x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Chieftec ALU.BOX for 2.5 S-ATA HDD USB3.0 14.5mm max

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Chieftec ALU.BOX for 2.5 S-ATA HDD USB3.0 14.5mm max
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Chieftec ALU.BOX for 2.5 S-ATA HDD USB3.0 14.5mm max
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Chieftec ALU.BOX for 2.5 S-ATA HDD USB3.0 14.5mm max
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155183142.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155341545.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/250240214.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/250240216.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/250240215.jpg?ts=1
Chieftec Chieftec ALU.BOX for 2.5 S-ATA HDD USB3.0 14.5mm max ALU.BOX for 2.5 S-ATA HDD USB3.0 14.5mm max ALU.BOX for 2.5 S-ATA HDD USB3.0 14.5mm max CHIFETEC ALU.BOX for 2.5 S-ATA HDD USB3. (1)
  • 04710713230415
  • CEB-7025S
2
  • Liitettävyys
    • USB version: USB 3.0
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 270 g
  • 51.90 62.05 EUR 2
    2
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      The CEB-7025S is one of the best storage solutions currently available on the market. Featuring the Super Fast USB 3.0 port, the box is b...51.90, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      CHIFETEC ALU.BOX for 2.5 S-ATA HDD USB3.62.05, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Transcend SATA III 6GB/S M.2 SSD ENCLOSURE KIT CM42
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133136873.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237106861.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102346688.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237106859.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237106860.jpg?ts=1
      Transcend Transcend SATA III 6GB/S M.2 SSD ENCLOSURE KIT CM42 SATA III 6GB/S M.2 SSD ENCLOSURE KIT CM42 SATA III 6GB/S M.2 SSD ENCLOSURE KIT CM42 TRANSCEND SATA III 6GB/S M.2 SSD ENCLOSURE KIT CM42 (1)
      Transcend SATA III 6GB/S M.2 SSD ENCLOSURE KIT CM42
      • 00760557837442
      • TS-CM42S
      1
    • Digitus DA-71104 - tallennuslaitteen kotelo - SATA 3Gb/s - USB 2.0
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172367331.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250437794.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250437795.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250437791.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250437796.jpg?ts=1
      Digitus Digitus DA-71104 - tallennuslaitteen kotelo - SATA 3Gb/s - USB 2.0 DA-71104 - tallennuslaitteen kotelo - SATA 3Gb/s - USB 2.0 DA-71104 - tallennuslaitteen kotelo - SATA 3Gb/s - USB 2.0 Tallennuslaitteen kotelo kanssa tiedonsiirron osoitin, 2.5", SATA 3Gb/s, 300 Mt/s, USB 2.0, musta (1)
      Digitus DA-71104 - tallennuslaitteen kotelo - SATA 3Gb/s - USB 2.0
      • 04016032391838
      • DA-71104
      1
    • Icy Box IB-233U3-Wh.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223843561.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147053835.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248657988.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237069074.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248657968.jpg?ts=1
      Icy Box Icy Box IB-233U3-Wh. IB-233U3-Wh. IB-233U3-Wh. Tallennuslaitteen kotelo, 2.5", SATA 6Gb/s, USB 3.0, valkoinen (1)
      Icy Box IB-233U3-Wh.
      • 04250078163404
      2
    • Icy Dock Portable M.2 SATA SSD to USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) External Enclosure
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172361376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237575253.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175303014.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237575250.jpg?ts=1
      Icy Dock Icy Dock Portable M.2 SATA SSD to USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) External Enclosure Portable M.2 SATA SSD to USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) External Enclosure Portable M.2 SATA SSD to USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) External Enclosure Tallennuslaitteen kotelo, M.2, M.2 Card / SATA 6Gb/s, USB 3.2 (Gen 1), musta (1)
      Icy Dock Portable M.2 SATA SSD to USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) External Enclosure
      • 04713227445337
      • MB809U3-1M2B
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 30.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 30.45
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 30.55
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 53.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 30.15
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 30.20
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 30.20
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 30.20
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 30.25
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 30.25
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 30.25
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 30.25
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 30.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 30.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 30.50
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 30.55
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 30.55
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 30.55
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 30.55
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 30.65
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 30.65
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 30.55
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 30.60
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 30.60
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 30.60
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 30.85
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 31.25
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 31.25
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 31.30
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 31.25
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 31.20
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 31.25
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 31.25
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 31.25
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 31.15
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 31.25
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 31.55
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 31.55
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 31.55
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 31.55
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 31.50
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 31.25
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 31.35
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 31.15
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 31.15
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 31.20
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 30.85
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 30.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 30.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 30.85
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 30.75
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 30.85
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 30.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 30.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 30.85
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 32.10
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 32.10
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 32.10
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 32.10
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 32.10
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 32.35
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 32.35
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 32.30
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 32.40
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 32.30
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 32.10
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 32.10
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 32.05
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 32.05
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 32.05
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 32.20
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 32.05
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 32.15
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 32.15
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 32.15
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 31.85
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 32.15
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 32.10
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 63.20
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 33.40
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 64.40
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 64.40
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 33.00
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 57.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 58.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 58.90
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 58.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 58.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 58.90
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 53.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 53.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 53.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 53.90
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 51.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 51.90
    • info@vertaa.fi