x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Theo Klein Kitchen "Basic"

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Theo Klein Kitchen "Basic"
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Theo Klein Kitchen "Basic"
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Theo Klein Kitchen "Basic"
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211546029.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/149216026.jpg?ts=1
Theo Klein Theo Klein Kitchen "Basic" Kitchen "Basic" Kitchen "Basic" Kitchen with Cutlery, Plates, Kitchen Utensils, Casserole Pan Salt & Pepper. Uses 2xAAA battery excl (1)
  • 04009847092731
1
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Hopea, Mustavalkoinen, Valkoinen
    • Materiaalit: Muovi
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 48.34 66.86 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Kitchen with Cutlery, Plates, Kitchen Utensils, Casserole Pan Salt & Pepper. Uses 2xAAA battery excl
      48.34, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Kids Concept - Kids Hub Salad Play Set - 3 - 6 years - Beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205781602.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205789734.jpg?ts=1
      Kids Concept Kids Concept - Kids Hub Salad Play Set - 3 - 6 years - Beige - Kids Hub Salad Play Set - 3 - 6 years - Beige - Kids Hub Salad Play Set - 3 - 6 years - Beige Kid's Concept - Play Food - Kids Hub Salad play set by Kid's Concept. Create a fancy meal for all the dolls. Encourages imaginative play. This product is made with FSC® certified materials. Painted with water based paint.What you get: 2 x Egg 4 x Lettuce Leaf 4 x Tomato 4 x Cucumber Slice 2 x Onion 1 x Olive Oil 1 x Bowl 1 x Fork 1 x Spoon 2 x Paper Bags (1)
      Kids Concept - Kids Hub Salad Play Set - 3 - 6 years - Beige
      • 07340028731481
      2
    • Cam Cam Copenhagen - Ice Cream Play Set Natural - 12 months - 5 years - Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208859695.jpg?ts=1
      Cam Cam Copenhagen Cam Cam Copenhagen - Ice Cream Play Set Natural - 12 months - 5 years - Brown - Ice Cream Play Set Natural - 12 months - 5 years - Brown - Ice Cream Play Set Natural - 12 months - 5 years - Brown Cam Cam Copenhagen - Kitchen Toys - Natural Ice Cream play set by Cam Cam. Encourages social skills through imaginative play. This product is made with FSC® certified materials.What you get: 1 x Stand 4 x Ice Cream Measurements: 18 x 13 x 4.5 cm. Materials: Beech, Oak Wood. Spot clean only. (1)
      Cam Cam Copenhagen - Ice Cream Play Set Natural - 12 months - 5 years - Brown
      • 05712805044848
      1
    • Little Tikes Side by Side Kitchen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239304784.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148550594.jpg?ts=1
      Little Tikes Little Tikes Side by Side Kitchen Side by Side Kitchen Side by Side Kitchen (1)
      Little Tikes Side by Side Kitchen
      • 00050743171499
      • 81378
      1
    • Klein Toaster
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147035256.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218085443.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223873029.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146883578.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150535938.jpg?ts=1
      Klein Klein Toaster Toaster Toaster Aamiainen on valmis, kun leivät pompahtavat ylös paahtimesta. Pakkaus sisältää paahtimen ja kaksi leipää. Ikäsuositus yli 3-vuotiaille. (1)
      Klein Toaster
      • 04009847095787
      3
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 56.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 56.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 56.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 56.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 63.20
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 67.35
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 67.33
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 67.33
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 67.33
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 67.33
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 67.33
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 67.33
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 67.33
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 67.33
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 67.33
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 67.33
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 67.33
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 67.33
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 66.86
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 66.86
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 66.86
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 66.86
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 66.86
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 66.86
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 66.86
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 66.86
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 66.86
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 66.86
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 66.86
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 66.86
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 66.86
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 66.86
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 66.84
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 66.84
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 66.84
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 66.84
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 66.84
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 66.84
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 66.84
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 66.84
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 66.84
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 66.84
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 66.84
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 66.84
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 66.84
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 66.84
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 66.55
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 66.24
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 65.93
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 65.63
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 65.33
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 65.03
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 64.73
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 64.43
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 64.13
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 63.83
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 63.54
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 63.25
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 62.96
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 62.67
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 62.38
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 62.09
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 61.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 61.52
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 61.24
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 60.96
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 60.68
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 60.40
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 60.12
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 59.84
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 59.57
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 59.30
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 59.03
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 58.76
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 58.49
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 58.22
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 57.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 57.69
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 57.43
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 57.17
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 56.91
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 56.91
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 56.65
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 56.39
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 56.13
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 55.87
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 55.62
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 55.37
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 55.12
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 54.87
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 54.62
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 54.37
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 54.12
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 53.87
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 53.63
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 53.39
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 53.15
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 52.91
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 52.67
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 52.43
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 52.19
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 51.72
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 51.49
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 51.26
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 51.03
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 50.57
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 50.34
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 50.11
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 49.88
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 49.66
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 49.44
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 49.22
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 48.78
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 48.56
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 48.34
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 48.34
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 48.34
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 48.34
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 48.34
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 48.34
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 48.34
    • info@vertaa.fi