x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Miele Leikkikeittiö Miele Premier

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Miele Leikkikeittiö Miele Premier
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Miele Leikkikeittiö Miele Premier
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Miele Leikkikeittiö Miele Premier
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/147083358.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/199373654.jpg
Miele Miele Leikkikeittiö Miele Premier Leikkikeittiö Miele Premier Leikkikeittiö Miele Premier Leikkikeittiö Miele Premier Tuotenumero: 9106 Moderni monitoimileikkikeittiö. Lisätietoja : Mm. lautasia, aterimia, kattila ja paistinpannu Alk. 3 v. Huom.! Ei sovellu alle 3-vuotiaille. Pakkaus sisältää pieniä osia. Tukehtumisvaara! (1)
  • 04009847091062
  • 81385
  • 4501670
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Unisex, Tytöt, Lapset
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Moniväri, Valkoinen
    • Materiaalit: Muovi, Tekstiili
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 4+, 3+
    • Suositeltu ikä (min): 3 v
  • 71.02 71.02 EUR 1
    1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Leikkikeittiö Miele Premier Tuotenumero: 9106 Moderni monitoimileikkikeittiö. Lisätietoja : Mm. lautasia, aterimia, kattila ja paistinpa...71.02, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Wonderworld - Kahvikone, puusta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201785342.jpg
      Wonderworld Wonderworld - Kahvikone, puusta - Kahvikone, puusta - Kahvikone, puusta Nyt voit vihdoin valmistaa laadukasta kahvia kodin leikkikeittiössä pieni barista rakastaa tarjoilla upean kupin kahvia höyrytetyllä maidolla ja pienellä kakkupalalla.. Kahvikoneen toinen puoli on tarjoilutiski, jossa on esillä herkullisia leivonnaisia, toinen puoli on baristan taidokasta kahvinvalmistusta varten.Kahvikone on täysin samankaltainen kuin oikeissa kahviloissa. Kahvin voi valmistaa kivannäköiseen teelusikalliseen kuppiin ja hanan voi asettaa painikkeella oikeaan vahvuuteen. Tämä... (1)
      Wonderworld - Kahvikone, puusta
      • 08851285145670
      1
    • Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161746331.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226726412.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147317763.jpg
      Leluakatemia Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kplKultarahaa muovista, 72 kpl (2)
      Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl
      • 00013051495121
      1
    • Klein Lääkärinlaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175038181.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214660415.jpg
      Klein Klein Lääkärinlaukku Lääkärinlaukku Lääkärinlaukku Tukeva laatikko, jossa kätevä kantokahva. Sisältää paljon tarvikkeita: Stetoskooppi, kuumemittari, refleksivasara, ruisku, korvien tarkistusväline, 2 x sakset, laastari, ensiapuvinkkejä, pieni vanurasia, lämpökartta ja reseptivihko. Sopii yli kolmivuotiaille lapsille. Valmistettu Saksassa. (2)
      Klein Lääkärinlaukku
      • 04009847044570
      1
      deal
    • Vileda Broom and dustpan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220982579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144306957.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97463114.jpg
      Vileda Vileda Broom and dustpan Broom and dustpan Broom and dustpan Brush & broom tray with long shaft. (1)
      Vileda Broom and dustpan
      • 04009847067449
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 71.02
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 65.81
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 65.16
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 71.02
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 71.02
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 71.02
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 71.02
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 71.02
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 65.16
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 64.51
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 71.02
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 64.51
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 71.02
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 71.02
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 71.02
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 71.02
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 71.02
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 71.02
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 71.02
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 71.02
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 71.02
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 71.02
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 65.16
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 61.02
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 71.02
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 65.81
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 65.16
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 71.02
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 65.16
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 64.51
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 71.02
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 65.16
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 66.02
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 66.02
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 71.02
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 65.16
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 64.51
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 71.02
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 71.02
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 65.81
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 65.16
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 71.02
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 65.16
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 66.02
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 66.02
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 71.02
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 71.02
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 71.02
    • info@vertaa.fi