 Moderni monitoimikeittiö. Leikittävissä molemmilta puolilta. Korkeus 88,5 cm. Paljo...53.73, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Wonderworld - Kahvikone, puusta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201785342.jpg
      Wonderworld Wonderworld - Kahvikone, puusta - Kahvikone, puusta - Kahvikone, puusta Nyt voit vihdoin valmistaa laadukasta kahvia kodin leikkikeittiössä pieni barista rakastaa tarjoilla upean kupin kahvia höyrytetyllä maidolla ja pienellä kakkupalalla.. Kahvikoneen toinen puoli on tarjoilutiski, jossa on esillä herkullisia leivonnaisia, toinen puoli on baristan taidokasta kahvinvalmistusta varten.Kahvikone on täysin samankaltainen kuin oikeissa kahviloissa. Kahvin voi valmistaa kivannäköiseen teelusikalliseen kuppiin ja hanan voi asettaa painikkeella oikeaan vahvuuteen. Tämä... (1)
      Wonderworld - Kahvikone, puusta
      • 08851285145670
      1
    • Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161746331.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226726412.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147317763.jpg
      Leluakatemia Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kplKultarahaa muovista, 72 kpl (2)
      Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl
      • 00013051495121
      1
    • Our Generation - Backyard Grill – BBQ (737954)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169968288.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199470631.jpg
      Our Generation Our Generation - Backyard Grill – BBQ (737954) - Backyard Grill – BBQ (737954) - Backyard Grill – BBQ (737954) (1)
      Our Generation - Backyard Grill – BBQ (737954)
      • 00062243440371
      1
    • Vileda Broom and dustpan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220982579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144306957.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97463114.jpg
      Vileda Vileda Broom and dustpan Broom and dustpan Broom and dustpan Brush & broom tray with long shaft. (1)
      Vileda Broom and dustpan
      • 04009847067449
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 48.59
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 48.59
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 48.59
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 48.59
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 48.59
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 48.59
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 48.59
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 48.59
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 51.23
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 50.73
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 48.59
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 48.59
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 48.59
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 48.59
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 48.59
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 48.59
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 48.59
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 48.59
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 50.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 50.70
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 50.80
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 50.80
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 50.72
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 51.72
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 51.72
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 51.22
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 50.72
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 51.72
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 51.72
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 51.22
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 52.21
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 52.21
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 52.21
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 52.21
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 52.21
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 52.21
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 48.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 48.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 48.98
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 48.98
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 48.77
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 48.77
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 48.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 48.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 48.98
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 49.46
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 49.46
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 48.98
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 49.46
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 48.98
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 48.98
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 49.94
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 49.46
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 49.46
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 49.43
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 49.46
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 49.46
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 50.38
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 50.38
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 49.43
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 48.73
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 48.73
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 50.38
    • info@vertaa.fi