x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Icy Box ulkoinen kiintolevykotelo, 4x 2,5"/3,5", USB-C, USB 3.1, musta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Icy Box ulkoinen kiintolevykotelo, 4x 2,5"/3,5", USB-C, USB 3.1, musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Icy Box ulkoinen kiintolevykotelo, 4x 2,5"/3,5", USB-C, USB 3.1, musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Icy Box ulkoinen kiintolevykotelo, 4x 2,5"/3,5", USB-C, USB 3.1, musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/118067172.jpg?ts=1
Icy Box Icy Box ulkoinen kiintolevykotelo, 4x 2,5"/3,5", USB-C, USB 3.1, musta ulkoinen kiintolevykotelo, 4x 2,5"/3,5", USB-C, USB 3.1, musta ulkoinen kiintolevykotelo, 4x 2,5"/3,5", USB-C, USB 3.1, musta (1)
1
  • Liitettävyys
    • USB version: USB 3.1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 276.00 276.00 EUR 1
    1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      276.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • DeLOCK 2.5 External Enclosure SATA 6 Gb/s / IDE HDD to USB 3.0
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150532314.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169209307.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210002082.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236975141.jpg?ts=1
      DeLOCK DeLOCK 2.5 External Enclosure SATA 6 Gb/s / IDE HDD to USB 3.0 2.5 External Enclosure SATA 6 Gb/s / IDE HDD to USB 3.0 2.5 External Enclosure SATA 6 Gb/s / IDE HDD to USB 3.0 Tallennuslaitteen kotelo, 2.5", ATA / SATA 6Gb/s, 600 Mt/s, USB 3.0 (2)
      DeLOCK 2.5 External Enclosure SATA 6 Gb/s / IDE HDD to USB 3.0
      • 04043619424948
      • DE-42494
      2
    • Deltaco K35272U3 ulkoinen kiintolevykotelo kahdelle 3.5' kiintolevylle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172329977.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212310518.jpg?ts=1
      Deltaco Deltaco K35272U3 ulkoinen kiintolevykotelo kahdelle 3.5' kiintolevylle K35272U3 ulkoinen kiintolevykotelo kahdelle 3.5' kiintolevylle K35272U3 ulkoinen kiintolevykotelo kahdelle 3.5' kiintolevylle Ulkoinen kahden kiintolevyn kotelo, USB 3.0, 3,5' kiintolevy, USB-A, musta Asenna kaksi sisäistä 3,5' kiintolevyä USB-A:n kautta lisätallennusta, palautusta tai varmuuskopiointia varten. Alumiinikotelo yhdessä tuulettimen kanssa varmistaa, että kiintolevy pysyy normaalissa käyttölämpötilassa. - USB 3.0 - UASP-tuki - USB-A SATA III:een - Tiedonsiirtonopeudet jopa 5 Gbps - Tukee RAID 0/1/JBOD/BIG -ratkaisua - Virtalähteenä mukana toimitettu verkkovirtasovitin - Alumiinikotelo, jossa on sisäänrake (6)
      Deltaco K35272U3 ulkoinen kiintolevykotelo kahdelle 3.5' kiintolevylle
      • 06921271227702
      • 06921271223674
      2
    • Deltaco K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127983771.jpg?ts=1
      Deltaco Deltaco K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle Ulkoinen Dual M.2 SSD-kotelo, USB 3.1 Gen 2, USB-C, 10 Gbps, musta Kokonaan alumiinista valmistettu ulkoinen USB-kotelo kahdelle 2230-, 2242-, 2260- ja 2280-M.2 SSD-asemalle. - USB-C ja SATA - USB-C-liitin - U.A.S.P.-tuki - LED-merkkivalo - Alumiinikotelo - B-Key tai B&M-Key SSD - Tukee RAID 0/1/JBOD/BIG:tä - USB 3.1 Gen 2 -nopeudet jopa 10 Gbps:iin asti (1)
      Deltaco K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle
      • 06921271227207
      • K2527BN
      3
    • StarTech.com "eSATA/USB 3.0 to 2x
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155336766.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155175871.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147879398.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147879399.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226917353.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com "eSATA/USB 3.0 to 2x "eSATA/USB 3.0 to 2x "eSATA/USB 3.0 to 2x Kiintolevysarja, 2 telineet (SATA-600) x 0, USB 3.0, SATA 6Gb/s (ulkoinen) (1)
      StarTech.com "eSATA/USB 3.0 to 2x
      • 00065030858175
      • S352BU33RER
      • 7573421
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 276.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 276.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 276.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 276.00
    • info@vertaa.fi